moram

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
miks
Posts: 1
Joined: Sun Nov 05, 2017 4:15 pm

moram

Post by miks »

vec neko vrijeme pokusavam da se skinem sa dopa, izdrzim dan pa padnem, izdrzim dva pa opet... nikako da sastavim tri dana i pocnem sa nalorexom. u glavnom jutros sam opet pao a ujutru moram da popijem bar cetvrtinu naloreksa da bi sacuvao pored sebe zenu i cerkicu. interesuje me kakva ce kriza da me drma, koliko dugo? bilo kakva informacija
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: moram

Post by Caty »

Nisam ekspert za te krize ali znam otprilike jer se moj muz skidao 100 puta... na koliko si dopa, koliko vremena? Joj nemoj da brines pa sad iz ovog ugla mislim da je skidanje sa dopa ekstra lako u odnosu na supstitucije (buprenorfin/metadon) plus moze i sa necim od toga da se skine za 7 dana i cao. To bar nije problem jer kriza nije laka ali kratko traje, a ne mesec dana.... izdrzi tih 7 dana i bićeš ok fizicki posle uzimaj nalorex i nemas brige. Prosto se trgni i kreni ako to zaista zelis uspeces.
Post Reply