Dosadna prica

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Dosadna prica

Post by breakdown »

Rope82 wrote: Svi smo mi ljudi, pa pola tih doktora od kojih se ustrucavas je ovisno o nekoj supstanci, i vise od pola.
ovo bi trebalo stajati kao neki podnaslov

edit: W.White29 i ja smo ovo napisali istovremeno
nije život poljem proći
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Dosadna prica

Post by Rope82 »

nedavno racije u mom gradu,
Zvuci ko pocetak stiha Stuliceve pijesme! Kurvini sinovi...eeeee!
I sto im je na kraju bilo? Dosije? Mislim da ne, jedino ako je stari 'kriva' stranka pa je stao nekome na zulj.
Cesto ljudi gade zlatnu dijecu i njihove jos zlatnije roditelje. Ja im iskreno ne bi bio u kozi. Dobro, ne bi bio ni u svojoj....tijesna jebote...ali jebes njih, od obijesti ne znaju sta ce. Vidim sto sam napravio sa svojim prosjecnim srednjim radnickim stalezom (vrsta koja je izumrla jos '98.) a kamoli da sam' zlatan'.
Pozelim da sam se rodio 1482. Ko sin nekog najsiromasnijeg kmeta! I onda bi naso nacina da se drogiram kombinacijom secerne trske i kravlje balege!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Dosadna prica

Post by sanela »

Rope82 wrote: Pozelim da sam se rodio 1482. Ko sin nekog najsiromasnijeg kmeta! I onda bi naso nacina da se drogiram kombinacijom secerne trske i kravlje balege!
Odosmo u off topic, ali zanimljiva konstatacija :lol: :lol: :lol:
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Dosadna prica

Post by Rope82 »

Rope82 wrote:
Pozelim da sam se rodio 1482. Ko sin nekog najsiromasnijeg kmeta! I onda bi naso nacina da se drogiram kombinacijom secerne trske i kravlje balege!


Odosmo u off topic, ali zanimljiva konstatacija :lol: :lol: :lol:
XD
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Dosadna prica

Post by Caty »

Pa i ja sam dosta puta procitala da su doktori zavisni od raznih lekova tj dosta njih :) ne znam samo da li su tu na toj klinici upoznati sa bupom ipak necu rope-u da pretrpavam temu mojim problemom jer za to vec imam jednu temu. Ipak ja se i dalje dvoumim sta Cu uraditi na kraju jer uvek ima deo mene koji govori 'ma to bi svakako bilo ok nema to veze sa bupom vec si jednom bila u toj anesteziji na bupu i sve je bilo normalno' ,jedino ne bi bilo da daju posle neke lekove protiv bolova na bazi narkotika sto kod nas nije bas slucaj. Ali moram negde na toj listi lekova napisati bup jer nije to mala stvar da se izostavi, pa Cu na osnovu reakcije videti kako Cu predstaviti, mislim znajuci sebe ja Cu to da umanjim da sam koristila protiv bolova u malim dozama od 0.5mg :P hahahaha :lol:
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Dosadna prica

Post by Rope82 »

ipak necu rope-u da pretrpavam temu mojim problemom jer za to vec imam jednu temu
Jednu? Vise 3 XD
Stara, kako ti zivis sa sobom? Znam da zene znaju bit neodlucne i panicne ali ti si kraljica drame! Skuliraj, baci brigu na veselje, bi'ce sve dobro. Razumijem te kako je kad se takve stvari kriju....i sram...ali brate ti si sebi vise stete napravila sa svom dramom nego sto bi ti 2 mg bupa dnevno...keep it simple, pomavljam se, ali bit ce ti lakse. Meni nije problem citat tvoje postove i odgovarat 1000 puta isto, ali vidim da si se jadna izlomila ko staklo, na 1000 komada.
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Dosadna prica

Post by Rope82 »

A da, pitala si za zenu, kako ona to gleda. Mislim da sam ti odgovorio na to u postu gdje si pitala. Ugl. ne zna, krijem ko zmija noge. Zasto? Nznm, tako sam poceo i tako je ostalo. Valjda iz istog razloga zasto ti ne zelis rec doktorima. Zna sto je bilo prije, sve, ali za bup ne zna.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Dosadna prica

Post by Caty »

E nisam ja prsla to samo tako deluje kad pisem jer ne mogu da pohvatam gde sta pisem i nigde nisam videla taj odgovor za tvoju zenu , mislim da krijes za bup.
A ja iskreno pisem kad udjem na forum ono sto mi padne na pamet u tom momentu nerazmisljajuci sta sam pre toga pisala , posle kad vidim rado BiH izbrisala ali ono, mislim u sebi kao da je bitno.
Ali posto odajem takav utisak, od sad pisem samo na mojoj temi!!
Nisam zaista vise toliko opeterecena to je bilo na vecim dozama sad sam onako opustena dosta tek kad dodjem tamo u bolnicu krenuce frka
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Dosadna prica

Post by Rope82 »

Ne sneta mi, uopce. Ni gdje ces pisat ni sta. Malo bunino ostale i ljutimo sanelu ali meni ne smeta ;)
Post Reply