Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

ajme meni

Post by Ramona »

Ala mali biži, tri puta si proba dop i sad bi se već zajebava s blokatorima ... Ma razumin ja tebe - ali daj brate izbrij to nekako - dobro da nisi odlučija 'spuštati' se heptima, ili možda na ibogain
Heh :wink:
Ts-ts
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

JOKER271,AKO SI U SARAJEVU I JA SAM,AJDE DA SE NAĐEMO DA TI OMAR NESTO POKAZE I DA TI OBJASNI.Da pokusas imati drustvo koja se bori oko toga a ne sa tim klošarima.JER TI CIM SI UVIDJEO STA TI SE DESAVA ZATRAZIO SI POMOČ,A TO ZNACI NISI TI GLUP DECKO.
PAMETAN SI TI,DAJ RAZMISLI JOS JEDNOM TI KAZEM HOČEŠ DA POSTANEŠ,LAŽOV,PREVARANT,LOPOV ITD.,I DA POVRIJEDIS SVE LJUDE KOJI TE VOLE.
BURAZ AKOSMO MI TO URADILI NEMOJ TI,POKAZI SE PAMETNIM,VJERUJEM U TEBE!!! 8)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

ma pusti Centar

Post by katarinadimedici »

Bog Joker!
Nisi me lepo razumeo,tj. ja se nisam lepo izjasnila!To lečenje ne podrazumeva lečenje od narkomanije,već svega onoga što te je dovelo do toga da ti se sve živo toliko smuči i dosadi,pa ti je samo dop falio!Nisi ni slučajno naleteo na dop tek tako,nego si laganim koracima išao ka njemu.Moj savet ti je da najmanje godinu dana ne prilaziš mestima gde bi mogao da upoznaš nekog narkomana,mada to i nije tako lako,to ti se sudbinski namesti!Tebi je,kako sam kažeš sve postalo dosadno u životu,to su simptomi depresije,pa za početak,umesto što razmišljaš o Centru i blokatorima,uzmi neki lakši antidepresiv da piješ.Za to vreme,tragaj za nečim što će te privući,traži smisao u ovom našem besmislenom životu.Ima toliko lepih stvari,samo ih treba pronaći.U tom smislu sam mislila ''lečenje'',jer je svima nama najveći problem naći neku preokupaciju.Ima raznih grupa koje se bave psihoanalizom i grupnom psihoterapijom,mada to može biti i opasno ako je čovek neiskusan,pa naleti na razne sekte.
Imaš li psa?Eto ti preokupacije,ako voliš životinje!Ja sam dobila na poklon Haskija,koji mi je prava radost i ne daje mi ni trenutak slobodnog prostora,jer je to fantastična rasa.Rado bih se aktivirala i u kinologiji samo da imam uslova za to,počevši od prevoznog sredstva.Eto ti jedne ideje,pa čujemo se još!Držim ti palčeve u svakom slučaju,a mogu ti nabaviti i psa!
Pozdrav Katarina
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

LJUDI DE PUSTITE SAD CUKE,MAČKE,ORLOVI,HIJENE GDJE NAM JE JOCKER,NIGDJE GA NEMA?,DA NIJE KAKVU BUDALAŠTINU NAPRAVIO NE DAJ MI BOŽE.DAJ JAVI SE BAREM DA ZNAMO DA JE SVE OK!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Nema JOKERA,OTRESO SIGURNO.A vi oko cuka,mačaka,oi šta ja znam.Sta ces vratice se on jel de?.Žao mi čoeka sad on osjeca onaj filing sto ga nosa a poslije kad kriza lupi biće,jaaajjjj majko daj kofan,daj plivadon,daj bilo šta.Eeeee,moj JOKERU,postat ceš ti PIK AS!!! :(
joker021
Posts: 4
Joined: Sun May 15, 2005 12:57 am

evo i jokera

Post by joker021 »

