Sve zene neke na ovom forumu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

yasujirozu wrote: Fri Jul 26, 2019 7:52 am u potpisu,
tvoj,
jašikozu :mrgreen:
Ma naravno nego sta?! A kako mi bogarati drugacije komunicirali pa nismo tetke dvije?! Cuj em narkoman em tetka persa e to bi bio zajeb malo veci od toga sto sam samo narkoman sa stazom i mozgom strokavim... Ne do Bog jos mi samo tega fali...cccc
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Hajd oce neko napisat jel uziva u icemu vise u zivotu ili samo pokusavaju uzivat?
Al mislim bez cuge, heleksa i ostalih stvari?
Mislim na ljude bez terapije odrzavanja jeli koriste kakve druge stimulanse, dali meditiraju, jesu zabrijali na krscanstvo, islam, budizam, hinduizam jel nam onda ostaje samo duhovnost neka ili ima i neki drugi cilj kojemu trebamo teziti? Znam obitelj za koju se zivi naravno ali mislim unutar sebe, sto vas to drzi u pozitivi sto dolazi iznutra izvana moze isto ako ne vodi u ovisnost. Cime se bavite da iapunite vrijeme, sta radite a da ne mislite na recidiv koji napada iza svakog ugla? Koji je vas osobni recept? Ja sanjam metadon u snu trazim semu, jos je sve to prvise dio mene a mozak mi spran i ne mogu se zadovoljiti ono ciscenjem kuce nisam u toj fazi treba mi nesto zanimljivo, cime se bavite a da nije teski smor i dosada? Jer ako ne nadem nesta ful zanimljivo znam da ce mi ave dopizdit i da je samo pitanje vremena i lose situacije zivotne da se urokam. Jer iskrenu zivot u ovoj nasoj civilizaciji nedaje bas previse izbora koliko god se cinilo da izbor postoji. Recete mi djeca ali jesnostavno trenutno nisam u stanju da ih mogu doziviti u punom smislu. Igram se auticima sa sinom a kao da mi netko reze mozak dok guram onaj jebeni auto po sinovoj zamisljenoj stazi i jesnostavno ne mogu izdrzati boli me mozak a zelio bih da mi to bude zanimljivo i da me ne smara. Volim ih i dao bi zivot za njih ali interakciju nemam nikakvu sa njima. Fizicki nemogu se igrati sa njima koliko me mozak boli neznam kako da opisem to me amara vise nego dan na poslu. Kako vi te stvari prolazite i koje je rijesenje ili makar put prema rijesenju? Volio bih biti otac kakvog djeca zasluzuju ali jesnostcno ne ide. Ne mogu se pretvarati probao sam i na silu ali je mogu izdrzati dvije minute igre sa njima.... Jesnostbno sve mi je toliko rupo glupo i zamarajuce da je to neizdrzivo stanje....Ima li tu povratka ili poboljsanja u doglednoj buducnosti? Emocije nula volja nula i ako to potraje svatko ima tocku pucanja ono daj da samo jedan dan neato osijetim....
