Pozdrav svima nama!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
dstoner
Posts: 2
Joined: Sun Jul 23, 2017 1:37 pm

Pozdrav svima nama!

Post by dstoner »

Ekipa bok, pozdrav svima i najprije skidan kapu onome tko se skinija sa teže ovisnosti i izaša iz pakla droge!

Pa da pocnem, naravno sve krece od prvog jointa manje-više.. tako san i ja sa sa 16 prvi put prova marihuanu, odmah mi se svidjela, osjecaj je bio pre dobar, jednostavno vese, radostan pun euforije, haha cesto bih zna oplakat do suza od smijeha, i to mi se najvise svidilo kod marihunae, medjutim to nestane s vremenom, te pocnu prat paranoje, te cudne razne mracne misli, ugl to je sve doslo konstantom konzumiranju marihuane i loseg drustva... Triba napomenuti da sam marihuanu konzumira 6 godina konstantno svaki 2-3-4-5 dan kako-kada, ali samo marihuanu i vrlo rijetko kada speed, ali bas vrlo rijetko mozda najvise 3-4 puta godisnje, i to neplanirano, ako bi me tko tu i tamo ponudio prihvatio bih... ugl. speed nije bio moj problem tada, (ali sada :!: :?: ) sve do 23. godine kada sam otisao iz HR raditi u inostranstvo, u Hamburg, Njemacka, dobra placa, veliki grad, spreman za istrazivanje.....

Naravno prva linija kokaina, sa 23. god do tada me nije zanimao... ali kad sam prova, uzelo me, svaki petak- vikend bilo bi najmanje komad-dva grama bijelog praha, uz to naravno alkohol obavezno, tako godinu-ipo dana.mozda i dvije...... Yay-Yay-Ya 8-) :twisted:

Mora se priznat veoma skup sport, vecina novaca isla je na izlaske vikendom.... koji me je na kraju doveo do lezanja u tvorza Santa.Fu, hamburg, odlezao sam 6 mjeseci u toj kuli. Tamo san upozna necete vjerovati koga, narkomane i dilere haha, prodava se amfetamin,spice a najvise o dvega toga san pusija hašiš jer mi je baš prija ...

Kada san izasa iz zatvora, vec 25. u guzici, onako euforičan zbog izlaska iz "čuke", šecem se gradom i naletim na starog dilera, (ne baš slučajno :P ) Ugl. nastavija san se koksat jos par mjeseci,...... yayayajaujajaaaa.......

nakon nekog vremena vratio san se u obiteljsku kucu u HR,.... i odlucim da necu konzumirat nista, ama bas nista, prednost mi je bila sto se ekipa skroz promjenila u tih par godina moga izbivanja, tako da (još) nisan poznava dilere...(barem ne još)..

I uspio sam! skoro puna godina dana, jednostavno niti me je privlacilo niti zanimalo ama bas nista, momak fin lip uredan, cist ko' suza ;) Za to vrijeme san pronaša i ljubav <3.... djevojka koju obozavam, stvarno je volim,sve bih dao za nju i znam da i ona osjeca isto, tako zaokupljen poslom i djevojkom, droga mi nije bila na kraj pameti, ali naravno SVE DOK,.. nisam sreo starog prijatelja, iz lude mladosti kada smo samo marihuanu fumali po cijele dane i zajebavali se po plazama... Ima to i svojih radosti :) ugl. znaci dobri stari prijatelj odmah mi je pojasnio kakvo je stanje "po selu" ... bonbonice su bile u igri, crveni,zeleni,šareni zmajići. S kojima ja jos dosada nisan ima nikakvog iskustva. (Vidin da je vecina vas probala jednu pa zatim odma i drugu, trecu vrstu droge, dok je to kod mene nekako dolazilo svojim redom... iako sam imao prilike probati extasy, cak su me nudili i dopom, ali to sam glatko odbio, jer igle se zgrozavam)

I tako za vikend, prika dobaci ih par bonboncica, znaci po prvi put u zivotu da san prova extazy, tacnije prošli petak; alkohola, tabletica i puno-puno speeda, sve je proslo kroz moj organizam u tadva dana vikedna... ok, prosao vikend, cura naravno nista nezna, a pogotovo ne za moju proslost s kokainom, tko smije takvo sto ispricati djevojci u friskoj vezi (iako vec 6 mijeseci).
ona jos misli da san ja onaj uredan, normalan decko u kojega se zaljubila, koji sam bio nedavno.

