Ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Kontinuitet
Posts: 2
Joined: Thu Mar 08, 2018 11:13 pm

Ispovijest

Post by Kontinuitet »

Ljudi pozdrav svima, ne znam kako da napisem ispovjest pa ću ovako na reply pa možda neko ima neki savjet. Poceo sam sa narkomanijom poprilično rano znaci 12a godina trava do 14e u 14 Oj speed bobe kako već ide ali spustali smo se tramalima kada smo imali para posto je marka komad kod nas a suboxone 2mg je 5 km i u početku smo komotno nas četvorica od ta 2 mg ne da smo se spustali nego smo i kljucali i povracali u pocetku pa nam je poslje preslo u naviku vise sam preferirao spustalice pogotovo suboxone jer je jeftin a dejstvo jako. Naravno kao i sve poslje nekog vremena treba vise i vise starci me počeli provaljivati znaci to se sve odvija sa 16 17 god u to vrjeme nikad nisam heroin probao. Hiljadu puta sam se na suho skidao znaci ono povracanje svakih 5 min prva dva dana i iskren da budem nikad se nisam bojao početi na suho nebitno na koliko sam tramala bio a i metadon sam 2 mjeseca na crno kupovao po 40ml dnevno. Moj problem je sto prodjem uvijek ono najgore hajmo reci povracanja bolove nesanica jeza toplo hladno ali uvijek nakon 15 dana opet pocnem i naravno prva dva dana me uradi poslje samo nastavim uzimati nezz nija sto iz dosade sta li. Poslje nekog vremena probao sam i taj heroin smrkaao i pusio nikad intravenozno maximalno 2 mjeseca nikad vise od pola gr i isto kao sve kljucao prvih par puta onda samo uzimanje da nebi bilo krize. Sada sam opet odlučio da se skidam imam 6 tbl bupenorfin bez naloxona mjesec sam koristio heroin na nos ne zanima me ova kriza prva jer sam hiljadu puta izdržao nije ni sad prob naravno dobro bi došao koji savijet da bude blaza jer imam problema sa zelucem inače zbog erozija tj uništio ga tabletama ali ima li iko ikakav savjet kako je on uspio da ostane čist a da nije na nekoj supstituciji jer imam lose misljenje o tome jer ipak si ovisan a i mlad sam 21 god mislim da nisam za toga mada su mi doktori predlagali metadon i suboxone. Eto to je nesto ukratko o meni nadam se da će neko imati neki savjet da odrzim kontinuitet
Post Reply