BGD posle više od 10g

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Batara
Posts: 3
Joined: Wed Jun 02, 2021 2:30 pm

BGD posle više od 10g

Post by Batara »

Posle više od 12-13 godina sam ponovo u Beogradu. Rodni grad se promenio. Sve ne drugačije. Emocije kidaju. Svaka ulica budi uspomene, a neke od njih potsecaju na duge godine na pdu. Svo vreme sam clean bio. Promenio državu, društvo i posao. I sve je bilo ok do sad. Ovde već 2 dana imam rovca. Razmišljam , daj da se pocastim. I gledam neke bivse drugare na FB, razmišljam da li ih kontaktirati. I tako... šta bi vi uradili u toj situaciji?
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: BGD posle više od 10g

Post by Akkasha Come Back »

Batara wrote: Wed Jun 02, 2021 2:53 pm Posle više od 12-13 godina sam ponovo u Beogradu. Rodni grad se promenio. Sve ne drugačije. Emocije kidaju. Svaka ulica budi uspomene, a neke od njih potsecaju na duge godine na pdu. Svo vreme sam clean bio. Promenio državu, društvo i posao. I sve je bilo ok do sad. Ovde već 2 dana imam rovca. Razmišljam , daj da se pocastim. I gledam neke bivse drugare na FB, razmišljam da li ih kontaktirati. I tako... šta bi vi uradili u toj situaciji?
I, šta je bilo? Nisam ni videla ovaj post.
Batara
Posts: 3
Joined: Wed Jun 02, 2021 2:30 pm

Re: BGD posle više od 10g

Post by Batara »

Sve je ok 😀 nisam nikoga kontaktirao. Ali je bilo teško .
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: BGD posle više od 10g

Post by Akkasha Come Back »

Batara wrote: Tue Jul 27, 2021 1:48 pm Sve je ok 😀 nisam nikoga kontaktirao. Ali je bilo teško .
Ok :) 👏👏👏👏
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: BGD posle više od 10g

Post by oxo »

naravno da nisi, kakav crni dop posle toliko godina. proslo je to vreme.

zamisli kako bi se danas kajao ...
Post Reply