Cao svima dobri ljudi...sorry sto se nisam javljao tako dugo.
Nisam imao zivaca da citam svoje prethodne poruke pa ako se nesto vremenski ne slaze, nemojte mi zameriti. No, sta se izdesavalo posle moje poslednje poruke? Na zalost, posle moje "cvrste" odluke, iskaopao sam telfon negde i nazvao sam poznanicu i odradili smo semu. Ja sam uzeo polutku, mislim da sam trecinu uzeo na iglu, a ostalo sam posle par dana zeo na nos. To je bilo pre nekih 8-9 dana. Mislim da sam otprilike dve-tri nedelje pre toga bio cool, i onda jedan dan me je obuzela neverovatna zelja i broj sam nekako cudno, odnosno, zastrasujuce brzo nasao, iako sam ga izbrisao iz mobilnog. Dva dana posle toge toga desilo se nesto sto me je opet trglo iz cele price i vratilo na neki bolji put. Nasao sam konacno super posao u jednoj banci sa odlicnom platom. Doduse, ugovor sam potpisao na tri meseca pa ako nesto ne zajebem bicu primljen na stalno. Na poslu se puno radi tako da mi je dop izbio oz glave, ali s vremena na vreme ga pozelim kao vazduh koji udisem...No, shvatio sam jednu stvar...Shvatio sam da obozavam drogu....bilo koje vrste. Mozda cu se i prepustiti...ko zna...ma ja znam...koga lazem. Jednog dana ovaj ludi Joker ce biti najredovniji posetilac ovog foruma...
:roll: Mozda kombinacija ovog posla i ako upoznam neku devojku u koju cu se zaljubiti...mozda ce me to izvuci iz svega. Jer, ona mi jako fali...mada je jos nisam upoznao i ne znamo ko je. Jos uvek je Morgana, zamisljena devojka koju cekam da upoznam...Prijateljima ne zelim nista da pricam o ovome, mada znam da bi me razumeli i pomogli, ali ja vise nikad necu biti onaj isti u njihovim ocima koliko god me voleli...Tako do ide u ljudskoj psihi...Ovih dana nemam nikakvu zelju da ga uzmem sem povremenog nesnosnog secanja na taj osecaj sa mr Dopom, ali koji veoma brzo prodje. Psi, macke i ostali ljubimci....hmmmm....Obozavam pse, macke ne podnosim. Mozda pas...nije losa ideja.
Oprosticete mi ako se opet ne budem javljao neko vreme, ali u svakom slucaju obecavam da cu vam opsirno opisati sve sto ce se izdesavati sledecih dana...
Puno vas pozdravlja Joker :smt111
All the things that don't kill you makes you stronger! Do they?
joker021
Posts: 4
Joined: Sun May 15, 2005 12:57 am

zaboravih nesto

Post by joker021 »

Fanatik, puno pozdrava za tebe. Nisam u Sarajevu, iz Novog Sada sam, ali hvala ti od sveg srca...I hvala ti za tvoje poslednje dve poruke na mojo temi.... :smt059
All the things that don't kill you makes you stronger! Do they?
klaudija
Posts: 1
Joined: Sun Jun 19, 2005 4:21 pm

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by klaudija »

