Ako Boga znate pomagajte

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Budala123
Posts: 2
Joined: Wed Apr 19, 2017 9:15 pm

Ako Boga znate pomagajte

Post by Budala123 »

Dobar dan svim ljudima s ovog foruma,citam vec dugo ispovjesti pa bi red bio da i ja napisem.
U jakoj sam depresiji i mnogo problema imam ne znam odakle da pocnem.Imam 17 ipol god pusim marihuanu svaki dan i nekad u mj dana uzmem malo koksa.Moj problem je taj sto nisam pronasao sebe imam nekad osjecaj da ima vise ljudi u meni ne znam sta da radim probao sam se i ubit,majci svasta govorim pokrao sam sve po kuci cak i nju a oca nema jer radi u njemackoj i salje nam novce,usao sam u neku mastu bogastva neznam sta mi je skola mi ide katastrofa pao sam vec jednu godinu i mozda cak i ovu...Ljudi pomozite neznma sta cu kako cu vise....
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by Hustler-37 »

Budala123 wrote:Dobar dan svim ljudima s ovog foruma,citam vec dugo ispovjesti pa bi red bio da i ja napisem.
U jakoj sam depresiji i mnogo problema imam ne znam odakle da pocnem.Imam 17 ipol god pusim marihuanu svaki dan i nekad u mj dana uzmem malo koksa.Moj problem je taj sto nisam pronasao sebe imam nekad osjecaj da ima vise ljudi u meni ne znam sta da radim probao sam se i ubit,majci svasta govorim pokrao sam sve po kuci cak i nju a oca nema jer radi u njemackoj i salje nam novce,usao sam u neku mastu bogastva neznam sta mi je skola mi ide katastrofa pao sam vec jednu godinu i mozda cak i ovu...Ljudi pomozite neznma sta cu kako cu vise....
vozdra druze,prvo za pocetak dobro dosa,pa onda nam se predstavi odakle si sta radis i kako si se doveo do toga..ovde ce svako pokusati da ti pomogne na koliko moze.moras prvo potraziti strucnu pomoc a mi cemo gledati da ti pomognemo koliko mozemo..pozz
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by Bb0 »

Pozdrav brate,ko sto ti hustler rece napisi malo vise toga,izbaci to iz sebe. Odma ce ti biti bolje. Ovde vec imas podrsku i nisi sam to je mozda i najbitnije. I tvoji te vole sigurno. Pozdrav
Budala123
Posts: 2
Joined: Wed Apr 19, 2017 9:15 pm

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by Budala123 »

Dolazim iz Splita,prvi jojint sam tapalio u 8 razredu s bivsim narkomanom..Poceo sam je pusit non stop,ljudima starijima sam je krao kad bih je posadili...Poceo sam se druzit s ljudima od cak 30 godina i tu sam uppznao sta je kokain,nekad mislim da je vrag usao u mene i nekad imam bolesne ispade prema majci..svasta joj govorim da je kurva i mnogo ruzne stvari..ljudi ja sam govno najvece jako sam zao neznam sta cu vise,sve mi je ruzno....
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by noel »

Stari ti si na rubu (a možda i preko) službene dijagnoze, nije ti pametno igrati se s travom a bome ni s kokainom + trenutno si u godinama pogodnim za razvijanje sizofrenije, mogao bi loše završiti. Stani sad na loptu dok nije kasno.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by lutalica »

Cao ja sam iz Splita isto.I mogu te uputiti kod psihologa za pocetak.I ja idem.Pa eto i to je neki pocetak.Besplatno je i diskretno.pozdrav premlad si .a mozes da se javis i gore na higijenski.i oni imaju odjel za mlade..
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
kobacbg011
Posts: 4
Joined: Fri Apr 28, 2017 5:55 am

Re: Ako Boga znate pomagajte

Post by kobacbg011 »

Nisi trebao da rokas koks naročito ne u tim godinama ... Izlivi besa su "normalni"......duša kuka za još rada...kao i sve gudre koks ti nece dati da prestanes tek tako ako se neuozbiljiš vojnički i reaguješ odmah i bez kompromisa.
Treba još da poziviš
Post Reply