VELIKA MOLBA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by yasujirozu »

Tamara86 wrote:Slazem se sa tobom, bas sam sinoc citala svoje postove dok sam jos bila na subu, to su kilometarski postovi, i onda kako sam se skidala, to sve manje i manje pisanja. :)
to je drugo, ti si se odista želila maknut iz te priče

ja sam zborio o likovima (poput katarine) kojima su puna usta savjeta o skidanju, a dok im glava viri iz pepeljare jer je ne mogu dić koliko kljucaju
Last edited by yasujirozu on Thu Mar 07, 2019 1:39 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by Tamara86 »

Pa da, ko o cemu narkoman urokan o skidanju :)
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by Caty »

Tamara86 wrote:Yasuyirzu( ako dobro napisah) mogu li te ja samo oslovljavati sa Yas? :) Hvala na ponovnoj dobrodoslici. Slazem se sa tobom, bas sam sinoc citala svoje postove dok sam jos bila na subu, to su kilometarski postovi, i onda kako sam se skidala, to sve manje i manje pisanja. :)
Jos davnih dana sam ja napisala da se tacno po postovima vidi ko je na cemu,na bupu su uglavnom veliki tekstovi, na metadonu su i veliki i konfuzni, na heroinu su to razne poezije i proze, neretko eseji, umetnickog karaktera sa akcentom na emotivno stanje u datom momentu , na supstituciji se to opet svodi na doze, rad, skidanje, spustanje uglavnom bez previse patetike i emocija
I na kraju strejteri pisu kratko jasno ozbiljno i normalno jelte
A sto se tice tekstova u krizi to vec zna dosta da varira ali o tome neko drugi ;)
I slazem se da Price drogiranih ljudi mogu samo da posluže kao i knjiga "mi deca sa stanice zoo",rizicnoj grupi kao podsticaj na drogiranje, dakle ko zeli i ima potencijala za to, takvim pričama ce se oduseviti u smislu da pozeli da se drogira, naročito kada je to tako lepo sroceno , zivopisno, kao kakvo neverovatno iskustvo , jer svi smo mi bili odusevljeni tom narkomanskom literaturom jer da nismo ne bi sad bili ovde !
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by Jurke »

Caty wrote: Sun Mar 10, 2019 2:54 pm
Tamara86 wrote:Yasuyirzu( ako dobro napisah) mogu li te ja samo oslovljavati sa Yas? :) Hvala na ponovnoj dobrodoslici. Slazem se sa tobom, bas sam sinoc citala svoje postove dok sam jos bila na subu, to su kilometarski postovi, i onda kako sam se skidala, to sve manje i manje pisanja. :)
Jos davnih dana sam ja napisala da se tacno po postovima vidi ko je na cemu,na bupu su uglavnom veliki tekstovi, na metadonu su i veliki i konfuzni, na heroinu su to razne poezije i proze, neretko eseji, umetnickog karaktera sa akcentom na emotivno stanje u datom momentu , na supstituciji se to opet svodi na doze, rad, skidanje, spustanje uglavnom bez previse patetike i emocija
I na kraju strejteri pisu kratko jasno ozbiljno i normalno jelte
A sto se tice tekstova u krizi to vec zna dosta da varira ali o tome neko drugi ;)
I slazem se da Price drogiranih ljudi mogu samo da posluže kao i knjiga "mi deca sa stanice zoo",rizicnoj grupi kao podsticaj na drogiranje, dakle ko zeli i ima potencijala za to, takvim pričama ce se oduseviti u smislu da pozeli da se drogira, naročito kada je to tako lepo sroceno , zivopisno, kao kakvo neverovatno iskustvo , jer svi smo mi bili odusevljeni tom narkomanskom literaturom jer da nismo ne bi sad bili ovde !
Bravo, knjiga koju si upravo pomenula je nešto što je i meni pored inače velike radoznalost(zelje za adrenalinom) i potrebe za stalnim dokazivanje sebi i drugima otškrinulo vrata ka putu zavisnosti. Izvini sto ovako uskačem u priču, ali pronadjoh se tu negde. 😉
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply