Sta je ovo?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Atomiswave
Posts: 4
Joined: Wed Feb 26, 2020 7:51 pm

Re: Sta je ovo?

Post by Atomiswave »

StopBup wrote: Tue Jun 25, 2019 9:49 pm
Swan wrote: Tue Jun 25, 2019 1:32 am HVALA TI ...Pisacu. Nisam uzimala do danas. Jutros se, eto, desilo... Uzela sam tri male linije i nisam htela vise. Nije mi ni to trebalo, ali sta cu... Sad sam svakako zadovoljna. Spavacu normalno i eto...Vracam se nekim mojim starim hobijima i pocečla sam da pisem dnevnik. A sto se tice medikamenata, vrlo sam upucena u sve. Drug mi je psihijatar (nedovoljno dobar da mu kazem, a dovoljno dobar da mu precutim :D ) Xanax mi je spas. Oduvek je bio. Nikad nisam preterivala u uzimanju. Drzi me pod kontrolom, u smislu da ne placem, da mi ne stoji knedla u grlu i da me ne boli dusa. Naravno, dam sebi oduska, isplacem se uvece...Valjda ce biti sve ok.
Vidi, labudice(pretpostaljam da ti je taj pseudonim zbog labudova) :D , spid pravi najvece komplikacije u glavi, od svih droga koje ovde kod nas mozes uzeti, ili si ti u S.A.D. , to mi pada na pamet zato sto korists rec ksanaks, koliko ja znam, tamo se to tako zove, kod nas se ta supstanca zove ksalol, sve jedno, gde god da si, spid je isti, u stvari u S.A.D. ima dosta i metamfetamina, on je jos gori od obicnog spida. Ja sam voleo da ga uzem kao klinac, cak mi je jedno vreme bio i omiljeni od svih jakih droga, ali nikad nisam preterao, pa nisam osetio neke posledice, a i bio sam jako mlad. Kao stariji, pre nekih dve godine, uzimao sam ga jedno dva meseca svaki vikend, poceo je da mi izaziva lazne emocije, od jednom sam se povezivao sa nebitnim mi ljudima, svidjala mi se jedna devojka dugo, svidjao sam se i ja njoj, samo mi nije dala da joj pridjem, osetila je da nesto nije u redu sa mnom, jer tada kada sam joj ja prilazio, vec sam imao problema sa bupom, no u to vreme, ta dva meseca vikednasenja sa spidom, meni se od jednom kao svidela neka devojka koju sam vidjao na zurkama, koja nema veze sa mojim zivotom, niti je u stvari moj tip devojke, a od jednom mi je ta koja mi se svidjala dugo, postala kao nebitna... Brzo je prosao taj haos, prestao sam da ga uzimam, ali ja sam tada stvarno shvatio koliko je taj spid opasan, i kod takvog kratkog povremenog uzimanja, a kamoli kad se navuces cesto da ga uzimas. Tada sam bio batalio buprenorfin, ali sam u izlascima uzima spid, i posle haosa u glavi koji mi se javio, ponovo sam uzeo bup. Narednih 9 meseci po nekad bup, pa se opet navukao svakodnevno, shvatio sam da bih ostavio drogu neku, nema nista od prelaska na drugu, sada sam cist skoro mesec dana bez icega, samo prvih 15-ak dana sam po nekad pusio travu pred spavanje. Toliko za sad, pisi kako si!

P.s. Od spida takodje jako brzo hoce da odu zubi, i najbrze staris od njega, cisto da znas... E da, odgovorio sam ti na post i tamo na mojoj ispovesti...
Buduci da si jako dobro informisan o spidu, zamolio bih te za pomoc, cim mi odobre PP.
Post Reply