magarac

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
magarac
Posts: 1
Joined: Thu Oct 04, 2018 3:07 am

magarac

Post by magarac »

E ovako ljudi ko zeli da procita ko ne na volju..Pricamo o bolesti zavisnosti i nemogucnosti prekida konzumacije...Ja cu biti iskren sto se tice kokaina za druge stvarno nisam kompetentan da komentarisem...Ovako prvi moj kontakt sa belim(kokain)pre jedno 4,5god.Pocetak dosadan jer je isti kao kod svih samo vikendom...A onda dolazi problem i proklestvo..Svakodnevno sam bio u kontaktu sa tim govnetom nisam ni premitio ni osetio da sam se navukao...I tako posle 1god dolazimo na high nivo svakodnevno komad dva...Lazna euforija i skretanje misli sa pravih problema.I dolazim do poslednjeg nivoa kad pocnem da placam i onda sta...Radis za 50e dnevnk a ovo govno kosta 60e.I tako ja za mesec uspem da udjem.u minus od par hiljada...Jednog dana su pukle patike mom starijem sinu u vrticu i trebao sam uzet nove ali nisam.A predhodno vece pukao dva kom...I dosao sam u situaciju da sam se osjecao kao govno.Upalio auto otisao pozajmio 500e kupio ne samo patike vec trenerku,jaknu duksere,zeni pun kurac poklona...I lagana vecera u restoranu..Sreca na licu mog sina mi je uvijek u glavi kad mi dodje da uzmem to govno samo u svojoj glavi vratim njegov osmjeh i zagrljaj kad je rekao hvala tata mnogo sam srecan i kakav dan sam proveo sa svojom porodicom je dovoljno da vaga koja odlucuje kaze mrs bre i kokain i sve..Ja znam sta je to ljudi vjerujte taj osjecaj i pre nego uzmete dovoljno je da vam.je u dzepu znaju oni koji su uzimali o cemu pricam.Ali samo razmislite to govno kosta 60,70,80e sta sve svojoj porodici mozete priustito.Evo recept kad god vam padne na pamet da kupite mrs u prodavnicu ili butik ili kuci po voljene ljude i na njih potrosite.Jer ovo je iluzija i jako zajeban igrac.Toliko probajte ja sam uspeo.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: magarac

Post by sanela »

Ih kad bi to išlo tako lako...
Problem iza konzumiranja kokaina je puno dublji i složeniji nego što ti misliš. I ne rješava se shoppingom i provođenjem vremena s porodicom. Moj ti je savjet da potražiš stručnu pomoć dok si još u toj euforiji skidanja s bijelog.
Post Reply