Druga strana medalje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Zelena333
Posts: 4
Joined: Wed Feb 21, 2018 11:05 am

Druga strana medalje

Post by Zelena333 »

Dobar dan,
moje ime je Ana i ispricat cu vam pricu o osobi koja ne voli drogu.
Naime niste to očekivali ,da postoje ljudi koji je ne vole ali zbog njene izvikanosti.Možda kada bi je probali ne bi mislili tako .
Citav zivot poznajem tog decka i nikada nisam ni pomislila da bih mogla imati nesto s njim.Zivi u ulici do mene i stalno smo se vidjali,godine su prolazile mi smo odrasli i uvidjela sam da je on izrastao u pravog muskarca,macho tipa.Saznala sam da se raspituje o meni,nesto mi je govorilo da s njim ne izlazim.Dogovor je pao da se nadjemo ali ja se nisam pojavila.
Godinu dana kasnije moja prijateljica na kafi je pocela da prica o njemu,ja tada nisam znala sta je droga,ponekad sam znala da zapalim joint sa prijateljima s faksa ali to je bilo jako rijetko.
Onda dolazi on,izlazimo pali nam joint pricamo ljubimo se,posije toga se vidjamo stalno i imamo strastven platonski odnos.Kao da smo svo ovo vrijeme cekali da se vidimo.Sex je bio božanstven a on je bio božanstven ljubavnik.Uvijek kada bih dolazila kod njega on je imao kod sebe marihuanu pa bi smo poslije sexa zapalili joint i tako se nas odnos poceo zasnivati .Dogovorili smo se na pocetku da niko ne zna,ali s vremenom ja sam se pocela zaljubljivati u tog malog djavola.
Dolazi ljeto,partiji pocelo se pricati o bobi.U medjuvremenu on me je uveo u svijet Tehno muzike jer je dj i uvijek bih kod njega slusala to,zavoljela sam to i jos uvijek nisam znala nista o drogi iako sam imala mnogo prijatelja koji su se drogirali.
I onda dolazi taj dan,kada ga ja pitam da li je probao nesto vise.
On mi potvrđuje i govori sta je konzumirao i koliko .Onda pomalo nestaje,svaki vikend umjesto sa mnom on se nalazi sa svojim tajnim drustvom i kada dodje meni dodje tako mračan,prazan,totalno druga osoba.
Ja sam to sve vidjela ali sam cutala.Pitala sam se u sebi sta to njemu bude ,sta to on uzima pa postane skroz druga osoba.
Pokusala sam da ga ostavim ali nisam mogla,nesto jace bilo je od mene.

Nastavak price u sljedećem postu
Zelena333
Posts: 4
Joined: Wed Feb 21, 2018 11:05 am

Re: Druga strana medalje

Post by Zelena333 »

I tog Augusta odlucila sam probati extazy
Toliko sam se bojala da mi je dugo vremena trebalo da odlučim da li cu uzeti to.
Naravno svidjelo mi se na prvu.
Onda su dosli partiji,more.Upoznao me sa svim svojim drustvom koje je do tad za mene bilo tajnovito.
Pocela sam izlaziti i drogirati se s njim.
Sav novac davala sam na drogu.
Probala sam sve osim dopa.
Extazy,speed,kokain,lsd,mdma,2cb....
Iskreno nista mi se od toga nije toliko svidjelo samo iz jednog razloga..Ubijale su me depresije kada bi me popustila droga,jednom poslije dva dana partijanja sam se srušila kuci,mislila sam da umirem.
Prekinula sam sve i nikada me nista od toga nije privuklo toliko da bih postala ovisna.
U zivotu sam imala sve sto poželim,probala sam i to.
Hvala bogu pa sam znala to sve da prekinem.
U tome nisam pronašla srecu,pronašla sam samo laz i ljudi shvatite.DROGA JE JEDNA VELIKA LAZ.
PRAVA SRECA SE MOZE PRONACI I BEZ DROGE,KOLIKO GOD LOS ZIVOT IMALI SJETITE SE DA MOZE BITI BOLJE,NE MORA DANAS,SUTRA,UGLAVNOM BICE.
NE DIZITE KOD DJAVOLA KREDIT ZA SRECU,JER SKUPE SU KAMATE!
Podrška svim ovisnicima!!!!
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Druga strana medalje

Post by motivation »

i kaj je sad poenta ? si cista il ne? ak jesi svaka ti cast ak nisi, welcome to the hell's club .. e cuj bozanstven sex.. necu rec da si otkrila toplu vodu,, kad je marica u pitanju.. bolji je afrodizijak od bilo ceg drugog a msm u upotrebi je 3000 godina cak je u nekim kulturama kao sveti tamjan važan dio drevnih tantričkih seksualnih rituala za otvaranje seksualne cakre, da bi odnos postao puno osjećajniji, intenzivniji, kompaktibilniji jer marihuana povećava senzibilnost, osjecanja i dodira kao u nekoj nebeskoj sferi duhom i tijelom, a orgazmi djeluju dosta intenzivniji i puno duži nego inače..uglavnom nije ni cudo sto se tice veze sa partnerom i da ste ostali na travi bilo bi sve super... ostalo smece ti nije trebalo. e cuj droga je velika laz, ma nemoj zaebavat :O hehe
a te depresije kad te spusta i jesu mane droga, da nema tih st(R)anja after party gudra nit ne bi bila to sto jest..
i nazalost 99% nas ovdje je vec diglo kredit :(
nego sta je bilo s tim likom, i kak tebi zivot ide ..?
Vladati nad sobom najveća je vlast.
Zelena333
Posts: 4
Joined: Wed Feb 21, 2018 11:05 am

Re: Druga strana medalje

Post by Zelena333 »

Motivation,pa ne ne koristim vise.
I njega sam odmakla od tog drustva.
Uhvatila sam ga na pricu kako je zdravlje najbitnije i sada samo Duvamo travu.
Imala sam srece sto u tom paklenom krugu nisam se navukla.
Sada mirno provodimo zivot,gledamo filmove ,ljubimo se volimo se
Ne treba nam extazy za ekstazu
Ljubav nas dize ljubav nas spusta
Sto puta je rekao da nije upoznao mene ne bi shvatio koliko sreca sama od sebe dolazi a ne od neke supstance koju koristim.
Imala sam priliku i da probam dop Al sreca vidjela sam normalna kako ti ljudi izgledaju i sta im je najvaznije u zivotu i Slosilo mi se.
Zao mi je zaista,tu sam kao podrška svima.
Znajte da ne osudjuju vas svi ljudi i ne stavljaju etikete narkomana;nemojte se predavati jer svaki novi dan je novi pocetak.
Pa počnimo ispočetka,sve najbolje vam zelim
Post Reply