Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
MarinNovi
Posts: 3
Joined: Thu Oct 04, 2018 8:38 am

Pomoc

Post by MarinNovi »

Bok ljudi

Pošto mi je ovo novi topic, neznam više di sam ni sta sam nit sta zelim u zivotu nit imam kakav cilj zivota. Radim kao voditelj skladišta odradjujem sve sta treba, plaćam rezije itd. znaci sve na mjestu. Al tu je postao problem sa extazijem koji sam poceo koristit malo sve cesce, ponekad i u sredini tjedna. Svaki put kazem necu vise i cim popijem par piva odma mi je zelja za serotoninom ovisi di i sam i u kakvom okruzenju. Pricam sa ekipom kako to nevalja i oni su svjesni te situacije i jedan drugom kazemo da to nevalja al jbg uvijek se sve ponavlja. Uzimam uvije po pola , pa cekam dok me ne lupi, do kraja noci uzmem i drugu polovicu. ... Nemogu opisat kako mi taj osjecaj godi... Naravno nemam skim u obiteljii pricat o tome a kamoli na poslu. Bio bi zahvalan da cujem vasa misljenja, Hvala!
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Pomoc

Post by VitaJana »

Teško se odreći nečega što ti godi. Zato i jesmo svi ovdje na forumu.
Ali prvi korak je tu, svjesnost da to što radiš nije dobro ni pametno. Dalje ćeš morati sam, jer iskreno, i sama sam slaba na stvari koje mi gode.
Sretno
MarinNovi
Posts: 3
Joined: Thu Oct 04, 2018 8:38 am

Re: Pomoc

Post by MarinNovi »

Hvala ti na odgovoru, znam da ja to moram sam rijesit... za vikend po prvi puta sam probao gljive, nisam mogao vjerovat kolko mi je godilo
MarinNovi
Posts: 3
Joined: Thu Oct 04, 2018 8:38 am

Re: Pomoc

Post by MarinNovi »

MarinNovi wrote:Hvala ti na odgovoru, znam da ja to moram sam rijesit... za vikend po prvi puta sam probao gljive, nisam mogao vjerovat kolko mi je godilo

Sam da kazem da je ova subota bila previse dobra, bio na partiu pojeo sam porciju gljiva, 2 lajne belog i kasnije 2 bonbona. Mogu rec da je loše iskustvo za nedjelju ...a i danas
15 cent
Posts: 14
Joined: Mon Jun 04, 2018 5:47 pm

Re: Pomoc

Post by 15 cent »

MarinNovi wrote:Bok ljudi

Pošto mi je ovo novi topic, neznam više di sam ni sta sam nit sta zelim u zivotu nit imam kakav cilj zivota. Radim kao voditelj skladišta odradjujem sve sta treba, plaćam rezije itd. znaci sve na mjestu. Al tu je postao problem sa extazijem koji sam poceo koristit malo sve cesce, ponekad i u sredini tjedna. Svaki put kazem necu vise i cim popijem par piva odma mi je zelja za serotoninom ovisi di i sam i u kakvom okruzenju. Pricam sa ekipom kako to nevalja i oni su svjesni te situacije i jedan drugom kazemo da to nevalja al jbg uvijek se sve ponavlja. Uzimam uvije po pola , pa cekam dok me ne lupi, do kraja noci uzmem i drugu polovicu. ... Nemogu opisat kako mi taj osjecaj godi... Naravno nemam skim u obiteljii pricat o tome a kamoli na poslu. Bio bi zahvalan da cujem vasa misljenja, Hvala!
Nemoj piti pivo
Post Reply