joker021 wrote:Cao svima!!!
Nisam slucajno nabasao na ovaj forum. Trazio sam ga, i na srecu veoma brzo ga i pronasao. google je cudo :D
Pre nego sto pocnem, zelim da izrazim divljanje svima vama. Divljenje na vasoj iskrenosti, nesebicnom pomaganju i sto je najvaznije medjusobnom razumevanju. Shvatio sam da jedino sa vama dragi ljudi mogu da podelim i iskreno pricam o svojim razmisljanjima i trenutnoj borbi.
Kako sam ja poceo da koristim dop. Samo da vas informisem, do pre mesec dana pojma nisam imao sta je dop, sta je horse, sta je speed...Jedini termini koje sam poznavao u vezi tog zla je kokain, heroin, marihuana, hasis i extazi. Prilicno sam neobavesten po tom pitanju jer sam u poslednjih mesec dana saznao i vise nego sto sam zeleo. "Saznao" sam da su dop, horse i heroin jedno te isto...wow...covek svaki dan nesto novo nauci ;-)
Elem, razlog moje neinformisanosti je taj sto me u zivotu droga nije apslutno zanimala. Sta vise, kad mi se spomene rec droga, uvek sam se zgrazavao i nikad nisam mogao da razumem ljude koji je uzimaju. Zasto bi pobogu neko uneo u svoje telo to zlo kad zna da je time zapecatio svoju sudbinu i da ce u vecini slucajeva zauvek biti rob te nesnosne zveri koja je uvek gladna i nikad ne spava. Ali, na moju nesrecu, stvari su se promenile...Imam 29 godina, zavrsen fakultet, svoj stan, svoj auto, iskrene prijatelje koje sam samo u snovima mogao da pozelim. Ali onda se u meni nesto promenilo. Ocajnicki trazim posao, naravno bezuspesno. U septembru 2003 sam otisao u vojsku i od onda do danasnjeg dana ceo dan sedim i blejim...Blejim u neku buducnost koja mi izgleda sve bledja i bledja i polako nestaje u nekoj izmaglici koja je nazalost zastrasujuce stvarna. Tako sam iz dosade poceo da se javljam na neke oglase intimne prirode, ono, parovi traze pojedinca i te stvari. Posle par iskustava kontaktirao me je jedan par pre nekoliko meseci i nasli smo se i sve je bilo ok dok riba nije izvadila kutijicu i prosula bao prah na sto i pocela da izvlaci crte. Meni je malo duze trebalo da shvatim da je to kokain i ja sam u tom trenutku osetio neverovatno uzbudjenje i bez razmisljanja uzeo slamku i povukao dve crte...pa jos dve, pa jos....ludilo. Bez ikakve grize savesti sam zaboravio sve svoje stavove o drogi i prepustio se....bilo je fenomenalno. No, to se zavrsilo na tom jednom susretu, ja sam posle odredjeog vremena tu epizodu zaboravio i nastavio normalno. Cak sam posle toga bio u Amsterdamu dve nedelje i nije mi na pamet palo bilo sta da uzmem. Vratio sam se, dosada me je neizmerno ubijala i okrenuo sam broj jedne agencije za poslovnu pratnju. Otisao, bio sa devojkom koja mi je dala broj telefona za neko privatno druzenje. I tu pocinje...Nazva sam je, otisli smo na kafu, zezali se i posle otisli kod mene. Kad ono opet...Paketic na sto, izvlace se crte. Ona i ja...samo, ovaj put nije bilo belo nego braonkasto...Pitao sam je sta je to, rekla je dop. Dop? What a fuck is dop pitao sam se...Povucem ja dve crte tog dopa i shvatim da su sve praznine u mom zivotu ispunjene. Onaj osecaj koji sam celog zivota trazio sad je bio tu...u meni. Misticno me je obuzimao i rekao sam sebi to je to...ali jos uvek nisam imao pojma sta je dop. Kad mi je rekla da je to heroin, na svoje zaprepascenje ja sam rekao cool...odlican je :!:
Poceo sam da ga uzimam dok smao se vidjali, jednom nedeljno, pa kao sto pretpostavljate, dva put, pa tri put dok ga nisam uzeo 4 dana za redom. Srecom, shvatio sam sta mi se desava i prekinuo svaki kontakt sa tom devojkom. nismo se culi neke dve nedelje, ali je meni dop non stop bio u glavi...kljuca, kljuca i kljuca....Nisam imao nikakvu krizu, nisam bio nervozan, nista me nije bolelo nego mi je bilo jos vise dosadno. I one stvari koje su mi bile zanimljive kao sto je nalazenje sa prijateljima, ispijanje piva u omiljenom kaficu, gledanje filmova, igranje igrica, muvanje riba...Nista...Sve mi je to postalo prazno, sve sam to radio kao normalno, ali nisam to i osecao. I opet sam je nazvao i ovog puta sam ja kupio dva-tri paketica dopa i jedva sam docekao da povucem crtu i sve je opet bilo tako lepo. Posle toga smo zauvek prekinuli, ali meni djavo nije dao mira i pronadjem(ne slucajno) jednu devojku za koju sam znao da se puca, i sa njom sam prvi i poslednji put probao spric. Ne moram da vam opusujem kako sam leteo i u kojim sam sve svetovima bio. Ostale su mi bile dve polutke(eto, sad vec i zargon znam) koje sam uzeo na nos prosle nedelje. Odlucio sam da stanem, ne smem sebi da dozvolim da se navucem...Sve ove godine koje sam se borio za nesto otisle bi u nepovrat. Svestan sam toga, izbrisao sam brojeve telefona i sad mi je ok...Ali, pustio sam gospodina u svoj mozak i on se tamo veoma lepo snasao i nastanio...I non stop me zove..."Mogli bi se ti i ja ponovo malo druziti..." Uzasno se osecam. Razum mi govori ne, ne i ne...ali nesto drugo mi govori da. Sta ce biti ako opet dodjem u dodir sa dopom. Plasim se jer mislim da ce mi razum u tom trenutku nestati i da ce me zver uzeti pod svoje za sva vremena....Sva sreca sto niko iz mog drustva, blizeg i sireg ne koristi nikakve droge. Pojma nemaju za ovo moje iskustvo, pasim se da im kazem. I sva sreca sto nemam broj nijednog dilara...ALi, taj broj se moze veoma lako naci...trenutak slabosti i vecnoast pakla ce biti na mom pragu
Moj iskreni savjet, bjezite od toga, jer niti jedno zlo ne moze biti vece ....
mislite i na vasu obitelj i prijatelje. Isplati se zivjeti i ako nema posla i ako nema puno toga. No ako vi vise niste vi ... onda vam i zivot vise nista ne znaci. Imam kcer koja ima samo 20 godina i na krivom je putu. Sto bih samo mogla dati da je izvucem ... no ona ne zeli (ili vise ne moze), stoga bjezite kod mozete i budite sigurni da ce se isplatiti.
Puno ljubavi i snage od jedne nesretne majke ...
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Dobro dosla na nas sajt "Klaudija"
M. Sarkic
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eee dobro došla Klaudija - ali i dobrodošao Jokere - ma ti si super - baš te kužin, mislim da se, recimo, nađemo, da bi imali masu masu toga pričati aaaaa!!! Samo ti piši, aj - bit će ti lakše - a i drži taj posao u banci ko Boga, molim te - nemoj da ti padne na pamet krast pare il nešto (ja ne bi mogla radit u banci, ja sam ... ajmo nazvat to 'emotivac' ehe hehe :wink: i mene bi se to strašno sve dojmilo, te hrpe eura - a meni za placu - samo jedna novcanica - smrc aaaa - zato se cuvaj - ljubi te Ramona
Post Reply