Infarkt srca i droga ??

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
janawien
Posts: 2
Joined: Thu Jan 18, 2018 1:55 pm
Location: EU

Infarkt srca i droga ??

Post by janawien »

Dragi moji,potrebna mi je Vasa pomoc..

Uzimala sam skoro dve dezenije Koku i Heroin.U zadnje dve godine svaki dan Kokain i Heroin
tako da mi je nos nacisto otisao u .I zato sto mi je nos skoro stalno zatvoren malo sam dobijala zraka kroz nos i
srce mi je oslabilo.Pre dva meseca sam imala Srcani Infarkt.Dobila sam Stent u srcu.
Pijem svaki dan po 4 leka,imam skoro svaki dan bolove u grudima,panike stah me hvata da cu ostat bez zraka..
Odebljala sam se 10-tak kg.Vodu imam u nogama.Pravila sam test pre neki dan da vidim dali nemam problema i sa stitnom zlezdom
jer se debljam nenormalno.cekam rezultate.
L-Polamydon pijem dnevno u apoteku ( To je kao Methadon ) I ponekad uzimam Heroin.Jer dok sam bila u bolnicu nisu mi obezbedili
dozu 4 dana.ja sam morala da uznem Heroin,i sada bas razmisljam kako sam smela.Mozda sam bila jos u soku tako da nisam ni mislila
dali smem ili ne smem..Dok sada me strah hvata kad pomislim da uznem nesto.
Pa bi Vas zamolila ako neko ima slicno iskustvo molim da ga podeli samnom.Hvala unapred ;)
pozz iz Beca od jane
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Infarkt srca i droga ??

Post by Caty »

janawien wrote:Dragi moji,potrebna mi je Vasa pomoc..

Uzimala sam skoro dve dezenije Koku i Heroin.U zadnje dve godine svaki dan Kokain i Heroin
tako da mi je nos nacisto otisao u .I zato sto mi je nos skoro stalno zatvoren malo sam dobijala zraka kroz nos i
srce mi je oslabilo.Pre dva meseca sam imala Srcani Infarkt.Dobila sam Stent u srcu.
Pijem svaki dan po 4 leka,imam skoro svaki dan bolove u grudima,panike stah me hvata da cu ostat bez zraka..
Odebljala sam se 10-tak kg.Vodu imam u nogama.Pravila sam test pre neki dan da vidim dali nemam problema i sa stitnom zlezdom
jer se debljam nenormalno.cekam rezultate.
L-Polamydon pijem dnevno u apoteku ( To je kao Methadon ) I ponekad uzimam Heroin.Jer dok sam bila u bolnicu nisu mi obezbedili
dozu 4 dana.ja sam morala da uznem Heroin,i sada bas razmisljam kako sam smela.Mozda sam bila jos u soku tako da nisam ni mislila
dali smem ili ne smem..Dok sada me strah hvata kad pomislim da uznem nesto.
Pa bi Vas zamolila ako neko ima slicno iskustvo molim da ga podeli samnom.Hvala unapred ;)
pozz iz Beca od jane
Ne razumem kako si dobila infarkt od zapusenog nosa, ne verujem da je od toga, sta su ti rekli imala sam i ja dugo problem zapusenog nosa takodje usled zloupotrebe droge i lekova na nos (buprenorfin) na kraju sam dobila dijagnozu hronican rinitis medjutim samo dok pijem lekove nos prodise a kako prestanem opet zapusi, bojim se da taj rinitis nikada nece proci, disem gotovo stalno na usta i naopako ako zbog toga mogu da imam infarkt ili neke probleme sa srcem? Sto se tice tvoje situacije i tog heroina 4 dana mislim sta je bilo bilo je gledaj da imas terapiju svaki dan da do toga ne dolazi ubuduce.
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Infarkt srca i droga ??

Post by motivation »

E cuj dobila infarkt od zapusenog nosa hahaha pa jos kaze ne vjerujem da je od toga haha oplakah
Vladati nad sobom najveća je vlast.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Infarkt srca i droga ??

Post by Caty »

motivation wrote:E cuj dobila infarkt od zapusenog nosa hahaha pa jos kaze ne vjerujem da je od toga haha oplakah
Pa kako da napisem zeni , ocito da nije od zapusenog nosa, i da se istripovala jer vazduh ulazi i na usta :)
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Infarkt srca i droga ??

Post by motivation »

Ma kuzim te.. al je skroz simpa ispalo.. bas sam se nasmijala. :)
Vladati nad sobom najveća je vlast.
User avatar
Zandt
Posts: 7
Joined: Wed Apr 18, 2018 10:15 pm

Re: Infarkt srca i droga ??

Post by Zandt »

to ti je već ozbiljno narušeno zdravlje, kao i moje..... i ako ćeš nastaviti sa uzimanjem koječega onda moraš da naučiš kako to da radiš na najbezbedniji način. dok god nema naglih promena bićeš ok, a srce kao mišiić moraš da ojačaš i ta voda nikako nije dobra. znači use less......šetnje, hrana...voda....šta ćeš...to je već ozbiljno stanje. ako želiš živeti. moraš napraviti plan. ako imaš volje.
"When the last light warms the rocks
And the rattlesnakes unfold
Mountain cats will come to drag away your bones
Post Reply