Moja ispovjest i put u pakao droge

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

basludfrajer i Bo...da vas pozdravm puno obojicu prvo i kazem hvala na vasoj podrsci evo svaki dan je bolji,jutros sam ustao ko mjesecar ali sam dobar ide iz dana u dana sve bolje i bolje..ne mogu sam sebi da vjerujm da je tako ali valjda je to ta PSIHA,kad kazes sebi necess kad bi crko pa makar i vjerujte da je tako necu kad bi umro sad dok kucam ali necuu vise govno u venu ubaciti ...eto samo da vam se zahvalim a veceras cu pokusati da nastavim jer se tresem ko prut dok ovo kucam ,valjda izlazi ovo zlo iz mene i jedva kuca ,napisem tri slova pa izbrisem jer sam pogrijesio mozda ste primjetili u mojoj ispovjesti da sam pola slova "progutao" a razlog je bas to tresem se ko prut radi grijanje,vunen carape na nogama ali dzaa tresem se,jos malooo ako Bog da i ja dolazim u lukavicu s tobom da popijem kafu.
cuvajte mi se obojica i mozete vi to..pisao sam ti tamo za ono hebeno vece koje si iskocko pare,vidi druze ja sam 20 godina na drogi ali nikada nisam odustao od toga i predao se i rekao sebi ja cu biti citav zivot narkoman ne ne,druze ja sam se uvijek dizao e tako i ti druze nikada nemoj da kazes bicu citav zivot kockar,pao si neka si(mislim daj boze da nisi)ali idmeo dalje jebo pare brte sve se to da nadoknaditi ali kada glava ode niko je nedoknadi..
citamo se brate ako Bog da ponovo
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by lutalica »

Jutro prijatelju.Ja ne mogu spavati pa citam forum.Ko da si mene opisao.Ja samo H volim.ostalo me ne zanima.Zadnjih par dana se pocastim od kad mi frend izasao.Inace sam na heptu.Nasla sam neki posao.I kao zivim.Eto moram.Sve ti najbolje zelum da ostanes cist.ja imam 8 godina manje staza...al znam sta je pakao al izgleda ne i kako se izvuci.Pozdrav tebi i svim prijateljima koji zapocinju jos jedan dan borbe.Idem da kuvam kavu.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

