Jos jedna prica u nizu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
nebitanlik95
Posts: 1
Joined: Thu Aug 22, 2019 1:45 am

Jos jedna prica u nizu

Post by nebitanlik95 »

Pozdrav svima,
Ne znam koliko ljudi jos uvijek prati ovaj forum i da li ima aktivnih ali sam odlucio nakon visesatnih citanja svih prica da se registriram i s vama podijelim svoju
Moja prica krece 1995 godine u Bavarskoj, hladnom i kisnom Munchenu, gdje sam rodjen. Otac me odmah po rodjenju napustio i tek unazad dvije godine imam kontakt s njim i nadoknadjujemo propusteno. S majkom se nakon 2 god vracam u Hrvatsku. Bio sam jedino dijete u obitelji i nisam bas oskudijevao u novcu iako smo zivjeli skromno moji su mi davali stotine eura samo da bih njihov jedinac bio sretan. Sto se ovisnosti tice u obitelji imam povijest alkoholizma kroz 3 generacije, ali bez nasilja svadji itd (nikad u zivotu niti samar nisam dobio). Kao dijete sam bio iznadprosjecno inteligentan i jako lijep sto je od mojih najranijih dana izazivalo zavist kod drugih koji su mi na 101 nacin pokusavali smjestiti iz ljubomore sto i nisam primjecivao do nekih ozbiljnijih godina. Zavrsavam osnovnu, upisujem srednju i zavrsavam je sa odlicnim ocjenama.Od pocetka srednje izlazim svaki vikend i svaki izlazak zavrsavam mrtav pijan doslovno svaki. Mogu na prste nabrojiti izlaske kojih se sjecam 100%. Uz to trava samo nekoliko puta ostalo nista droge boze sacuvaj Upisujem faks, ide odlicno, zaposlim se uz faks, sve stizem na vrijeme uz to aktivan drustveni zivot, glavni u ekipi, najvise novca, jedini imao djevojke, inteligencija vokabular karizma dobrota da se najezis. Privlacio sam ljude ka sebi i svi su me maksimalno voljeli. Imao sam 5 razlicitih ekipa i uz sve obveze sve sam stizao. Svima pomagao, davao novac, imao ogromne ambicije i planove. Rodbina u Njemackoj, mogucnosti na sve strane. I onda krece 2017.godina u kojoj ide sve savrseno, polozim vozacki, planiram kupnju auta i naravno posao faks drustvo novac izgled sve na svom mjestu. Na kraju te godine krecem doslovno svaku vecer da se oblokavam nas nekoliko u stanu (svi oni koje sam smatrao klosarima, bez djevojke novca ambicija i ja medju njima). Ta druzenja su doslovno natopljena alkoholom i travom. Pocinjem svaki dan pusiti 2-3 mj i nakon toga na nagovor tih istih ljudi probam speed. Racunam hajd jednom sto moze biti. Jednom se pretvori u dvaput, dva puta u 10 i tako krece. Trava i alkohol su postali normala, prakticki svakodnevnica. Na red dolaze i ekseri (samo 5-6 puta), kristali jednom (guta se u rizli nezz sto je valjda meth), kokain na zabavama ugl sve osim dopa. Speed pocinjem redovno i javljaju se prve depresije koje su me ubijale iznutra doslovno jer se nisam znao nositi s time jebiga zivot lijep depresije nigdje do tada. I to je trajalo nekoliko mjeseci sve dok nisam jednu vecer popio litar ipo votke dozivio blackout i napravio 2 kaznena djela (srecom je samo imovina nastradala). Doslovno psihozu dozivio, pokusao samoubojstvo u 2 navrata nakon toga. Izgubio u 2-3 mj nekoliko tisuca eura plus jos 20 tisuca duga, izgled nestao, od vesele osobe postao depresivac. Upoznao djevojku jos s njom furao koku speed alkohol svaki dan skoro 10 mj.. Nakon toga odlazim u Njemacku raditi cist skroz nekoliko mjeseci pristojnu svotu vratim kuci i opet u mjesec dana nekoliko tisuca eura sjebem na provode drogu i pice... I sad opet u Njemackoj radim i sve sam ostavio (jedino alkohol ne znaci vec 9 godina pijem pretjerano a zadnje dvije skoro svaki dan).. Kao da imam u sebi nesto vuce me u provode trosim abnormalno visoke svote (nekoliko desetaka tisuca eura u dvije godine) i bitno mi je samo da sam ubijen nije bitno jel akohol trava ili speed.. Sto da radim? Ne zelim na lijecenje da me rokaju farmaceutskim govnima.
E btw dobio sam to lijecenje nakon pada s travom ali nisam otisao. Ugl ovo je sta se kaze "s brda s dola" napisano prica i sve sta se desavalo je predugo al evo ukratko. Najvise me muci da su toliki moji talenti, snovi, nade, zelje, doslovno sve nestalo u nekoliko mjeseci.... Ne znam kako dalje nista me vise ne ispunjava, sve je dosadno osim partijanja i rokanja.. Hvala svima koji procitaju.. Pozdrav
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: Jos jedna prica u nizu

Post by Lebowski »

Ne treba imati negativan stan prema farmaceutima i liječenju, ako se ne zloupotrebljavaju lijekovi mogu pomoći. U svakom slučaju su bolja opcija od droge.
noname96
Posts: 2
Joined: Sun Oct 21, 2018 8:51 pm

Re: Jos jedna prica u nizu

Post by noname96 »

poz ! Imam slicnu pricu tvojoj, zato se javljam. Nadam se da si dobro i da se drzis. Vjeruj mi, sve se moze rijesiti i nema tog problema koji je vrijedan tvog samounistenja. Ja sam nakon konacnog sloma otisao kod psihijatra, dobio ta "farmaceutska govna" (paroxetin, helex, sanval) i sve je krenulo na bolje. Paroxetin i helex sam koristio 3-4 mjeseca, poslije toga samo sanval za nesanicu nekih pola godine i sad evo vec godinu dana nista od toga. Tako da bih ti savjetovao da odes kod psihijatra, bez obzira koliko ti to odbojno zvucalo. Sretno !
Post Reply