Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Mar 30, 2021 4:04 pm
Ne pisem o pocetku, vec o prosloj godini, tacnije, posle nekog pisanja nisam verovala sta ti zapravo pises i koliko si bolestan i tu sam odustala..
Laknulo ti? Mozes li da mi kazes za sta hvala?
Zato sto si mi dosta prosirila vidik, sto se tice mojih kompleksa, a to mi je bitno i te kako. Onda ovaj kratak precizan i koncizan post mi je bas znacio:
xxxana wrote: Tue Mar 30, 2021 1:30 pm Ti razmisli od kada ja sa tobom ne pricam o onome sto je tebi sada odjednom problem, on sa tim nema nista
Pisao sam ovde bas svasta, prosle godine u recidivima, a tek posle par dana priznavao da sam pao, pa tvrdio gluposti kako je gotov recidiv nakon 3 dana, pa opet tras. Sve u svemu, bio u teskoj dubiozi, a i nisam se bas snalazio kad mi pise vise ljudi. Ne mogu sad da se prisecam sta sam pisao tacno, bilo bi mi previse.

Dosta za danas Boga mi. Sad definitivno smanjujem pricu, sad boolje znam na sta da obratim paznju i cime da se bavim.

Joooj, jedva cekam da "prohodam", i ovo blejanje u stanu ubija. Odoh da probam da citam.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by licaninsasela »

di si ksana. koja je faza i ne ignoriraj
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 2:11 pm
xxxana wrote: Tue Mar 30, 2021 2:04 pm
StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 2:01 pm

Imamo samo 2 čoveka koja oboje znamo. L stvaro jeste još pre sablje radio za "Firmu", znaš vrv za tu organizaciju.

Pa da sam hteo da pričam o tome, pisao bih javno. Da sam sebe pronašao i da stvarno želim da budem krimos, to bih i ostao. Nećeš me natovariti da pričam u kojoj sam ekipi bio. U ostalom, već sam se malo i potresao. Setio sam se jednog odličnog druga sa kojim sam odrastao, i proveo mnogo vremena, koji je ubijen još kad je imao 22 godine, i jednog koji je ubijen pre 4, samo jedan se izvukao koji je duže ostao u tome, i sad živi u zapadnoj Evropi, mada je pitanje šta će do kraja biti sa njim. Ja sam tu priču i ekipu napustio pre dobrih 9 godina, shvatio sam davno da se niko od toga nije usrećio. Eto otvorih ti se malo, pošto vidim da te zanima, i to je sve što ću ti reći.

Ne imponuje mi baš ta prošlost, nego ti ovde popi priču kao da sam ja sisaso tatu, sisao vesla i gutao čamce, samo zato što se ne kurčim, i ne reagujem na Ličninove manipulacije i nebuloze. Eto, to je sve što ću ti reći, i ne treba da te zanima moj život u ostalom.
To su ti kompleksi, a ovo kao da pise tinejdzer
Pa jebi ga. Naravno da imam da radim na svojim kompleksima.

Mislim da je započetak dobro bar što se ne kurčim sa nečim što normalnom čoveku nije za hvalu.

Ja još nisam normalan, ali to ću biti, i na tome radim. Evo već sad mogu da kažem da nema šanse bilo ko i bilo šta da me natera ponovo nešto slično da pišem, ali Akkasha je nekako agresivna, priznajem da je uspela da me isprovocira.

Iskimpleksiran sam još uvek, svestan sam toga i te kako.
koji su to kompleksi i strahovi dopili?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Tue Mar 30, 2021 2:01 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue Mar 30, 2021 1:45 pm Mrzi me i da pitam, al' 'ajde: kakva sam ja to kad bih umislila da me potcenjuješ govoreći o svojoj "kriminalnoj karijeri"?
Kad smo se tek upoznali ovde, pretresli smo vreme od tvog 6-og razreda osnovne škole pa do sad, rekao si mi koga poznaješ od narkomana i sitnih krimosa iz Novog Sada, a sad se odjednom pojavljuje neka priča o "Karijeri na ulici", "doktoratu uličnom" itd.
Je, pretera ga sad sa fantazijama.

