POMOC - Q-PIN - 25 mg

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
lukazgb1
Posts: 1
Joined: Wed Dec 19, 2018 2:17 pm

POMOC - Q-PIN - 25 mg

Post by lukazgb1 »

molim ako se netko razumije da mi objasni. trazio sam neki lijek za spavnje na recept,kako sam isprobao sanval i slicne lijekove i nemaju utjecaj na mene zamolio sam neki jači lijek.lijecnica mi je prepisala Q- PIN 25 mg 1 do 2 tablete.zbunilo me je to sto taj lijek ne ide na recept u mom slucaju jer nemam dijagnozu za njega.uglavnom uzeo sam privatni recept 50 kn i platio lijek u apoteci 90 kn.kad sam procitao upute o lijeku procitao sam da se q-pin prepisuje u slucajevima sizofrenije, i sada mi nije nista jasno, kako se ja ne lijecim od nikakve bolesti a kamoli sizofrenije i kako sma trazio samo neki jaci lijek za spavanje nigdje u opisu lijeka ne pise da je on za spavanje,pise samo da se prepisuje u slucajevima sizofrenije,bipolarnom poremecaju i to je to.MOlim ako netko ima iskustva s ovim lijekom q-pin da mi objasni zasto mi je prepisan taj lijek i da li on zaista pomaze kod jace nesanice ? hvala .
User avatar
2017arta
Posts: 12
Joined: Fri Nov 25, 2016 11:58 am
Location: BiH

Re: POMOC - Q-PIN - 25 mg

Post by 2017arta »

Koliko sam ja upucena taj lijek se moze prepisivat kod problema s nesanicom ali u malim kolicinama tj taj od 25mg. Osobe koje imaju sizofreniju i koje koriste taj lijek dnevno popiju oko 800mg i vise.
Imala sam jednu tu tabletu, bila je od 100mg, zute boje sa crtom za prepolovit i ja sam nju iz 4put lomila(0,25×4) i popila kad nisam mogla zaspat.
Post Reply