IZVINJAVAM SE ALI MORAM IZBRISATI SVOJE ISPOVJESTI!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

IZVINJAVAM SE

Post by Vodolija »

Ja se izvinjavam sto brisem svoje iapovijesti...JEDNOSTAVNO MORAM!!!
Last edited by Vodolija on Sat Feb 18, 2006 2:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Re: ZASTO, KAKO, KOJA ULOGA

Post by manson »

Vodolija wrote:ZASTO, KAKO, KOJA ULOGA

Zasto? Svaka moja jebena tema pocne sa zasto? Zasto sam ovaka kakva jesam? Zasto doktori misle da mi treba 6 razlicitih lijekova? Zasto ja jos uvijek nisam u braku? Zasto moja familija je toliko deformisana da se nemoze ni opisati, zasto, zasto, zasto??? Pitam se...ali odgovora nemam sem takav mi grah pao. Evo sad trenutno sjedim u spavacoj sobi, televizija je upaljena i igra neka serija koja me taji asocira i podsjeca na moj zivot...eh sem jednog dijela. Postoji lik (zena) u toj seriji koja nezna kako da se rijesi svog muza jer muz ima ljubavnicu. Ja se ono histericno ali hinjski nasmijah i pomislih da sam bogdo ja tako razmisljala kad je otac mog dijeteta mene varao...a ja umjesto da njega otrujem (preporucljivo otrovom za pacove) ja sebe pocela da trujem i to je bio period kad je moja aktivna ovisnost se pretvorila u zestoku. Pa covjece ja sam novo auto zamjenila za dope koje sam tacno u roku sedmice dana ubrizgala kroz svoje zile...vene. Al to nije nista sta sam ja sve pocinila za taj dope. Hahahaha, pade mi napamet kad sam ostala bez dopa a ja kriziram, nemam auta jer sam ga ubrizgala kroz moje vratne zile a haverica zove na telefon i kaze imam dovoljno da se obadvije sredimo. Ona je zivila nekih 45 minuta od mene i to autoput voznjom. Znate li sta sam ja uradila??? C c c stvarno sam idiot bila...izsunjala sam se iz kuce, bukvalno provalila u auto (upalila ga sarafcigerom) samo da bi dosla do mjesta da bi se sanirala. Kad sam stigla dole razocarala sam se...dopa je bilo toliko malo ali jebiga toliki trud kolko tolko nije vazno daj samo da se saniram. Sjedeci na solji pokusavajuci da spremim tako da se saniram...onako iznervirana, nervozna a ko da me neko prokleo sve prospem. Uhhhhhh nikad se agresivnije, odvratnije, gluplje osjecala nisam znajuci da radi tog prosutog dopa me vjerovatno ceka zatvor. Hej zamisli pametinice, ostavila auto tacno ispred kuce, haman ispred vrata gdje sam dosla da se saniram. C c c sto covjek pod dopom moze uraditi i pomisliti rijetko ko moze. Mi smo stvarno inteligentno glup narod (ovo sad pricam u svoje ime). Hmmmm osta ja bez dopa a drotovi me uhvatili...pa bar da sam se ja uspjela sanirati nebi mi bilo krivo ali jok. Haj ti Vodo lutko u stanicu policije gdje ti je dosije kilometrasko a sve vezano za gudru. Znate sta mi je sve od toga najgore...sto me svaki drot znao pod imenom i sto bi me bukvalno pito od koga si otela i uzela ovaj put...ako priznas pusticemo te uslovno sa malom kaznom....a ja ne da me bolio kurac za varijantama jer sam bila jako sebicna vec sta ako im predam varijante onda ja moram traziti nove...tako da nikad nisam osmekala. Zaglavila ja tu par mjeseci i svo vrijeme u zatvoru sam se gudrirala...Pisam im se na sistem. Doslo vrijeme da izadjem i znate sta sam prvo uradila??? Klepila drugo auto do prve dope house samo sto ovaj put sam bila pametnija i nisam ostavila nikakih tragova i otisaka mojih lopovskih prstica. Sve je to nebitno jer je to davna proslost ali eto morala sam podijeliti sa vama...kad pisem ovake stvari stvorim sliku i ja sam glvana licnost u tom filmu. Jebes taj film hocu van njega...nek traze novu glavnu ulogu a reziji i producerima (drotovima i dilerima) jebem mater sto su mi ikad dali tu glavnu ulogu (dope). Izletila sam iz tih medijskih licnosti fazona i uz pomoc Boga, mog sina i ostale moje moralne pomoci i podrske glavnu ulogu u mom sadasnjem filmu glumim briznu i osjetljivu majku koja bi uradila sve za svoje dijete sem zalaska u vode u kojim je prije bila.

Toliko od ove bivse ovisnice Vodolije!!!

P.S. Sve sto pisem su memorije dok sam se gudrirala i kako sam se osjecala tada i kako imam misljenje o tome svemu sad kad sam cista. Bilo je nekih zabuna da se je jos uvijek pucam radi mojih tekstova. NE CISTA SAM KO SUZA.
E ,Vodolijice kako je to u Americi,da li i vi morate lomiti volan auta?Mislim garant je glup komentar na ovo sve sto si napisala,ali eto vazda me nerviralo kada gledam fim ,tip udje u auto satro spoji zice i ode...a volan?!
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Mislim necu da se kurchim ali Merline ako si pazljivije chitao i ako si primetio da je radio srafciger,to podrazumeva da je cilindar brave bio sjeban i okrenut;prema tome nema potrebe za lomljenjem volana jer je postupak okretanja cilindra odkochio i volan...
ps. i gde si ti prochitao da je ona palila auto na zice???
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

play wrote:Mislim necu da se kurchim ali Merline ako si pazljivije chitao i ako si primetio da je radio srafciger,to podrazumeva da je cilindar brave bio sjeban i okrenut;prema tome nema potrebe za lomljenjem volana jer je postupak okretanja cilindra odkochio i volan...
ps. i gde si ti prochitao da je ona palila auto na zice???
Nisam na nju ni mislio(sumnjicio je),procitaj pazljivije... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ha ha na to pitanje ti necu odgovoriti. Jer ipak nije za foruma koji su nacini i kako sam obijala auta!!!

PLAY Veliki pozdrav iz cemerike...nadam se da se bolje osjecas!!!
Last edited by Vodolija on Wed Dec 14, 2005 7:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

aaaaaa.....ludilo.
On pita (jer jebi ga ako si u Americi moras znati)....kako to i sta je s volanom??/ Mansone -ne mogu od smijeha ni da pisem.
PA FILLLMMMM jarane...americki, kineski...e pa sta sad neko zivi u Kini ili Japanu...pa da ga pitamo jel oni stvarno onako lete kroz zrak u karate filmovima aaaaaaaaa......hahahhahhah
zamisli to.
Ima i to btw...skines volan ako je na njemu onaj (kako se zove to heheh) hepek....i stavis drugi...tako je na filmu. a to za zice i to-moze i to...
samo ne znam kako...hehehhe

vodo-samo naprijed....!!!cmok
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Neda se Voda!!! Gura zahvaljujuci se kome??? Haj necemo kredite preko neta davati do cu uruciti zivljaka:)

Cmoka Luno
Post Reply