Dečko, kolika je tvoja ŽELJA da postaneš krimos, to je neverovatno.

A sad mi nabij na nos da si bio 50 dana u prekršajnom :lol:
Imamo samo 2 čoveka koja oboje znamo. L stvaro jeste još pre sablje radio za "Firmu", znaš vrv za tu organizaciju.

Pa da sam hteo da pričam o tome, pisao bih javno. Da sam sebe pronašao i da stvarno želim da budem krimos, to bih i ostao. Nećeš me natovariti da pričam u kojoj sam ekipi bio. U ostalom, već sam se malo i potresao. Setio sam se jednog odličnog druga sa kojim sam odrastao, i proveo mnogo vremena, koji je ubijen još kad je imao 22 godine, i jednog koji je ubijen pre 4, samo jedan se izvukao koji je duže ostao u tome, i sad živi u zapadnoj Evropi, mada je pitanje šta će do kraja biti sa njim. Ja sam tu priču i ekipu napustio pre dobrih 9 godina, shvatio sam davno da se niko od toga nije usrećio. Eto otvorih ti se malo, pošto vidim da te zanima, i to je sve što ću ti reći.

Ne imponuje mi baš ta prošlost, nego ti ovde popi priču kao da sam ja sisaso tatu, sisao vesla i gutao čamce, samo zato što se ne kurčim, i ne reagujem na Ličninove manipulacije i nebuloze. Eto, to je sve što ću ti reći, i ne treba da te zanima moj život u ostalom.
pa ko je sadioubnice i paprike dok si valjo dop i spid na ulici.kako to prijepodne ekipa dilera na njivi posljepodne na coskovima unovom sadu. jel to tako izgledalo?a mamine mace ko je hranio?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by licaninsasela »

lubenice i paprike i paradajz? skido zlatice sa keompira. diler stopili?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Opet izvrces, izmisljas, lupetas, manipulises. Tu si jedino dobar. Pise ti lepo otkad ja nemam nikakve veze sa tim. Tad sam otisao na selo. Sa tobom ne vredi pisati, i necu ni pokusavati. Neces me vise nikad uvuci u svoju zabokrecinu, dosta mi je mojih sranja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Tue Mar 30, 2021 4:58 pm lubenice i paprike i paradajz? skido zlatice sa keompira. diler stopili?
HAHAHAHAHAHAHAHA
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Mar 30, 2021 6:38 pm
licaninsasela wrote: Tue Mar 30, 2021 4:58 pm lubenice i paprike i paradajz? skido zlatice sa keompira. diler stopili?
HAHAHAHAHAHAHAHA
Pa ti nisi ni na nivou dečjeg programa. Hvališ se nekim velikim uličnim iskustvom, a gutaš priču ove kreature od čoveka kao ćurka najobičnija. :D

Mislim savršeno me zabole šta misliš, ali videćeš, garantujem ti da ćeš se na kraju pokajati što ovo radiš.

Pogledaj na drugoj temi kako priča sa Frajlom, i šta radi, a Frajla ti je pre neki dan napisala post koji ti je značio.

Tvoj vodič nikad nikome ovde nije pomogao, već samo trovao forum, kao što i sada truje. Polako, ako imaš grama mozga, shvatićeš.

Zar ne vidiš da se čovek davi, i samo pukušava još nekoga da povuče za sobom. Kako ne vidiš tako jeftina spinovanja. Pa ja eto nisam ni rekao da sam bio diler na primer, nađi gde sam rekao da sam bio diler. Nisam rekao, a neću ništa više ni reći o tom periodu života, koji je iza mene već 9god. Eto toliko.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Akkasha Come Back »

Koje priče? Čovek duhovit, dobra šala, pa se ismejah, šta je sad, više se ne smemo ni nasmejati? Da pitam sledeći put za dozvolu da se nasmejem?
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Život bez poroka uspeh ili dosada (?)

Post by Akkasha Come Back »

P.S. Gde sam se ja to "hvalila (velikim) uličnim iskustvom!? :shock:
O čemu pričaš ti...
Locked