POGLED U PRAZNO

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Tri i po godine je u komuni...izlazio je ali kazem ti naidje na zatvorena vrata i ajde nazad...a sad je zavrsio s komunom nego ostao dobrovoljno da pomogne drugima,kuci dodje na dva tri dana nekad po danu malo i tako...kazem ti sve je sad ok,samo ja nisam dobro...to je ono sto na pocetku rekoh moze li se biti ovisan o sjebadi,meni nije dobro kad je dobro...molila sam Boga samo da on bude dobro i sad kad je dobro e meni nije dobro...kazem da nije zalosno bilo bi smijesno....Nisu ni njegovi imali izbor tada niti ja...on je pukao i to je bio sok za sve kazem ti,ili ce umrijeti ili zivjeti....
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Šta će selo reći,uvijek bilo najvaznije,razumijem i to...jebiga.....Reci mi kako si ti? Malo sam i tvoju temu citala,koliko uspijem...danas je treci dan krize nadam se,jel?
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

Eeee pa ne znam onda sta sad tebi fali, decica, muz zdrav, sta ces lepse?! Mozda si depresivna pa bi trebala u tom slucaju da odes kod psihijatra/psihiloga... kako se u stvari osecas da probamo da protumacimo hehehe ;) ja sam nekako uvek bila u fazonu 'svs mogu sama ne treba mi niko' a da li je to tako videcemo, da danas je treci dan i ide dobro ma kriza je za sad nepostojeca jer ja sam lagano smanjivala dozu tog bupa do neke baaaas male pa bi trebalo da to bude lagano jedino je izvesno da ce biti neke sjebade psihicki, depresije ali opet ja sam pocela da pijem zoloft pre 7 dana pa mozda pomogne posto to svima prepisuju kad se skidaju kao zbog depresije... a jesi li iz Srbije? Ma kad je on toliko dugo ostao u komuni mislim da nemas vise nikakve brige sad mozes da se.pobrines za sebe i da skontas sta ti to fali...
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Pila sam i zoloft jedno vrijeme...zajedno sa xanaxom,mozda godinu dana...nakon toga nista...izgleda da mi opet treba :lol: Ma ne znam...glupaca,kazem ti...Iz BiH smo,brdoviti Balkan uglavnom :lol: Mene nosa tako,malo sam dobra malo depra i tako... Hvala tebi na rijecima,lakse je....Cuvaj se i drzi se,pratit cu tvoju temu :)
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

ja sam sa zoloftom pocela na svoju ruku pre 7 dana i iskreno ne znam da li sam pogresila jer se ja ne osecam uopste depresivno ali posto sam citala ovde da se to svima preoisuje kada se skidaju sa bupa reko aj da preduhitrim tu depresiju ali ja se zaista osecam dobro i raspolozeno, no nastavicu dok ne popijem ovu kutiju pa cu u medjuvremenu smisliti sta dalje... znam da ad i treba da se pije duze vreme ako si stvarno u depresiji ali ako nisi? hmmm da li ga onda uopste piti?? videcemo... trebalo bi da odem kod nekog psihijatra da vidimo sta ce reci ali nikako da se nakanim na taj korak...
aj pa drzi se pisi kako ide! meni je danas 4. dan :D jeeeeeeeee
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Caty wrote:ja sam sa zoloftom pocela na svoju ruku pre 7 dana i iskreno ne znam da li sam pogresila jer se ja ne osecam uopste depresivno ali posto sam citala ovde da se to svima preoisuje kada se skidaju sa bupa reko aj da preduhitrim tu depresiju ali ja se zaista osecam dobro i raspolozeno, no nastavicu dok ne popijem ovu kutiju pa cu u medjuvremenu smisliti sta dalje... znam da ad i treba da se pije duze vreme ako si stvarno u depresiji ali ako nisi? hmmm da li ga onda uopste piti?? videcemo... trebalo bi da odem kod nekog psihijatra da vidimo sta ce reci ali nikako da se nakanim na taj korak...
aj pa drzi se pisi kako ide! meni je danas 4. dan :D jeeeeeeeee
Ja sam se onako mogu reci pucala s tim depresivima,mislila ako danas popijem duplo ili troduplo vise da ce mi biti duplo ili troduplo lakse...poa jasta sam neko glupaca :lol: Ne bi bilo lose da nađeš neko strucno lice pa se dogovaras s njim...I dobro je sto se ne osjecas lose,jer upravo u prvih dva,tri tjedna antidepresivi djeluju suprotno,odnosno pojacaju tu bezvoljnost i depru,pa se to nadoknadjuje tako da pojacas xanax recimo dok se ne stabilizuje stanje...psiha je cudo stvar...Ne mogu reci da sam se lako odrekla tih slatkih pilula ali sam se tada okrenula molitvi,pa umalo da i tu ne pretjeram ....blago mi pameti...ali eto bolje i molitva nego kemikalija ;) Nisam strucna da ti dajem savjet jer si ti i na bupu (bila ;) ) pa ne znam kako sve to skupa zajedno moze biti..ali ipak mislim da je bolje da pijes zoloft nego bup ;) Ovo ti ga kao ono bolje ispast glup nego iz aviona :mrgreen: :lol: Dan po dan,nadam se da ce ti preci u mjesece i godine i da neces vise ni brojati :)
Ja sam ok,lakse je od kako sam okrenula na ludilo :D Crni humor,oduvijek moj odbrambeni mehanizam :mrgreen:
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

