The smell of fresh napalm in the morning

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

The smell of fresh napalm in the morning

Post by Rope82 »

Nakon zadnjeg (ne prvog) recidva s dopom vratih se svom starom, dobro znanom drugu Suboxonu. Eh...zivot je lijep....govorim si dok pijem kavu uz otvoren prozor i ugazenu televiziju. Djeca jos spavaju, starija posla u skolu. Zena na kaucu nevino spava snom pravednika ne znajuci kakve se misli roje po glavi njenog najdrazeg.
Zivot je lijep, ali i grub. Ide sve dobro, dobar poso, zdrava djeca, prelijepa i pametna zena(de je mene nasla pitam se cesce), znaci 'Zivot obicnog tempa i 18 karatnog razocaranja!'
Sve je super, nema krize, 3 dana prosla, malo vise suba da ostanem normalan i da uopce imam imalo volje za dic se iz kreveta. Ali dobro, ko ti je kriv budalo, uzivo si 10 dana i sam pati.

Zaboravim ja i na to uzivanje, fokusiram se na to kako cu djecu jutros izvest, kud cu cijeli dan jer ako ostanem u kuci popizdit cu, a od uobicajenog spavanja prekopodne nema nista, to znam....
Kad odjednom....onaj miris u nosu, onaj jebeni grozni pokvareni miris kojeg mrzim i volim u isto vrijeme. Miris koji navijescuje milinu, ko kad si mali pa se igras na snijegu, i dobro se izmoris s drustvom i onda uletis predvece u kucu, baba te napuca tople supe i sjednes kraj vatrice u majcinom zagrljaju se umiris, siguran i bezbrizan. S mislima o prelijepom danu koji si proveo praveci snjeska i igrajuci se vani. Pa kome ne bi falio!
Ali nismo vise mali, mame su babe a babe su pokojne. Vrijeme je za hladan tus i odo da svojo djeci priredim najlijepsi dan u zivotu, kolko god me to kostalo. I molim Boga da nikad ne otvore tu Pandorinu kutiju sto im je cale otvorio!

Svima pozdrav i dobro jutro zelim :D
Post Reply