Sve zene neke na ovom forumu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

A sto se tice laganog skidanja nema tu razlike to kao lagano skidanje je i dalje zelja za radom nista drugo.lagano ne lagano isto te ceka kada vidis kolko si prazan kad jednom stanes. Problem su velika ocekivanja od zivota kad si high sta bi sve od svoga zivota radio a kada krenes strejt vidis da nema svercanja i poletnosti. Na kraju se sve svodi na duhovnost i shvacanje sta je zivot u biti kolimo taj mali zivot kratko traje i kolko je velika fama oko zivota samog gdje svi kolektivno sebe lazemo sto zivot je. Ovaj tu grubi zivot u materijalnoj formi je samo druga strana medalje i to ona losija. Da ne serwm dalje
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Evo me na poslu sat mi iznad glave i svaki minut gledam kolko je sati eto tolko je u mojoj glavi sati. Lik me od kuce zove da mu odem u kuhiju po jebene raznjice on je druga smjena njemu je dans spica sto ce doc na poso i jest jebene raznjice. Eno taperver mi pripremio jer kuhinja radi do tri. Jebote muka mi je kad mi neko dode na moje radno mjesto od kolega jer bi si radije iskopo oko dok ga slusam kako mora dans kod automehanicara uvijek nesta kao auto se pokvario i te isprazne price na kraju ga gledam kako zjeva i uamislajm kako mi prica da ce sada otici u menzu i napraviti masakr skarama za zivicu. Inace su ljudi vec odustali sa druzenjima samnom i u prolalazu provire ako ja radim samo mi mahnu iz daleka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Atman777 wrote: Thu Jul 25, 2019 10:08 am A sto se tice laganog skidanja nema tu razlike to kao lagano skidanje je i dalje zelja za radom nista drugo.lagano ne lagano isto te ceka kada vidis kolko si prazan kad jednom stanes. Problem su velika ocekivanja od zivota kad si high sta bi sve od svoga zivota radio a kada krenes strejt vidis da nema svercanja i poletnosti. Na kraju se sve svodi na duhovnost i shvacanje sta je zivot u biti kolimo taj mali zivot kratko traje i kolko je velika fama oko zivota samog gdje svi kolektivno sebe lazemo sto zivot je. Ovaj tu grubi zivot u materijalnoj formi je samo druga strana medalje i to ona losija. Da ne serwm dalje
To sam brate hteo da čujem od tebe. To i jeste problematika. I sam sam prošao toliko toga što je iz mene izvuklo onog najgoreg kojeg nisam nikada pre toga spoznao u sebi. Sve si to lepo opisao i nemam sta da dodam. Osim da sam više sit svojih stanja u skidanju, a opet imam bezgraničnu podršku porodice iako se i dalje minimalno razumeju u problematike istog. Zato i tražim način ovde da ovo što sam čvrsto rešio sprovedem u delo. Naravno tu mislim i na život nakon gudre. Tu treba naci zadovoljstva, slažem se. Kontam imaš i ti i ženu i decu, a to i jeste poenta ovog našeg života. Tu je zadovoljstvo i tu treba kopati i tražiti maximalno gušt, a ne u starom životu i navikama. Ne u veštačkim stanjima. Pa i tih šest sekundi u sexu unapredjivati u sedam, osam sve do deset. Pa tih deset da na kraju budu straobalni uzitak za naše drage žene... Hehe :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Ja jednostavno nisam tip koji ce da stane danas i izgura mesec, dva krize, kakve god a da se u toku nje iduci na posao na koji moram da idem ne pokrijem nekim drugim govnetom. Zato hocu postupno da izadjem iz ovoga jer rad mi ne treba, niti me rade više ove male količine. Hocu život da me radi, trezna glava i sitnice...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Ako pricamo o subovima, tri tjedna je maximum fizikalije. O psihi neznam nisam toliko dugo cist da bi znao kad je kraj. Fizicki dio sam pio alkohol ma da nepricam sta god sam naso u ljekarni bez recepta plus sta mi sestra da recept da ne davim doktore. Tri tjedna produ brzo... Ne mogu vjerovat da te valja vise od tri tjedna... Ne znam valjda ovisi o organizmu neznam...
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by xxxana »

Atmane, ako je suditi po iskustvima drugih,a i strucnim misljenjima i ovde i svuda, ima razlike i u intezitetu i u trajanju psihicke krize sa skoka sa vecih doza u odnosu na lagano spustanje..
A ja nigde ne zurim, svaka moja zurba je prilicno lise zavrsila i ubrzo sam se vracala na pocetak..
Tako da sebe necu da dovodim ni u minimalan rizik..
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

xxxana wrote: Thu Jul 25, 2019 11:27 am Atmane, ako je suditi po iskustvima drugih,a i strucnim misljenjima i ovde i svuda, ima razlike i u intezitetu i u trajanju psihicke krize sa skoka sa vecih doza u odnosu na lagano spustanje..
A ja nigde ne zurim, svaka moja zurba je prilicno lise zavrsila i ubrzo sam se vracala na pocetak..
Tako da sebe necu da dovodim ni u minimalan rizik..
Ok, upravu si sigurno. Meni je ubiti dopizdilo ma zgadilo mi se i rad taj i okus u ustima i sestra u ambulanti, natezanje sa babama ko je na redu, pijenje dvotjedne terapije u pola jednog tjedna, jednostavno nisam mogao se kontrolirati, spuca me neka nervoza pa se popravim i to... Jednostavno svrbila me terapija i nisam mogao tako skidati polagano. Ali najvose mi se rad zgadio, pio sam i hepove nema rada samo kljucanje nakon 30 hepovao ma zgadi mi se sve i onda takav sam nagao po prirodi i sve mi je crmo bijelo a da ne kazem kad moram na kontrolu nemogu pisati tamo sestra mi neda d idem do doktorice dok ne pisam a ja inace na subu nisam morao po dva dana pisati pa sam i tamo scene radio prwbacio se u drugi grad u centar ma sve mi se to skupa zgadilo... A o tome da me nesljaka vise nist.da ne pricam samo me puca nervoza i zato sam samo prestao...
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Nisam samo zbog toga prestao u tome smislu nego "samo" prestao bez reduciranja terapije...
Last edited by Atman777 on Thu Jul 25, 2019 9:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Atman777 wrote: Thu Jul 25, 2019 12:36 pm Nisam smo zbog toga prestao u tome smislu nego "samo" prestao bez reduciranja terapije...
Svaka brate čast, meni nije uspelo tako. Jednostavno nisam mogao da podnesem sebe takvog kakav sam bio, nikakav. Prosto nakon 6 meseci nisam video svetlo na kraju tunela. Postao sam biljka koja nocu puze po podu i plafonu, a danju bezi u mračne coškove po kuci i urla na sve što se približi da me pita kako sam ili da vidi mrdam li uopšte. Sexa ni 6 sekundi, a kamoli više. Tako da jednostavno više mi prija ovako, lagano opipavanje puta ka izlazu iz tunela...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

:roll: Neceš ti brate biti pičkica, ni manje muško, zacviliš li ili zatražiš pomoć, savet kako da izadješ iz te učmalosti. Svi smo mi, neko duboko u sebi, neko izraženije emotivna bica. Nismo li negde zbog toga petljali sa drogama i prčkali sa hormonima i ostalim stvarima u telu.
Samim prekidom uzimanja ne prestaje borba, kako si i sam pomenuo. Negde ceš na kraju spoznati ono što je potrebno da guraš kroz život, a ne osvrceš se ka ponoru... 💪💪💪
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply