Kombinacije svega pomalo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Propuh
Posts: 1
Joined: Tue Oct 09, 2018 3:47 am

Kombinacije svega pomalo

Post by Propuh »

Pozz ljudi prije svega!
Dakle ne mogu vam objasniti koliko sam luddd jer sam kucao tekst vise od 2 sata, ajooj detalj to detalja.. Bas mi je zao :roll:

posto nemam volje pisati iznova skratiti ću..

Uglavnom, volio sam eksperimentirati vec od 13te godine. Tako da sam se vrlo mlad vec izgubio s obzirom sta sve radim i sto sam radio bio sam jako ponosan na svoju psihu sve do prije par dana...

Znaci, spid, bijelo, alkohol, kocka. I to znaci bez granica, koliko imam toliko trpam. Ovisan sam o tom nekom adrenalinu. (mozda zvuci smjesno ali meni nije, ali od kako sam prekinuo sa curom doslovno sam ovisan o masturbaciji, koja traje po par sati kad se ušikam od spida, tog me dosta strah.. Citao sam po forumu ali nisam vidio da itko radi nesto tako..) I to vec traje.. Svaki put nakon sto odspavam osjecam krivicu i svjestan sam,(za sve ovisnosti) i cak sam prekjucer razmisljao dali da prospem jos to malo iz kesice sto je ostalo spida jer se ne zelim vise gaziti ili da sacuvam ipak sam ga platio :shock: .. Naravno nisam ga prosuo..jedan dio mene stvarno kao da se sprda samnom, znaci znam da nemam nikakav razlog za konzumacijom, niti je za glavu da moram kockati a opet cim sam slobodan samo otvaram kesicu i režem,(bijelo ili spid) znaci totalno mi je nebitno jedno ili drugo
Eto vjerovali il ne, jedino sto je do para pa prvom pitam ima li spida. kupujem nekad po 5,6 puta dnevno paysafe za online klađenje(inace dok sam doma derem rulet u casinu pa je situacija s kockom doma milijun puta gora) , te govorim si necu danas piti i eto odem u ducan po nesto i nađem se sa bar 4 pive u ruci.. Znaci neka neopisiva zajebancija uma, u 3 sekunde koda sve padne u vodu znaci osjecam se pomalo nemocno.. Dodatno me dotuklo milijun stvari iz zivota prije ali navesti cu samo da sam prije par dana dobio otkaz(zadnji udarac) , jer sam dosao na posao kao "sova".. Tako da se vracam kuci, ionako moram srediti neke papire za daljnji rad vani, nadam se da cu se cim prije bude moguce vratiti gore. Sud me ganja da se nisam odazivao na psihotretmane za kocku pa samim time ko budali šamar mi je doslo pa se hvatam toga bar da kocku smanjim, realno ona me najvise i dotukla.. Al sve na svoj nacin tuce, mozda to objasnjava moje stanje.... Tako da eto, uhvatit cu se toga za prvu ruku sada kad se vratim pa cisto kacim post da mi se ne izgubi sve u 3 sekunde.. Jedva cekam zapravo nahraniti mozak pozitivnim mislima sve ostaviti iza sebe jer stvarno ne zelim jos jedan pad u nizu ti padovi me ubiju vise nego bilo koja ovisnost, a brat bratu teglim ih koliko oš.... I jedno pitanje, znaci dobro poznati osjecaj dna jel, vjerujem da ga svi ovdje poznaju.. Da li se javljaju misli koje kao da šapće vrag.. u smislu, ma nemoj ni prestajati ionako si vec skoro pa i mrtav, ma sta ces prestati pa sta ces onda raditi konju glupi?? I takvih milijardu koje ako pocmem pisati cu opet i prizvat..ma uglavnom je*at cu mater i vragu i mislima :mrgreen: neznam evo kako je na skidanju sa dopa, ali mislim da smo u istom košu. Jako cudan period mog zivota, bas sad kad se osjecam ko propuhu i nemocno, dodem na ideju da bi se trebao skidati.. (do duše za kocku se zelim skinuti vec duze vremena ali nikada nisam probao sa tim tretmanom)..
Covjece ovaj forum ima neku moc da ti izvlaci misli u tekst dirrektt.. Rekao sam skratiti, nije bas da je kratko :mrgreen: u svakom slucaju. NI blizu kao post koji sam poslao u vjetar, propuh, propuh.. 8-)
Nek ste mi svi živi i zdravi i odlučni za pobjedom!
Post Reply