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Ja još uvek nisam stigao do te faze da mogu da briliram na zadatu temu. Još uvek zavisim od ovo malo bupa što uzimam. E sad dugo sam ja ubedjivao sebe u to da to i nije neki doping. Meni klinci recimo nisu više mali, polako gaze u magarece godine. I to jedno za drugim ono kao ubrzo ce vec biti u situacijama da se okrenu za curicama, da ispod šiški gledaju dečake, a opet isto tako živimo u svetu u kome sam i sam ne dugo nakon njihovih godina krao cigare od keve, matorog... Razmišljao o tim nekim zmajevima koji se jave pred očima kada ispušiš džok ili stepenicama sa neba od dima ostog... Zato valjda što nisam još uvek nadrndan i nikakav stalno uspevam da pričam sa njima. Da im udovoljavam maximalno moguce i shodno raspolozenju u kom se nalazim. Kontam da sam dosta toga propustio dak su bili manji i učili se nekim drugim stvarima, a ja jurio šeme, pa je ovo vreme sada odlično za priključak u njihovom razvitku i usmeravaju ka normalnim razmišljanjima. Koliko god se to moze, a moze dosta samo ako je pristup odgovarajuci.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Jurke wrote: Fri Jul 26, 2019 9:13 am Ja još uvek nisam stigao do te faze da mogu da briliram na zadatu temu. Još uvek zavisim od ovo malo bupa što uzimam. E sad dugo sam ja ubedjivao sebe u to da to i nije neki doping. Meni klinci recimo nisu više mali, polako gaze u magarece godine. I to jedno za drugim ono kao ubrzo ce vec biti u situacijama da se okrenu za curicama, da ispod šiški gledaju dečake, a opet isto tako živimo u svetu u kome sam i sam ne dugo nakon njihovih godina krao cigare od keve, matorog... Razmišljao o tim nekim zmajevima koji se jave pred očima kada ispušiš džok ili stepenicama sa neba od dima ostog... Zato valjda što nisam još uvek nadrndan i nikakav stalno uspevam da pričam sa njima. Da im udovoljavam maximalno moguce i shodno raspolozenju u kom se nalazim. Kontam da sam dosta toga propustio dak su bili manji i učili se nekim drugim stvarima, a ja jurio šeme, pa je ovo vreme sada odlično za priključak u njihovom razvitku i usmeravaju ka normalnim razmišljanjima. Koliko god se to moze, a moze dosta samo ako je pristup odgovarajuci.
Svaka cast tebi, bitno je da si dio njihove svakodnevice i da imas snage i volje za sudjelovanjem. Sada vidim da si mozda i u pravu sto si jos uvijek na minimalnoj terapiji jer klinci su ti stariji i sada im treba netko tko ce ih uputit ai za uho ako treba jer mame ro ne mogu. Pusti ti socijalne radnike ako su decki siba je iz raja izašla iza toga uvijek stojim. Naravno ako se podrazumjeva da sudjelujes i u onim manje odgojnim stvarima , cisto druzenje sa njima neobavezno i pokusavas zadobiti njihovu otvorenost prema sebi. Sada razumijem taj rvoj put sto se tice polakog rezanja terapije. Ja sam nazalost prepustio 90 posto toga zeni sto se tice odgoja i svega a ja sam samo onaj koji zabranjuje i kaznjava, seronja uglavnom. Mali su ali djeca pamte i ne zelim biti babaroga ali zena valjda sve dopusta jer zna da nemaju mene. Kako to tuzno zvuci.... Drzi se te djece budi uz njih ako imas tu snagu da ih mozes upratit i ti si super, ne sekiraj se nista!!! Svaka cast!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

To ti kažem, ja tu vidim svoju radost u budicnosti, a znam da supruga što ti kažeš teško na kraj sa njima može izaci. Vec su u fazonu da joj isklimaju glavom na njena vrištanja na njih i da teraju po svome. Ja sam opet pored sve moje lucidnosti i obuzetosti drogama hvatao priključak i imao autoritet. Neko poštovanje, koje mora postojati prema roditelju. Zato i ovaj cilj koji sam zacrtao ima višestruko vecu vrednost i deluje dostižniji. Oni su dugo bili slamka za koju sam se ja držao dok sam lutao od realnosti, a ja trebam za uzvrat biti stub za koji ce se oni drzati dok budu uplivavali u život, a za koji znamo kakav je, mi ovakvi najbolje...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Svaka ti je na mjestu i slazem se sa tobom. Nemam sta dodati nego zelim ti uspjeh u obiteljskom zivotu a za ostalo ce biti vec ako je obitelj ok! Samo jako!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Znam ja da je to sve lako reci, treba i istrajati i biti priseban u svakom momentu. Ne dozvoliti da te bilo šta izbaci iz takta toliko da pozeliš da si na nečemu i da samim tim šatro lakže vlada situacijom i sobom u njoj.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply