Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
NekiRandomLik13
Posts: 1
Joined: Wed Feb 06, 2019 4:31 pm

Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Post by NekiRandomLik13 »

Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Prije 4-5 mjeseci sam sedmicno 2 puta konzumirao marihuanu. Dok sam speed probao sam 3 puta u zivotu. Prije mjesec dana sam sa drustvom sjedio pili smo votku vukli speed i nakon toga 3-4 jointa zapalili. Nakon te veceri nisam nikako mogao da spavam vec sam citavu noc proveo lezeci pjan i nadrogiran. I ta nesanica vec traje mjesec dana. Otisao sam u centar za odvikavanje u Sarajevu oni su mi dali sanval i bosaurin. Prvu vecer sam odspavao od 10 sati do 4 ujutru, kako koju noc pijem te tablete sve manje i manje spavam. Sad uz pomoc tablete sanvala i bosaurina uspijem da zaspim ali ne mogu da dodzem do onoga dubokog sna. Znaci spavam ali kao da sam budan mogu da cujem kad neko iz moje kuce ide u wc kad ujutro idu na posao itd. Ne mogu nikako da imam onaj cvrsti san i da sa naspavam. Vecinu dana imam smanjenu koncentraciju, gubitak volje za nekim aktivnostima, promjenu razpolozenja, umor, zabrinutost zbog ove situacije itd.. Cak i kad sam razpolozen citav dan imam isti problema sa spavanjem...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Post by sanela »

A da odeš ponovo i da tražiš druge lijekove? Samo pitam...
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Post by Tamara86 »

NekiRandomLik13 » Wed Feb 06, 2019 4:32 pm

Imam problema sa nesanicom (insomniom)

Prije 4-5 mjeseci sam sedmicno 2 puta konzumirao marihuanu. Dok sam speed probao sam 3 puta u zivotu. Prije mjesec dana sam sa drustvom sjedio pili smo votku vukli speed i nakon toga 3-4 jointa zapalili. Nakon te veceri nisam nikako mogao da spavam vec sam citavu noc proveo lezeci pjan i nadrogiran. I ta nesanica vec traje mjesec dana. Otisao sam u centar za odvikavanje u Sarajevu oni su mi dali sanval i bosaurin. Prvu vecer sam odspavao od 10 sati do 4 ujutru, kako koju noc pijem te tablete sve manje i manje spavam. Sad uz pomoc tablete sanvala i bosaurina uspijem da zaspim ali ne mogu da dodzem do onoga dubokog sna. Znaci spavam ali kao da sam budan mogu da cujem kad neko iz moje kuce ide u wc kad ujutro idu na posao itd. Ne mogu nikako da imam onaj cvrsti san i da sa naspavam. Vecinu dana imam smanjenu koncentraciju, gubitak volje za nekim aktivnostima, promjenu razpolozenja, umor, zabrinutost zbog ove situacije itd.. Cak i kad sam razpolozen citav dan imam isti problema sa spavanjem.. Mogu ti reci, kao neko ko ima problema sa insomniom 9god, da to sto prije rjesavas, sa lijekovima brzo prestaje djelovanje, probaj nesto prirodno, jos nisi duboko zaglibio.
Post Reply