Nista ozbiljno,ili?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

codered
Posts: 2
Joined: Sun Oct 15, 2017 9:38 am

Re: Nista ozbiljno,ili?

Post by codered »

Zbla wrote:Znaci danasnje generacije se stvarno vise drogiraju,jedino mi se za heroin cini da manje,stvarno nikad nisam cuo da ga neko uzima ili da ga je probao a znam dosta frendova koji imaju 20-25 godina.
Znam ja da je svaka droga korak blize heroinu,ali meni je sklop u glavi da ja nikad necu uzet heroin,a sjecam se prije godinu-dve da sam isto pricao za bonkase,spid i kokain pa sada sve uzimam osim kokaina(jednostavno je toliko skup da bi morao raditi preko tjedna da bi ga smrko jednu noc
Tu se varas. Meni je 16 godina i vec mogu da nabrojim na prste osobe koje poznajem da koriste heroin. Poznajem i dve osobe blizu mojeg godista kojima je droga bas ove godine... presudila. Tako da je jos uvek itekako aktuelna droga i medju novijim generacijama. I uopste, danasnje generacije se cini mi se stvarno vise drogiraju. Dovoljno ce ti reci da sam ja svoju prvu buksnu popusila u sedmom razredu, i to stoga sto je bar petoro njih iz mog odeljenja u to doba duvalo. A nije da sam isla u neku krs skolu pa da se tek tako zadesilo. Imala sam cak i lika iz odeljenja koji je uzimao steroide sa 13, kasnije mu izasao tumor na glavi, danas se jos uvek bode i uzima kojekakve droge, ne bi me cudilo da je probao i dop. Ne znam kakav je to samo cudan sklop okolnosti u mom zivotu doveo do toga da sam toliko okruzena drogom sa svih zamislivih i nezamislivih strana, iako bi se reklo da odrastam u veoma zdravoj i normalnoj sredini, sa briznom porodicom, u dobrom komsiluku, iduci u dobru skolu... Ali tako se nekako dogodilo.
Zbla
Posts: 9
Joined: Tue Sep 26, 2017 4:53 pm

Re: Nista ozbiljno,ili?

Post by Zbla »

Codered po jeziku vidim da si iz srbije ili srbin iz bosne,mozda je tamo situacija drugacija ili si ti u jos gorem drustvu...neznam
U petak sam se napio i napusio ko svinja,naravno onda sam se i nasmrko jebenog spida,eh sada tu se jedna zanimljiva stvar dogodila,uletio ja nekoj djevojci(mislim u glavi klasicna noc,zbarit sigurno mozda pojebat) kad ono neda se ona. Izasli van iz kluba zapalit joint,ide i ona ali ne duva,i nesto mi ostali vani pricat,kaze ona meni da sam dno dna,olos,da me droga uzela(pretjerivala malo) i ja sam se na neko cudo jako zamislio,cak sam nakon toga doma otisao,eto danas 6 dana bez icega,neznam zasto su me bas njene rijeci pogodile ali mi je dobro doslo,nadam se da se necu vracat na taj put vise,krenuo sam u teretanu cak(od kad sam poceo sa rave partyima izgubio sam 7 kila) i skoli jos vise zapeo,zasad stvarno sve super
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Nista ozbiljno,ili?

Post by Jajajajaisamoja »

ozbiljno
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply