Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Mar 30, 2021 7:04 pm Koje priče? Čovek duhovit, dobra šala, pa se ismejah, šta je sad, više se ne smemo ni nasmejati? Da pitam sledeći put za dozvolu da se nasmejem?
To može nekome delovati smešno, ali to nije šala, već pokušaj spinovanja, i okretanja ljudi jednih na druge ovde, to radi oduvek i sad mu pravo lice konačno skroz isplivava na površinu.

Upozorila te i Frajla na njega... On je bre davljenik, pazi da ne počneš i ti da se daviš sa njim. Dok ima jednog koji pozitivno reaguje na njegova sranja on neće stati, traži pažnju, publiku, i jedna osoba mu je dovoljna.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 6:55 pm

Pa ti nisi ni na nivou dečjeg programa. Hvališ se nekim velikim uličnim iskustvom, a gutaš priču ove kreature od čoveka kao ćurka najobičnija. :D
Kao prvo, jebo te više taj smajli, barem koristi onaj zeleni za ironiju ovo kad vidim odlepim, ćurka si najobičnija pa smajli,
Drugo- koje priče- ovo je bila šala, zez, zajebancija, vic i to smešan
Treće- ja, JA se "hvalila uličnim iskustvom"!? Jesi ti lud?
Pogledaj na drugoj temi kako priča sa Frajlom, i šta radi, a Frajla ti je pre neki dan napisala post koji ti je značio.
PRESTANI VIŠE ZABADATI NOS U TUĐE ŽIVOTE!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Mar 30, 2021 7:16 pm
StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 6:55 pm

Pa ti nisi ni na nivou dečjeg programa. Hvališ se nekim velikim uličnim iskustvom, a gutaš priču ove kreature od čoveka kao ćurka najobičnija. :D
Kao prvo, jebo te više taj smajli, barem koristi onaj zeleni za ironiju ovo kad vidim odlepim, ćurka si najobičnija pa smajli,
Drugo- koje priče- ovo je bila šala, zez, zajebancija, vic i to smešan
Treće- ja, JA se "hvalila uličnim iskustvom"!? Jesi ti lud?
Pogledaj na drugoj temi kako priča sa Frajlom, i šta radi, a Frajla ti je pre neki dan napisala post koji ti je značio.
PRESTANI VIŠE ZABADATI NOS U TUĐE ŽIVOTE!
Dobro jbg, naelektrisali smo se malo svi zadnjih dana, proći će. Pa rekla si ti meni da sam đubre, i još mnogo toga ovih dana.

Dosta u stvari. Kraj...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Viktor89 »

Ona mu kaže da je bolestan i iskompleksiran, a on joj zahvali što mu je proširila vidik. A uh!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Viktor89 wrote: Tue Mar 30, 2021 7:42 pm Ona mu kaže da je bolestan i iskompleksiran, a on joj zahvali što mu je proširila vidik. A uh!
Nemaš pojma o priči ranijoj na forumu, novi si, zato ćuti.

Imali smo mnogi periode ludila i zavozavanja svakakvog, što se jebi ga dešava u ovoj našoj borbi.

Drži se onoga što je rekao Tolstoj...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Frajla »

Viktor89 wrote: Tue Mar 30, 2021 7:42 pm Ona mu kaže da je bolestan i iskompleksiran, a on joj zahvali što mu je proširila vidik. A uh!
Uvek bilo

Sto god da mu Xana napise, on ce biti zahvalan

Na nju je slab
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Mar 30, 2021 7:49 pm
Viktor89 wrote: Tue Mar 30, 2021 7:42 pm Ona mu kaže da je bolestan i iskompleksiran, a on joj zahvali što mu je proširila vidik. A uh!
Uvek bilo

Sto god da mu Xana napise, on ce biti zahvalan

Na nju je slab
Pa i jesam slab najviše zbog tih stvari kako me u momentu udari tamo gde treba, prvo zaboli, pa shvatiš da je bila u pravu. Znala si i ti tako, ali ne baš kao Xxxana. :)

U prvih par razmenjenih postova je to počelo da se dešava...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Frajla »

StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 7:58 pm
Frajla wrote: Tue Mar 30, 2021 7:49 pm
Viktor89 wrote: Tue Mar 30, 2021 7:42 pm Ona mu kaže da je bolestan i iskompleksiran, a on joj zahvali što mu je proširila vidik. A uh!
Uvek bilo

Sto god da mu Xana napise, on ce biti zahvalan

Na nju je slab
Pa i jesam slab najviše zbog tih stvari kako me u momentu udari tamo gde treba, prvo zaboli, pa shvatiš da je bila u pravu. Znala si i ti tako, ali ne baš kao Xxxana. :)
Ali nikada ne shvatis o tome se radi.
I to je ono sto iritira svakoga

Ti i sada uopste ne kapiras sta ti se ceo dan pise. Ovo sve smo ti sto puta do sada pisali ali nisi shvatio tj ne zelis
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Tue Mar 30, 2021 8:03 pm


Ali nikada ne shvatis o tome se radi.
I to je ono sto iritira svakoga

Ti i sada uopste ne kapiras sta ti se ceo dan pise. Ovo sve smo ti sto puta do sada pisali ali nisi shvatio tj ne zelis
Amin.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Mar 30, 2021 8:03 pm
StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 7:58 pm
Frajla wrote: Tue Mar 30, 2021 7:49 pm

Uvek bilo

Sto god da mu Xana napise, on ce biti zahvalan

Na nju je slab
Pa i jesam slab najviše zbog tih stvari kako me u momentu udari tamo gde treba, prvo zaboli, pa shvatiš da je bila u pravu. Znala si i ti tako, ali ne baš kao Xxxana. :)
Ali nikada ne shvatis o tome se radi.
I to je ono sto iritira svakoga

Ti i sada uopste ne kapiras sta ti se ceo dan pise. Ovo sve smo ti sto puta do sada pisali ali nisi shvatio tj ne zelis
Ne mogu sve od jednom shvatiti, za danas sam dovoljno shvatio.

Šta misliš konkretno da nisam shvatio?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked