Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Drug moj,evo pišem ti ne znam te a dođe mi da plačem.Da plačem,zato što su svi ovde dobri momci i djevojke sa svim mogucim zavrsenim školama ,sti se tiće i ulice i prave skole.Svi mi ovde isli smi putem kojim sada ti ides.Ja te shvatam nema ko sta da ti govori,ti si se prepustio i to je ocigledno i mozemo mi 1000 puta da te savjetujemo ,rezultat ce biti nista.Da ,to svi znamo kako se zove.HANI MUN.Jedina korista pomoć jeste samo u savjetovanju kako da ne uzmeš previše i da ne umreš od owerdosea.Mada nikad nije kasno,ali dok se jednom čovjek ne udari neče znati sto je bol.Možda jednom kad zavrsis u zatvoru radi toga sto nisi mogao naci pare za hors.Ili kad počneš da lažeš svoje drage ljude samo da bi ih iskoristio da bi dosao do novca.Mrzi te okolina i ugled si izgubio,a da bi ga povratio trebace ti i godina i godina.Eto zašto MI JE ŽAO!!!
Šteta ti si dobar momak,ALI ZNAJ STA GOD SI,STA GOD DA URADIS,BILO BILO ŠTA.MI I JA ,CEMO BITI TU DA TE OHRABRIMO I DA TE SASLUŠAMO.DOBAR SI TI MOMAK!!! :(
giabaptist
Posts: 1
Joined: Wed Mar 10, 2021 8:11 pm

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by giabaptist »

Proslo je 16 godina. Bas me zanima sta se desilo sa svim ovim ljudima.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by Akkasha Come Back »

giabaptist wrote: Wed Mar 10, 2021 8:12 pm Proslo je 16 godina. Bas me zanima sta se desilo sa svim ovim ljudima.
I mene.
I ja tako nekad napišem odgovor nekome ko je pisao pre mnogo godina. Nikad se ne zna.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by oxo »

giabaptist wrote: Wed Mar 10, 2021 8:12 pm Proslo je 16 godina. Bas me zanima sta se desilo sa svim ovim ljudima.
evo ja sam pisao nesto na prvoj strani, 2005. i i dalje sam ziv i zdrav, manje vise :) sa ostalima, ko zna, i mene zanima. 16 godina je mnogo vremena, narocito za narkomane...

ja sam strejt od kraja 2008.

ne pisem ovde odavno, par postova godisnje, ako i toliko. slabo se snalazim u komunikaciji sa aktuelnim dzankijima, uvek sam hteo ali nikada nisam umeo da im pomognem

ali nekako mi se ovaj sajt urezao u podsvest i obavezno sa vremena na vreme skoknem da pogledam sta se pise i da li je forum ziv
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by sanela »

Pozdrav oxo, drago mi je kad se javis. Raduje me da si dobro, a i pomoc drugima je kad vide da ima ljudi koji dugo apstiniraju, odnosno zive normalno nakon iskustva ovisnosti.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moje prvo iskustvo....iskreno se nadam i poslednje!!!

Post by Akkasha Come Back »

Pozdrav :)
Post Reply