lutalica wrote:Jutro prijatelju.Ja ne mogu spavati pa citam forum.Ko da si mene opisao.Ja samo H volim.ostalo me ne zanima.Zadnjih par dana se pocastim od kad mi frend izasao.Inace sam na heptu.Nasla sam neki posao.I kao zivim.Eto moram.Sve ti najbolje zelum da ostanes cist.ja imam 8 godina manje staza...al znam sta je pakao al izgleda ne i kako se izvuci.Pozdrav tebi i svim prijateljima koji zapocinju jos jedan dan borbe.Idem da kuvam kavu.
prvo hvala sto si se javila a onda hvala ti za ovo sve ti najbolje zelim,:)
ja nisam isto spavao do 5 sati ,mislim da sam tada zaspao,ustao u 8 i 15 znaci 3 sata spavao istusirao se i evo me ko nov,hvala Bogu. sad pijem kafu ili kavu kako ti kazes hehehehe, ne sijeda ali navika je cudo ali sam napravio i caj pa malo ovo malo ono cccc..
moram samo da ti kazem kako ces se izvuci jer vjerujem da znas sta je pakao...prvo ko ja sebi reci necu kad bi umrla(nije niko od krize neces ni ti a hvala bogu imas i hep pa on ce da skine krizu),a neces,onda tog (oprosti moram ovako reci) "FRENDA" odjebi jer ti nije frend cim ti to daje,zna on kada te navuce da ces ti onda da pocastis njega..prva tri dana su mi bila katastrofa sad svako jutro kazem hvala bogu jos jedan dan...posto znas pakao(vjerujem da si ga prosla gore nego ja jer vama zenama je 10 puta teze krizu prebroditi nego nama)jos uvijek ga prolazis uz hep i hors samo nisi svjesna ili jesi ali neces da kazes sebi stop..necu da te osudjujem ja to ne volim a i ko sam ja da ikoga osudjujem kada sam isti kao i ti bio mozda i gori..ako je tacna lokacija da si iz splita onda znas da postoji komuna u splitu probaj ne kosta te nista..mada bi ti ja preporucio ako si vec odlucila komunu da dodjes negdje u BiH u komunu ipak u splitu si kao u svom(mislim u komuni i prva kriza ako nisi cvrsto odlucila ti ces niz klis pa na rivu heheeh izvini moram se malo saliti radi tebe jer osmijeh je sve).Split je najljepsi grad u hrvatskoj,kakv dubrovnik,zagreb za mene je Split nesto neopisivo a i ljudi isto..prije 3 godine sam bio 3 puta u LAVU tako ga zovu inace je Radison B.prve pare kada se skinem dolazim opet jer Split moras doziviti u svakom smislu te rijeci..necu vise o splitu preselicu se ako nastavim ovako hahahhaah..
poslusaj ti svog Hustlera(druga preko foruma ;) )mani se drustva i evo ide ljeto riva u splitu vazda puna,nadji neki posao sezonski samo da imas neku zanimaciju i uzmaj hep samo da ne kriziras a ne da kljucas(znam da je to tesko jer mi narkomani zivimo za to da kljucamo ,nazalost) i radi jer na hepu mozes da funkcionises kada ga uzimas kao lijek ali ne kao drogu i polako skidaj dozu i ti si za 3 mjeseca beton.zvuci lako kad se pise,ja najbolje znam da nije lako ali molim te ko sestru imam je volim je vise nego sebe(ako imas brata znas sta je sestrinska ljubav prema bratu i obratno)probaj evo samo da vidis probaj 3 dana bez panja,dopa,piza kako ga vec vi zovete,uzimaj hep i ako bas moras da ne moze spavati uzmi nesto za sapvanje meni je pmagao nekada trazem i sanval(sad necu nista hocu da se napatim momacki hahah da osjetim suho sta je nisam nikada)ako ne izdrzis ta tri dana onda fakat nemamo sta pricati....salim se ja sam tu vazda za tebe,kazu neki pametni ljudi hebem li ga ne znam koji ,lako je pasti ali ne treba se predati niakda,treba se uvijek ponovo "dizati" ..pa tako i ti..vidis ja cca.20 godina na horsu pao sam jedno 17 hijada puta ali niakda nisam rekao ja cu biti narkoman citav zivot,uvijek je u meni bila ta iskra da cu se kada tad izvuci iz ovoga..svasta ti se ja napisa..pozdrav za tebe i Split i pisi,pisi privat ako ti je ofirno ovde iznositi neke stvari iz zivota ali samo pisi i trazi pomoc jer osjetim da hoces pomoc,trazi je bilo gjde ovde ili kod dr. mada ko ti moze bolje pomoci nego bivsi ovisnik,psihici ce te samo nakljukati tabletama da te skinu s dnevnog reda bar kod nas je tako u Sa,postoji par dr.necu ih imenovati ali kapa do poda fakat ljudi rade svim srcem ovo ostalo hahahhahahah..da ne pisem sta su spustio bi se na njihob nivo(misle ako imaju titulu da su najpametniji a od Heorinu su naucili od nas narkomana ja t to garantujem jer mi je to rekla glavni DR u to vrijem u SA za lijecenje ovisnosti i jedan je od ovih gore navedenih. tako da tu sam ja a vjerujm i drugi da ti pomognu u svako doba dana i noci.
veliki pozdrav iz suncanog Sarajeva,cekam 12 da jos malo ugrije pa odo jedan djir napraviti cisto da se ugrijem heheh--- :D :D :D budi mi dobra i molim te poslusaj ovog stranca u tvom zivotu koji ti ovo prica jer sam slab na zene imam sestre i zenu nikada u zivotu zamisli da postoji i takav muskarac nisam udario a o tome cu u svojoj ispovjesti koju cu pokusati sad nastaviti ako mi se bude dalo jer sam se tebi ispisao pravo ali nije mi krivo ako budes bar nesto od ovog me poslusala Lutalice...
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by basludfrajer »

druggg ima li napretka kako si ovih dana,,,znaj da ti brat drzi fige i navija za tvoju konacnu pobjedu !
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by lutalica »

Hvala dragi Hustler.procitala sam i hvala ti puno.ma mogu ja bez dopa bude i po pola god da ga ne uzmem jer iskreno da ti kazem preko boce hepta ga i ne osjetim.ovih zadnjih par dana sam zaredala.juce san slucajno naletila na priju.i ona meni rjesi.odem ja u jednu garazu i spucam polu.a uvik dilim sa momkom.a juce sam onako alavo presutila.i tu mi se upalila lampica Stop!!!Imam dvoje dice svaki dan bocu hepta.probleme zivotne .pa da opet i dop vratim u pricu nema sanse.jesam iz Splita tocno je.Grad je predivan.Ljudi predobri i uvjek spremni pomoci .Prosla sam pola bivse Juge al nigdi ljudi ko u Splitu.U Sarajevo bi tribala doc jako brzo.mozemo na privatne p. Nastaviti pricu.Kako si ti ?vec je malo lakse ,fizicki barem,nadam se.pozdrav iz tmurnog i kisnog Splita.Javi se u p.p. ako zelis.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

