Apstinencijalna kriza od trodon

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

slowly
Posts: 11
Joined: Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by slowly »

Sto se mene tice, ja sam to prosao ranije, ali sam bio dosta mladji, sad sam ipak u kasnim tridesetim, neznam kako bih sada prosao..
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by yasujirozu »

znatniji problem s tramalima od skidanja, jes njihova zlouporaba tj korišćenje jer razaraju na psihosomatskoj razini - i tijelo i dušu

ljudi koje znam a dulje su na njima, izgledaju ko bezube nakaze s kojima je progovorit par smislenih prosto-proširenih riječenica, nemoguća zadaća...
slowly
Posts: 11
Joined: Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by slowly »

Ja nisam imao ni jedan ni drugi problem, cak ni nakon nekoliko godina. Ima drugih nezgodnih efekata, manje dramaticnih..
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by yasujirozu »

slowly wrote:Ja nisam imao ni jedan ni drugi problem, cak ni nakon nekoliko godina. Ima drugih nezgodnih efekata, manje dramaticnih..
istina, rjecimo epi napadi, niš dramatično... ti nisi imao te je to mjerodavna lestvica

cjepaj ti po svom, sve kul
slowly
Posts: 11
Joined: Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by slowly »

Nije mi cilj da se raspravljam ni da branim supstancu... Devojka/zena je otvorila temu o apstinencijalnoj krizi i odvikavanju i to me zanima. A valjda svi znaju sami zasto zele prekinuti..
slowly
Posts: 11
Joined: Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by slowly »

Cao, kako si ? Nema te vec 2 nedelje, nadam se da je najgore vec proslo...
down
Posts: 11
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:06 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by down »

Ide nekako dva tri dena ispiv 1tramal ama drzim se ... nije bas najbolje problem so nesonica uste stoi. Inaku I jas ne sam imala neki od gorenavedeni situacii zabi mi su na broj :) mozda jer sam pila samo mala kolicina. Teskp je uglavnom depresija me butka od vreme na vreme :( dajte neki sovet kako da se spravim. U princip doslo je vreme dosta je moram da se borim muski:(
slowly
Posts: 11
Joined: Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by slowly »

Pa nema tu neke velike mudrosti...Moras da nadjes nesto da ti okupira paznju... A sto se depresije tice, mozda nije losa ideja da razmislis da uzmes neki lek za to.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by Caty »

Down depresija se javlja posle svake krize i skidanja, mislim nebitno koji opijat je u pitanju ali i to prodje posle nekog vremena ali ako bi uzela neki antidepresiv njemu treba bar mesec dana da pocne da deluje a posle ce ti trebati opet skidanje i sa toga pa ja bas i nisam za tuspavanje varijantu jer verujem da ce za mesec dana svakako i proci a da pijes ad mesec dana dok pocne dejstvo opet ti ne gine depresija za to vreme. Kad nisi pocela pre skidanja sa ad nista ti sad ne znaci. Bori se na prirodne nacine, nateraj sebe na fizicke aktivnosti, setaj, ubi vreme nekako i proci ce i to, sta ces.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Apstinencijalna kriza od trodon

Post by Jajajajaisamoja »

Kriza najbrze prodje kad ne uzimas nista. A sta god da odaberes, uzmes da joj pobjegnes ona te sigurno ceka.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply