Pad sa marihuanom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Maxpayne123
Posts: 1
Joined: Thu Feb 01, 2018 6:33 pm

Pad sa marihuanom

Post by Maxpayne123 »

Pozdrav ekipa,hitno bi mi trebala pomoc.Dakle situacija je sljedeca.U petak 12.1.2018 oko 17 sati i 20 minuta bili smo u društvenoj prostoriji u selu ja i moja tri prijatelja i krim policija nam je uletjela.Nakon cega slijedi pretres jer se cuo miris trave.Ja sam sjedio na kauču sa prijateljem koji je imao kod sebe 19 grama marihuane,on je to stavio prije nego su oni došli u jastuk.Nakon toga on se odmah dignuo na noge kad su ovi usli i govorio kako nema tu nista i svi smo detaljno bili pretreseni.Policajac je otisao do auta dok je drugi ostao sa nama u prostoriji.Nakon toga taj policajac sto je isao do auta vratio se i napisao je raspored sjedenja i da sam jedini ja sjedio na kauču u to vrijeme,a taj prijatelj sta je njegovo da je sjedio preko puta kauča na stolici,a zapravo je sjedio do mene na kauču.Počeli su tražiti prostoriju i situacija se desi da se našlo tih 19 grama i pošto sam ja bio najbliži tome meni se pisala kazna(znači nije bilo kod mene nego u jastuku).Privedeni smo u prostoriju da bi se taj vlasnik marihuane pustio prvi kuci gdje nije htio reci da je njegovo,a mene se ostavilo zadnjeg i znao sam koja je situacija.Nisam htio nikoga drukati ili cinkati i preuzeo prakticki na sebe jer sam bio najblize sto sam vec naveo.Dakle dobio sam 5000 kuna kazne i nabili su mi tih 19 grama da je moje.Društvena prostorija je pod gradom,policajci nisu imali nalog za ući u prostoriju.Imam dva svjedoka koji ce priznati da je to njegovo bilo jer sam ja tek naknadno saznao kad sam se vratio iz postaje,da je to zapravo od toga treceg "prijatelja" koji ne zeli priznati da je njegovo.Predao sam papire za vojsku cekam da me pozovu na vojnu obuku,dakle ovo je PREKRŠAJNA PRIJAVA nije KAZNENO DJELO.Sada me zanima hocu li moci upasti u vojsku ako izgubim na sudu i jel mi vrijedi da pozovem još svijedoka na sud koji su znali čije je to?
Post Reply