Sve zene neke na ovom forumu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Jurke sto se tice zanimacije neke, nemam bas nista konkretno bas da sam se zado ono pravo. Kratim vrijeme na poslu sa ovim forumom. Jesam ponovno poceo citati pomalo, eto makar nesta.
Kazu da je prednji korteks mozka, celempura jel, zaduzena za ovosnosti i stara je tek nekih 200 tisuca godina. Ostali dio mozga je mnogo stariji. Koliko sam barem shvatio. Onda taj prednji dio nije dovoljno jos jak i razvijen pa tu nastaje problem sa svim vrstama ovisnosti. Bas se probidio i gledam onaj brain games na tv u i dali su djeci kolac i rekli ako ga ne diraju 15 min.da ce dobiti jos dva komada. Eh sada klinci koji su zurili u kolacic i pokusavali se suzdrzati nisu uspjeli docekati 15. Min a da ga ne pojedu. Ostali klinci su pronasli neku zabavu kao sto je cackanje nosa, kenjanje u gace neznam trcanje oko stola i nisu uopce gledali u kolac su docekali tih 15 min i za nagradu dobili jos 2 kolaca. Sta to znaci? Da ce nas mozak za ovisnost uvijek sjebati ako razmisljamo o furanju jer je jednostavno sudeno da ne uspije, znaci preokupacija drugim stvarima je rijesenje. Sami cin sto smo na ovom forumu podsvjesno nas dovodi do sigurnog recidiva. Gdje su oni ljudi koji se ne javljaju vise? Mozda su nasli drugi smisao i ne razmisljaju vise o zajebanciji....nisu svi pod zemljom ili se vratili porocima...evo samo misljenje onako uz kavu.
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

TripleXAna
Znas, udem u cekaonicu ono puuuno. U koji god doba dana. Dodem ujutro prije otvaranja ono tri satora baba vec razapeta. Vratim se za sat ipo onako na frci jer sam sjebo terapiju jos prosli tjedan, ono iste babe jos uvijek tamo i pokoji novi zivcani lik. Nemas gdje stavit zdravstvenu, nema reda nikakvog. Sestri ne smijem ni pokuvcati da joj kazem da trebam samo dva plava recepta jer smo smrtni neprijatelji od prvog dana kada je rekla da ne prima narkomane dr u ordinaciju iako pise uredno da se upisuju novi. Zato uredno cekam pola sata jer normalan ne pravim sranja ali nakon pola sata stajanja u zapusenoj smrdljivoj sobici slusajuci dve babe kojima je to jedino mjsto za ketchup otkad se zadnji put vidjese na vadenju krvi u bolnici, mi bude dovoljan okidac da onako znojan i izkriziran uletim u ambulantom i kazem joj da jebeno udari dva jebena pecata na jebena dva papira i skrati mi muke ili cu ja sam znam gdje ste sta nalazi, ne mora ona nista.. babe se zgrazaju nad tetoviranim majmunom od vrata do pete i seru kakva je to mladez da su one prve dosle i da se ubacujem preko reda a ja im nabacim samo malo realnosti da ne seru da im je to spica dana i gdje bi se druzile malo nego tu i neka se lagano naduvaju. Tada nastane njima neugodna tisina a meni naraste smjesak jer je vec pola krize proslo dok drzim 2plava papiara u ruci.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

xxxana wrote: Thu Jul 25, 2019 11:48 pm Ne trebaju njemu nikakve gudre,ali moram priznati da bih volela da cujem svadju sa babama :D
ne znam za tebe, al ja bih ovaj fajt, platio da gledam:
Atman777 wrote: Thu Jul 25, 2019 9:20 pm 4. Nisam na frci zbog pijenja terapije prijevremeno i fizicki sam opet jak, mogo bi i umirovljenika nekog vec napickat
garant bi ga starac izubijo, dok ga atman gnjavi o detaljima moždane strukture - ja bih isto :mrgreen:
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

yasujirozu wrote: Fri Jul 26, 2019 7:21 am
xxxana wrote: Thu Jul 25, 2019 11:48 pm Ne trebaju njemu nikakve gudre,ali moram priznati da bih volela da cujem svadju sa babama :D
ne znam za tebe, al ja bih ovaj fajt, platio da gledam:
Atman777 wrote: Thu Jul 25, 2019 9:20 pm 4. Nisam na frci zbog pijenja terapije prijevremeno i fizicki sam opet jak, mogo bi i umirovljenika nekog vec napickat
garant bi ga starac izubijo, dok ga atman gnjavi o detaljima moždane strukture - ja bih isto :mrgreen:
@jašikozu Vidim da si rano budan mora da si straigh koliko dugo i kako ide? Ja sam inace spavo ukomiran makar do 14 sati...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

@atmalokur ma ok sam ja, i strejt ko lenjir ;)
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

yasujirozu wrote: Fri Jul 26, 2019 7:34 am @atmalokur ma ok sam ja, i strejt ko lenjir ;)
Ajde fino... Nego vidim da si konjusina, ne mislis da ce te visenje na forumu i razmisljanje o gudri zajebati? Onaj prednj kortekst ako imas ti to jos kod sebe?
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

ne daj se iznervirat - sve je ovo šala i komika ;)
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

yasujirozu wrote: Fri Jul 26, 2019 7:40 am ne daj se iznervirat - sve je ovo šala i komika ;)
Ma neee sad si ti mene krivo shvatio. Meni ti i je najdraza takva zajebancija, ono malo zesca hahahh ma samo lupaj brate!! 8-)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

ne lupam ja tebe, već se uzajmno lupamo, i onda je to ok, zar ne :mrgreen:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

u potpisu,
tvoj,
jašikozu :mrgreen:
Post Reply