lutalica wrote:Hvala dragi Hustler.procitala sam i hvala ti puno.ma mogu ja bez dopa bude i po pola god da ga ne uzmem jer iskreno da ti kazem preko boce hepta ga i ne osjetim.ovih zadnjih par dana sam zaredala.juce san slucajno naletila na priju.i ona meni rjesi.odem ja u jednu garazu i spucam polu.a uvik dilim sa momkom.a juce sam onako alavo presutila.i tu mi se upalila lampica Stop!!!Imam dvoje dice svaki dan bocu hepta.probleme zivotne .pa da opet i dop vratim u pricu nema sanse.jesam iz Splita tocno je.Grad je predivan.Ljudi predobri i uvjek spremni pomoci .Prosla sam pola bivse Juge al nigdi ljudi ko u Splitu.U Sarajevo bi tribala doc jako brzo.mozemo na privatne p. Nastaviti pricu.Kako si ti ?vec je malo lakse ,fizicki barem,nadam se.pozdrav iz tmurnog i kisnog Splita.Javi se u p.p. ako zelis.
Hej lutalice vozdrica,nema na cemu nema potrebe da se zahvaljujes znam sta je to zlo i zaista mi je zao sto si ponovo uzela ali vjerujem da neces vise i da ces se izvuci uz Boziju pomoc ili bilo koju drugu(u ko sta vjeruje ja svoje ne dam tudje postujem) i da ce doci kraj vise tome i da ces biti majka ali prava majka svojoj djeci( oprosti ali sada nisi dobra ni sebi a kamo li djeci) i biti sretna hoces garant vidices ako nista ja cu te vezati negdje na rivi jedno 30 dana hahahaha..salim se malo jer sam sretan sto iz dana u dan sam sve bolji i bolji i veceras ako budem imao volje pisem nastavak svoje ispovjesti.sto se tice to za split tako je jako dobri ljudi uvijerio sam se u to i licno ali Sarajevo je Sarajevo vidices kada dodjes hehehhe..javicu ti se na PP pa cemo pricati dalje...

da samo pozdravim i ostale moje havere s foruma ludog frajera i beogradjanina i sve ostale koji se bore s bilo kojom vrstom ovisnosti..

citamo se ponovo
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Jutro drugovi i drugarice( ipak sam ja titov pijonir hahahah) ..evo konacno poslije jucerasnjeg snijega sunce nad Sarajevom kao da ce da pobjedi ove oblake..
Uletih samo da se tuspasim i kazem da sve ide dobro i da svaki dan je sve bolje i bolje,sto se tice ispovjesti nastavicu ali sada imam preceg posla pa tako mi nemojte zamijeriti..veliki pozdrav za sve forumase i posjetioce i dobar odmor zelim za praznike :) :D :D :D
MIKAINA1993
Posts: 5
Joined: Fri Feb 10, 2017 10:48 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by MIKAINA1993 »

Opaaaa :D Baš mi je drago da si se javio sa dobrim vestima i da si sve bolje i bolje :)
Što se tiče nesanice, ona naravno nije razlog za povratak na stari put..Sa njom se često bore i oni koji nikada nisu uzimali opijate, tako da to nikako ne sme da bude izgovor (što u tvom slučaju sada i nije bilo zbog čega mi je drago ;) ).
Rekla bih da si dosta odlučan i da se držiš kako treba..samo napred!
Pozdrav ;)
Last edited by MIKAINA1993 on Sun May 03, 2020 12:57 am, edited 3 times in total.
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

MIKAINA1993 wrote:Opaaaa :D Baš mi je drago da si se javio sa dobrim vestima i da si sve bolje i bolje :)
Što se tiče nesanice, ona naravno nije razlog za povratak na stari put..Sa njom se često bore i oni koji nikada nisu uzimali opijate, tako da to nikako ne sme da bude izgovor (što u tvom slučaju sada i nije bilo zbog čega mi je drago ;) ).
Rekla bih da si dosta odlučan i da se držiš kako treba..samo napred!
Pozdrav ;)
OOOO pa hvala na pdrsci,san se vraca lagano i pocinjem da spavam normalno.svaki dan je prica za sebe ima tu psihe koja me drma s svih strana ali necu da odstanem sada kada sam vala ovo sve prosao kad bi crko..ono jednom cu ja ne znam ili se drogiram ili ne drogiram.tako da necu da mislim o tome vise.kako je proslo vrijeme i "prijatelji"ne zovu jer vide da nema nista od toga tako da dobar sam..hvala puooo tebi i drugima i citamo se...nadam se da si ti samo posjetioc ovde i da nemas nikakve veze s opijatima ...nego si ti neki dobri samaricanin :D :D :D :D :D :D ;) ;) Pozdrav veliki
MIKAINA1993
Posts: 5
Joined: Fri Feb 10, 2017 10:48 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by MIKAINA1993 »

....
Last edited by MIKAINA1993 on Thu Apr 23, 2020 9:03 pm, edited 1 time in total.
Post Reply