Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
zujokec
Posts: 3
Joined: Sat Apr 27, 2019 3:34 am

Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by zujokec »

Bok ljudi, evo još jedan dibidus, godinama u ovisnosti, sa 24 prva kriza od heroina, ajmo na skidanje, pa na suho, pa hepovi, pa Subutex, pa komuna...i konačno se nekako prebacim s hrpe hepova na Subutex ( koji je i biti isti k, ali bar osjećaš život oko sebe..ah da, iglomanija je još jedno veselje koje me proganja .) i slučajno odem s likom po malo bijelog, s tim da nikad nisam volio dizalice..da skratimo, ljudi moji, ovaj kokain to je gore od hepova i dopa zajedno...nemam pojma šta da radim, nemam ni nekog tko je prošao nešto slično pa da neki savjet dobijem.. trenutno skoro svaki dan bar pola poderem, i to Intra... Jedino što vidim je ogroman crni zid koji je svakim danom veći..Čak kćer, koju obožavam, nije dovoljna kao neki motiv ili šta već..Žena me se hoće odreći, spavam u boravku, na poslu svi kuže da je nekaj,ma propast..a mislio sam da sam u 20 godina u tom paklu sve doživio, ali evo, i od najgoreg ima gore...jel ima netko kakav savjet kako da bar prvih tjedan dana izdržim? Hvala za bilo kakvu podršku ili savjet. Čitam postove, zbilja ima super ljudi...Forum je odličan.
missy123
Posts: 13
Joined: Fri Aug 11, 2017 10:26 pm

Re: Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by missy123 »

Evo moj savjet iz perspektive osobe ostala bez važne osobe u životu... Liječenje pod obavezno. Ili će dijete ostati bez oca.
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by Lebowski »

Pa da, pravac kod doktora i lijekovi, nemaš se što misliti. koliko sam shvatio na Subotexu si, traži od doktorice da ti poveća dozu, ne znam, sve je bolje nego se pikati kokainom. Ja sam isto to prošao, ne doduše tako agresivno ali kad sam ga imao svakih deset minuta sam se gađao. Sva sreća što nikad nisam imao toliko novaca pa si nisam mogao priuštiti više od grama. Ali taj gram bi mi potrajao svega par sati.
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by lutalica »

Prijo ja sam ovo dozivil.i to u Becu.druga zemlha...haos ne mogu ti opisati.bocu hepta dnevno imam legalno kao terapiju.dop sam prestala.al zato sam dosla da sam dnevno izimala 1g do 1,5g dnevno intra naravno.nakon nekih 5-6 mj. Svakodnevnog pakla izgubila posa.zavrsila na ulici.tada nisam znala njemacki.a u becu da ne povjerujrs engleski ne vridi nista.pobigla doma u Split.i jel mi virujes olaksanje.bolova nije bilo zbog hepta malo psiha al proslo je.u tom vremenu sam 20kg smrsala.postala zombi.ruke ,prepona unisteni.po 3-4 sata pokusaj trazenja zile.al proslo je u ponedeljak idem u bolnicu da skinem i hepte i eto vidicemo.pozz tebi
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by lutalica »

Nisam naglasila al pricam o kokainu.to kuzis
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Alessandro
Posts: 51
Joined: Mon Oct 09, 2017 9:36 am

Re: Kokain me u 6mjeseci doslovno uništio

Post by Alessandro »

mene je KREK Kokain unistio.Najgora vrsta uzimanja...Inace sam imao problem sa svim,dopom,bupovima...Nista te ne unisti kao Krek.Sjebao sam oko 4'0000e za par meseci.Imao sam odakle da uzimam.Da ne detaljisem.JEDINA DOBRA stvar je sto nemas fizicku krizu koje se svi plasimo....Ali nista te ne sjebe kao Krek....PSIHA JE RAZORENA,UVEK HOCES JOS....UVEK...Najbolje resenje promena okoline,gde ga nema.I dalje ces misliti o njemu...Mesecima,ali nema fizickekrize.za dve nedelje sam povratio kilazu,jeo kao lud.jer mesecima unazadnisam,jedva jednom dnevno.samo pusio krek.non stop....Skoro da sam izgubio sve.promeni sredinu.....I VRATICES SE....Psiha ce te i dalje proganjati,zelja...ali mozes da se vratis....kazu 4meseca min.ja sam dvameseca pa se vratio u osinje gnezdo.Odmah sam se vratio kreku....ZAJEBANA STVAR.a ceo zivot sam imao u glavi da ako ga jednom probas navucen si.Tako je i bilo.tako sam ga bzv probao prviput,dimcic jedan.nije mi se ni svideo.tadsam bio na bloku od dopa...i tako malo po malo,20,30,60,100 i onda poceo po 200e min da dajemsvaki dan bez trunke razmisljanja...Kadsam dosao u rodnikraj,najbolji drugari koji me znaju u svim izdanjima,kad sam bio najvise navucen na dopu.nisu mogli da me prepoznaju...jedva dasam 50kg imao.obicno sam oko74-80

[/quote]
Post Reply