Pa eto ma za sad brojim dok ne prodje jedan mesec a posle sam valjda mirna! Najcudnije je to sto nemam nikakvu krizu prosto se pitam sta li me tek ceka i kaf uopšte kad nije do sad evo prolazi 4. Dan.... no neka meni odgovara :D A sto se zolofta tice pa za sad cu ga piti upravo zato sto se plašim da ne pocne neka depresija.... pa uz zoloft valjda nece?!
Ja se takodje molim na neki nacin ali ne bigu nego sebi heheje ja sam zapravo pocela autosugestijom da se lecim i skidam i za sada pali, pa naravno sta god kome odgovara to i treba da radi, ja eto verujem u moc podsvesti neko veruje u boga ali sve je to na neki nacin nasa sugestija odnosno autosugestija i meni zaista pomaze pa ti ako hoces probaj imas emil kue - kako gospodariti sobom ima i jedna knjiga malo deluje tra la la meni je bila dugo pred nosom ali odbojna no sad mi je ok dzozef marfi - moc podsvesti :) sve je to u vezi autosugestije i kako pomoci sebi u smislu kako razmislkas tako ti i jeste, pa mozda je i tebi tako jer si samu sebe ubedila u to, zato kazu treba misliti pozitivno i lepo pa ce ti tako i biti.
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Opet se slazemo,nista novo ;)
Naravno sta bilo,sta god da ti pomaze pa taman ako vjerujes u luster,sijalicu i usisivac....samo neka pomaze....
Mislim kazem ti da je ok sto pijes zoloft i da bi on trebao pomoci a da mozda i ne kontas to,jer si na vrijeme pocela.....i dalje kazem ono sto si sama rekla,vidi ipak sa nekim ko je strucan za to...
Dan 5 stupa na snagu...Drzi se :)
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
slepakodociju
Posts: 2
Joined: Tue Dec 05, 2017 2:16 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by slepakodociju »

CAo, ja nova ovde .. Ne znam tacno ni kako ovo funkcionise, ali valjda cu se snaci. Vise ne znam ni gde da se pozalim, ni kome .. Polako padam u depresiju.
Citam ovo sto si ti prezivela, pa sam se malo pronasla.
Ja sam zena narkomana. Najgore je priznati, ali opet kada priznas, nekako ti spadne neka tezina sa srca...
Uvek sam se pitala zasto bas ja, sta sam Bogu zgresila, zasto bas mene ovo da snadje .. Jedini porok koji sam imala u zivotu su bile cigarete, a i njih sam se otarasila. Nikad nisam popila lek za smirenje, a kamoli nesto drugo, nesto jace, nesto gore.
Ako jos uvek ima nekoga na ovoj temi, neka se javi. Trazila bih neki savet, sta dalje i kako ..
Poz svima. :cry:
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Jajajajaisamoja »

slepakodociju wrote:CAo, ja nova ovde .. Ne znam tacno ni kako ovo funkcionise, ali valjda cu se snaci. Vise ne znam ni gde da se pozalim, ni kome .. Polako padam u depresiju.
1 dobro dosla na nasu malu kliniku ;) i zahvali Bogu sto od svih teskih kronicnih podari najlaksu.
2 depresija je teska bolest
a kako zivjeti sa bolescu? Tesko.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply