IZVINJAVAM SE ALI MORAM IZBRISATI SVOJE ISPOVJESTI!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma sreco-to si ti. Ne brini. Ne sekiram se ja u vezi tebe. Nista ne brini.
cmok cmok
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Hey vodolijo,javlja ti se jos jedna vodolija - JA!
Veoma lepo pises..Volela bih da malo opsirnije pises o detaljima ako ti to ne pravi problem.
Ja sam vec skoro 2 meseca cista, lecila sam se u Lorijenu....Ali pre toga,dok sam pokusavala sama da se skinem u trenucima bede dizala sam ruku na sebe,pokusavala da skacem sa zgrade,sekla vene...i sad razmisljam, cemu to vodi kad je zivot tako lep ako obratimo paznju na sitnice..I ja sam depresivna ovih dana,pijem antidepresive (koji cini mi se uopste i ne deluju ) i imam terapiju lekovima ali ipak se osecam slomljeno i usamljeno..A svaki narkoman se oseca prokleto usamljeno...ne shvata da je i u toku drogiranja bio sam...
Sta da ti kazem, nastavi da pises, pisi sto vise, meni na primer pisanje pomaze, izbacim sve iz sebe i lakse se osetim.
Vidim imas dete i to je jako lepo i milo, to je maleni covek pun ljubavi koji tek treba da raste, ne dozvoli mu da vidi suze u tvojim ocima.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

O pa kad smo kod vodolija i ja se prijavljujem!!!!
[/quote]to je maleni covek pun ljubavi koji tek treba da raste, ne dozvoli mu da vidi suze u tvojim ocima.[quote]
NE DOZVOLI DA VIDI SUZE U TVOJIM OČIMA,BAŠ TAKO :!: To mnogo boli videti majku uplakanu,ili skrhanu,tužnu,kako god,a ako je to još i često i to dete raste uz takvu majku,tj. uz suze i tugu sopstvene majke,rasutu porodicu,sigurna sam da će to celog života nositi sa sobom,a ti mu to sigurno ne želiš,da raste tako i kad poraste da nema šta da ispriča o svom detinstvu,šta će reci jednog dana,kako će se osećati? Šta će napisati u školi na nekom pismenom ili nekom sastavu o svojoj majci i porodici,a te teme ne zaobilaze po školama,to su obavezne teme klinaca u školi,ne dozvo li da ima takvih problema kasnije kada malo odraste sada je jo rano...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Za Lunu- znam macko i volim te neopisivo. Izvinjavam se za sinoc.

Za DarkAngel i Zvrky- prvo da vam kazem da sam vidjela vasu sliku ili slike...Zvrky ko lutkica si (imas dosta furki koje sam ja i koje i danas furam) a ti DarkAngel prelijepa si (idi za model). Drugo hvala za pordrsku i lijepe rijeci. Ja nastojim da moj sin me nevidi u ovakom stanju depresije ali jednostavno nekad covjeka prenese pa te suze vise nemogu da se kriju. Jednostavno ne ide. Sto se tice mog pisanja Angel pokusacu detaljnije mada ono kratko jasno sa nekakvom poentom mi najlakse.

Puno pozdrava i cmokica za djevojke koje me podrzavaju!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

IZVINJAVAM SE

Post by Vodolija »

Ja se izvinjavam sto brisem svoje ispovijesti...JEDNOSTAVNO MORAM!!!
Last edited by Vodolija on Sat Feb 18, 2006 2:35 pm, edited 3 times in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jebote pa ajde što sam ja htela da se ubijem,nemam porodicu ni decu,tj. imam majku i brata,oca ne računam ali nemam dete :!: Jesi li jednog trenutka pomislila da ako se ubiješ sin ti ostaje bez majke,luda ili ne nebitno je :!: Ko će da brine o njemu? sve si pomenula da si pička,da si javila prijateljici,ne znam šta sve a malog nisi ni pomenula...šta s njim? Ti moraš da živiš,ne zbog sebe nego zbog tog maleckog ako ništa drugo :!: Jebiga sačekaj da stasa,odraste,da počne sam o sebi da se brine,da se sam izdržava pa onda može i da te ne bude a sada si mu vrlo potrebna :!: :!: :!: Seti se malo tog maleckog i razmisli kakva ga budućnost čeka a ta ista budućnost dobrim delom zavisi od tebe :!: Ajde izbori se makar zbog sina kojeg imaš,nek ti bude povod i razlog da živiš i pružiš mu ljubav kakvu svako rođeno dete zaslužuje :!: Budi hrabra i pokušaj da prevaziđeš neke stvari,makar pokušaj,da malog učiniš srećnim a to će se sve odraziti malo kasnije kad malo poraste,ne dozvoli da ti vreme ode da on počne da kapira šta se dešava,ne dozvoli to sjebaćeš ga skroz i za ceo život :!: :!: :!: Želim ti svu sreću :!: SREĆA PRATI HRABRE! Pozdrav Zvrky
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Pametna je moja Vodilija.,....Ona voli svog sina vise od same sebe. To nekako ide i bez pomena. Zato se i nije ubila niti glupost napravila. Jer zna da ce je on svojim tuznim okama pogledati...jel tako???
al si me nasekirala.... Sav sam forum prerovila trazeci ko ti je sta rekao...
na PM??? ko? reci slobodno.....
i sta ti iko ima ista i govoriti..??? Jesi ti nesto pogresno rekla? Nisi...
jesi bili bezobrazna? NIsi.... sta onda slusas svaku budalu kojoj je dosadno pa pametuje raji???
pa ja kad bi svakoga slusala davno bih se ubila ba....
Daj majke mi. Ako ti je PM od nekoga koga ne znas-brisi ga odmah. Sta ce ti ti?A ja text i text nista ona....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Zvrky tu grijesis....zasto mislis zasto nisam napravila glupost??? Radi sina....ja netreba da ga spomenem svaki put u mojim pricama jer on je u mojoj podsvjesti i srcu i to je najbitnije. A ja hvala bogu nisam napravila nikaku glupost.

Luna moja je u pravu ona mene zna najbolje...volim te najvise!!! Naravno poslije sina kojeg nisam spomenula a trebala sam.

Volim vas
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Samoubistvo,tj. dizanje ruke na sebe je normalno kod skoro svakog narkomana, a razlozi mogu biti razliciti. Uglavnom posle skidanja postajemo usamljeni..Ja sam trenutno usamljena,vec 2 jebena meseca, ne umem da uspostavim normalan kontakt sa normalnim svetom i jedino sto me vadi je teretana, i sta bih sad trebala da radim - da sednem i roknem se u glavu jer se tako osecam?!A,ne,ne...Vreme prolazi Vodolijo, a najbolje bi bilo da odes do nekog lekara koji bi ti prepisao antidepresive, trazi Zoloft, taj pijem i ja. Ne mogu nesto da ga hvalim jer pijem i druge lekove ali dobar je,jedan od najboljih. Zasto uzimas te tablete i bacas ih u solju, bolje odi negde gde ce doktori skapirati sta ti treba,dace ti odgovarajuce lekove i bices o.k. I nemoj vise da razmisljas o tome kako bi se ubila, jer zivot je jedan i ma koliko smo ga mi ovde na forumu izunistili ipak ima neke nade,pa i kao je mala-porasce. Srecu cine male stvari. Kod sebe sam primetila da se smejem iskrenije nego ranije.
Nemoj da pri svakoj depresiji pomiljas da dizes ruku na sebe jer si sama sebi najbitnija i potrebna si svom sinu pa i ljudima koji te okruzuju.
A za ono sto si mi rekla - idi za modele. Pa ja i jesam bila model neko vreme,pa je fotograf odustao da me slika jer me provalio da sam narkomanka,ali sad planiram da napravim book i posaljem ga u neke agencije,tako da HVALA TI dala si mi malu podrsku!
Pozdrav!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

DarkAngel, ljepotice dacu ja tebi svu podrsku svijeta sto postoji jer stvarno si prelijepa a ocito i volis to...tako da moras ganjati svoj cilj. Vidis imam i ja cilj i nadam se da s'Bozijom pomoci, vasom pordskom, mojojm cvrstom voljom ja bi trebala da postignem ono sto zelim za otprilike dvije godine. Nebitno to sad....zelim da ti se zahvalim srce si...


POZZ
Post Reply