KAKO PREPOZNATI I IZBJECI RECIDIV- PRIJEDLOZI?!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

milos
Posts: 1
Joined: Thu Dec 15, 2005 1:46 pm
Location: fuj

Post by milos »

Znas sta ,Luna ti uvijek dobra vila.
Vrsljam po forumu nekoliko dana i vidim samo tebe kako hrabris.
Jebi ga,daj ohrabri i mene jer sam otisao u kurac.
Recidiv nakon godinu i sta sad,jebem hors i ko ga izmisli.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Opet ja kazem moje misljenje je da nije izljecivo...pratice nas dok smo zivi. Razlika je hocemo li biti aktivni ili ne...hocemo li reagovati ili ne...Znaci mozemo nasu bolest ovisnosti zalijeciti i biti oprezni da nepovucemo taj obarac ponovo.
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Simptomi

Post by mustafa »

Za sve vas koji posjecujete ovaj topic.
Sama cinjenica da se mozes, realno razmisljajuci , pronaci u mome tekstu je od velikog znacenja pri fazama u prizdravljenju. Iskrenost i hrabrost su uslovi da sam sebe mozes inventurisati. To je upravo ono sto cinite kada pisete o svojim simptomima. Vi trenirate svoje novo steklo JA.
To je dio procesa prizdravljenja i taj proces je jako individualan. Zato nije od neke velike koristi da ja svojim nacinom razmisljanja i donosenja zakljucaka kometarisem vase tekstove. Vi ste ti koji sada trebate ukloniti te simptome ,sada kada ste ih razotkrili. Na vama osoben nacin i pri taktu koji vam odgovara imajuci u obzir vase : psihicko, socijalno, fizicko i duhovno stanje. Neka vam ovi simptomi sluze kao "alatka" za sto bolje odrzavanje cistoce.
Sa srecom
M. Sarkic
Post Reply