I sta sad, zasto vam pisen, mozda zato jer san još budan od sinocnjeg provoda, di san konzumira speed i mdma, alkohol ofc, netreba ni spominjati... Cak sam voljenu slaga, da nemogu sa njom izaci van,iako smo se dogovorili biti skupa sinoc tj, ovu sub vecer :/

Stoga pisem, jer mi još srce lupa od izlaska, koji je uzea maha, da sam evo bas maloprije ušmrka ovo sranje od speeda,...

trenutni playtrack;
___________________________
"iman one baze koje nemoš brat
koljen one seke, koje nemoš klat
trčen, lažen, mažen, ovaj posal nije lak
jeben drolje mlađe, svaku večer šmrćen staf
vječito san puknut, svaki moment mi je lom
roba mi je šporka, a kafana mi je dom
ko si di si šta si lave zaboli me đon
ili bilo njušin ili pušin masan top
meni nema spasa, odavno san svega pun
gađan ispod pasa uz to iman jezik dug
tuđe pare brojin stalno kuvan tuđi muf
brašno valjam glatko, al ne zanima me kruv
svaki sekund mi je plus, nikad neću stat
ili me droga pušta, ili ce me počet prat
šta je nekad deset kuna danas mi je som
dežurna sam munja, davno puka sam ka grom.

promaja sam žešća, šupalj mi je svaki đep
puron stopiran se preskup mi je svaki tren
pušin pijen drogiran se, u šteti san max
linijama popravljan se (brate jebeš fax)
gledan šta ću puknit, jebe me se šta ću ist
zadnjih petnaestak godina već nisam čist
sve su veće šanse da bi opet moga past
vrtin podlu igru, kraden da bi moga krast
živin kaubojski, jednom tjedan novi šav
odavno je jasno da u glavi nisan zdrav
stalno san unutra, ništa drugo nemam kad
samo franje jeden, i noćima gledan kvart
svačim udaran se, svaki način mi je prost
u svakom lokalu nerado san viđen gost
il' ću iza brave, il ću umrit ka lord
tu san di san lave, davno dotaka san dno

uletin u birtiju na priši, učinin da kiši
pet ujutro kuka, roba prva ruka
tri kile na stolu, neznam šta ću s njima
dvi kile u zraku jer se ima
pun sam para, nikad ih ne dižem s računa
ako je balun trinaest daj mi tri baluna
likovi nemaju boba, vilibor sinčić
pun sam ka brod - horvatinčić
vučen samo prvu ruku, motan samo čisto
mala kaže da je model, i ja isto
međugorje u afteru, niko nezna ko je
sve šta imam u sebi, ništa nije moje
para je na stolu, ništa nije tvoje
reperi u hrvatskoj nemaju kunu
reperi u bosni nemaju marku
igram se s likovima ka s ditetom u parku"

______________________________________________

Ipak ima doza optimizma, da necu iznevjeriti, prvo sebe, tako i druge !
bas zbog ove poruke koja piše na boci Jane koju upravo pijem;

"Ugradi u sebe velike misli,
Velike ljude, velike ljubavi.
Otkaci od sebe mala srca,
male taštine, male laži."
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Pozdrav svima nama!

Post by Caty »

Jos si.u Nemackoj, mogu pretpostaviti da je tamo i droga bolja kao sto je i standard :) pa tesko je izaci na.zurku sa.drustvom koje uzima spid i eksere i ne uzeti. Teško je i biti strejt na zurci, izdrzati budan celu noc. Tako da ako neces da uzimas te brzine, izbegavaj izlaske! Ili svedi to na neki minimum. Kad jednom pocnes sa tim vise ti se nece militi da izlazis u grad strejt. Jbg i ja sam isto to radila,zurke afteri, i sve redom, ali zato sad izlazim par puta godisnje.
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Re: Pozdrav svima nama!

Post by Lossin »

Došao si na forum da opišeš svoju fantastičnu avanturicu na 5ici spida i dva ekstazija? :roll:
Izvini ali pogrešio si adresu. Kao što piše - "forum za podršku u oporavku..", a ja iskreno baš i ne vidim kod tebe neku želju da staneš. Izvuk'o si liniju i došao da...šta? :?: Kažeš kako imaš lude vikende na koki? Heh :mrgreen: Pesma koja se nalazi ispod tvoje ispovesti liči mi na klasično loženje deteta od 15,16 godina.
Vidi, ko bratu, pusti to dok je vreme, inače znaš i sam da ta "bajka" ipak neće imati srećan kraj
Post Reply