Pomesane misli

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: Pomesane misli

Post by Bb0 »

Zasto je zivot takav? Zasto mi koji svima hocemo da pomognemo i budemo dobri dozivljavamo vredjanje i ophodjenje koje nije dostojno ni ophodjenju zivotinjama? Nesto lose se desilo. I plakao sam i plakao.Placem i sad.Ne vidim izlaz iz svega ovoga.Oni koji prate kladionicu razumece kad kazem da je kvota da mi se nesto lepo desi 10000. Pomislio sam da odem i ovo malo sto sam ustedeo(a bilo bi vam smesno kolilo :) ) stavim na rulet,ili da kupim alkohol ko zna sta radim. Onda sam pomislio i sta onda. Kad se probudim sve ce biti isto. Idalje cu sve znati. I samo sam tako legao i plakao. Ceo zivot pomazem svima,volim kad se svi smeju i volim kad su srecni.Radio sam sa 11 prvi put sa caletom i jebiga ne zalim se.Sve bi uradio da drugi budu srecni a nikad nisam osetio tu karmu to dobro se dobrim vraca.Nikad nisam uradio nesto za sebe a to sto bih hteo ne mogu. I ne znam ni sto pisem ovo ovde. Valjda mi je lakse kad bar na papir izbacim iz sebe da se ne jedem vise.
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Pomesane misli

Post by basludfrajer »

Druuzeee !!! Nadji trebicu uzmi je cvrsto za ruku prosetaj je knez mihajlovom,odvedi je na kalemegdan uhvati je za noge podigni je iznad sebe i reci kako odozdo gledas citav svoj svijet ....ljubav je mac s dvije ostrice ali ona sladja strana je nesto najljepse i najbolje osjecanje u zivotu ...
Izvini ali moram da ti popujem malo...kakav crni r u l e t !! osjetio sam naboj negativnog adrenalina dok sam to citao,,,samo da ti kazem kroz moje odrastanje moja ekipa iz srednje koja je 24 h dnevo visila u jednoj te istoj kladionici je bila ajmo rec mocna raja pa znam bar 5 likova koji su isto tako bili dobre duse i nisu se nigdje uklapali,,pa su dosli s nama da se druze a nama je valjao svako ko je uvjek spreman za prevaru ili kockanje..pa su svi zglajzali svoje zivote i dan danas pola tih momaka ne radi nigdje 25 sprcali u guzicu sjede po citav dan u kladionici od mamine 4 marke...znas li ti sta je rulet..to je mozda najgori oblik kocke..za mene je najgori bio covjece dobri...rulet za mene godinama nije bila masina ni kompjuterski program ni zabava ni nacin zarade/uvale rulet je za mene bio LJUBAV da dobro si procitao bio sam zaljubljen u tu prokletu malu kuglicu koja mi je unistila zivot,,,taj zvuk te kuglice mi je zujao u glavi ,,,setao bih ulicom cuo ga iz obliznje kockarnice odmah bi utrcavao da je cujem...ispricacu ti jednu pricu....moj prvi rodjak covjek koji mi je jako jako drag se zenio to je bio jedan od 5 datuma u mom zivotu koji bi mi trebali biti najsrecniji datumi u izvotu...covjece sva rodbina na okupu na svadbi svi smo veseli prvi nam se roki zeni od momaka iz porodice....svima srce puno i svi su veseli...a ja sjedim sam u cosku tuzan sto danas nisam ni jednom bio kod svoje kuglice....covjece u sve onom odjelu okicen na prsima sam izletio sa svadbe i takav upao u kockarnicu zadnje pare tu ostavio,,,pa se vratio i uzeo od poljevacine para da bi ih dao svojoj ljubavi...sam me BOg pogledao sto to nije proslo katastrofalno i uspio sam to pod navodnicima neofirno vratiti....jel ti to treba dragi moj prijatelju emotivna dobricino....ma helem nejse mozda je bolje ti i da se manes ovoga foruma ..tebi je ipak 18 godina sve ovo sto citas od mene i ostalih ovisnika bojim se da izaziva kontra efekat u tebi....zelis i ti sve ovo da okusas...bas kao kad se pojavio film RANE s namjerom da omladina vidi sta je kriminal da se mane toga odjednom citav balkan fura dizelaski fazon i tako dalje....iako najiskrenije ja bih volio da se druzis sa nama svima ovdje,,tvoje simpaticne poruke mi ulivaju nadu ulivaju mi snagu osjecam se kao da nisam sam...ja nemam nikome da se otvorim u svom pravom zivotu svi oko mene su hiljadu puta culi od sutra prestajem kockat svi su siti te suplje...tako da ne shvataj me pogresno da ispade da te tjeram odavde ali razumijes sta ti govorim....sto se tice ljudi da ljudi su govna,svako sebe gleda takav je svijet oduvjek bio jednostavno mora se navici i boriti se sam kroz zivot ..porodica je jedini oslonac covjeku na koji se moze racunati....vidio si i kod mene i kod ostalih kako smo i mi prema dobrim osobama prema nama prije svega roditeljima ispadali govna....ali ti si s druge strane ti si taj izradjeni dobar covjek,tuzno ali tako je zivot i iskusvo ce i tebe iskvariti ja se nadam da nece puno tek dovoljno da ne budes naivicna ili sto mi ovdje u sarajevu kazemo levat.....ne bih ovako polujavno da zalazim u te grozne stvari sto su ti se desile i da te ispitujem..ako zelis imas moj inbox mozes podjeliti sa mnom ako imas tu potrebu s nekim da o tome razgovaras.....molim te prijatelju moj dobri od te ustedjevine izvedi djevojku na sok,uplati si preko agencije ljetovanje bilo sta ali bjezi od prokletog ruleta bjezi od te proklete stvari apsolutno ti se nista dobro tu nece desiti...toliko ti mogu reci za sada ti nastavis da nam pises i puno pozdrava za tebe !!
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Pomesane misli

Post by breakdown »

Bb0 wrote: Pomislio sam da odem i ovo malo sto sam ustedeo(a bilo bi vam smesno kolilo :) ) stavim na rulet,ili da kupim alkohol ko zna sta radim. Onda sam pomislio i sta onda. Kad se probudim sve ce biti isto. Idalje cu sve znati.
predivno objasnjenje...Basludfrajer ? :)
Bb0 wrote: Sve bi uradio da drugi budu srecni a nikad nisam osetio tu karmu to dobro se dobrim vraca.
to da se dobro dobrim vraca, a lose losim, nema nikakve veze sa karmom vec sa zdravim razumom i logikom.
samo ne upadaj zamku u koju cesto upadaju dobri ljudi, ne budi naivan u zivotu i odnosima, tada mozes postati samo zrtva bezdusnih.
nije život poljem proći
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomesane misli

Post by Hustler-37 »

Bb0 wrote:Zasto je zivot takav? Zasto mi koji svima hocemo da pomognemo i budemo dobri dozivljavamo vredjanje i ophodjenje koje nije dostojno ni ophodjenju zivotinjama? Nesto lose se desilo. I plakao sam i plakao.Placem i sad.Ne vidim izlaz iz svega ovoga.Oni koji prate kladionicu razumece kad kazem da je kvota da mi se nesto lepo desi 10000. Pomislio sam da odem i ovo malo sto sam ustedeo(a bilo bi vam smesno kolilo :) ) stavim na rulet,ili da kupim alkohol ko zna sta radim. Onda sam pomislio i sta onda. Kad se probudim sve ce biti isto. Idalje cu sve znati. I samo sam tako legao i plakao. Ceo zivot pomazem svima,volim kad se svi smeju i volim kad su srecni.Radio sam sa 11 prvi put sa caletom i jebiga ne zalim se.Sve bi uradio da drugi budu srecni a nikad nisam osetio tu karmu to dobro se dobrim vraca.Nikad nisam uradio nesto za sebe a to sto bih hteo ne mogu. I ne znam ni sto pisem ovo ovde. Valjda mi je lakse kad bar na papir izbacim iz sebe da se ne jedem vise.
Druze moj jako si mlad i zivis u dzungli,(nemoj pogresno da me shvatis druze Bg.je najljepsi grad i jedina metropola ali je isto tako dzungla) i naravno da neces naletiti na puno ljudi koji su kao ti i koji imaj dusu da da druze dsu a ti to imas,i na tome ti kapa dole jer malo je takvih.nemoj da se okreces za drugima sto su takvi sto su ovakvi,ja sam to radio u tvojim godinam i gdje me dovede 20 godina pakla droge.nemoj molim te to sebi da radis (vidi molim te a i ne znam te cudno jel ?)nego glavu gore i budi takav i vratice se svako tvoje dobo dobrim zapamti ove rijeci svog druga ..svako dobro se vrati a boga mi i zlo ..to ko kaze da nije tako nista nije prosao u zivotu..jer hilhadu puta me sacuvalo to dobro od groba i murije a hiljadu puta mi se vratilo to zlo koje sam nanjeo drugima (radi droge,najvise roditeljima )nisam ja da se razumijemo otimao na ulici ,ali majcina suza se ne zaboravlja.
Zato druze moje dobri samo naprijed,rece ti ovaj nas pajdo ludi frajer nadji neku curicu,ako i to nije to budi sam ali budi to sto jesi nemoj da se priklanjas vecini (losih) naravno da bi bio IN,to nas je sve kostalo ziovta (mislim na ove koji pisu ispovjesti)..ostani mi pozitivan i samo placi i samo pisi,samo pice ce da ti se smiju na tu tvoju dobrotu..ja evo cu ti prvi reci i ja sam plakao milion puta a stacu svima ovima sto se smiju na crtu(nisam neka sila nego ne vlim pice koje se smiju tudjoj muci)..pozdrav prijatelju i cujemo se tj.pisemo se opet
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomesane misli

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:Druuzeee !!! Nadji trebicu uzmi je cvrsto za ruku prosetaj je knez mihajlovom,odvedi je na kalemegdan uhvati je za noge podigni je iznad sebe i reci kako odozdo gledas citav svoj svijet ....ljubav je mac s dvije ostrice ali ona sladja strana je nesto najljepse i najbolje osjecanje u zivotu ...
Izvini ali moram da ti popujem malo...kakav crni r u l e t !! osjetio sam naboj negativnog adrenalina dok sam to citao,,,samo da ti kazem kroz moje odrastanje moja ekipa iz srednje koja je 24 h dnevo visila u jednoj te istoj kladionici je bila ajmo rec mocna raja pa znam bar 5 likova koji su isto tako bili dobre duse i nisu se nigdje uklapali,,pa su dosli s nama da se druze a nama je valjao svako ko je uvjek spreman za prevaru ili kockanje..pa su svi zglajzali svoje zivote i dan danas pola tih momaka ne radi nigdje 25 sprcali u guzicu sjede po citav dan u kladionici od mamine 4 marke...znas li ti sta je rulet..to je mozda najgori oblik kocke..za mene je najgori bio covjece dobri...rulet za mene godinama nije bila masina ni kompjuterski program ni zabava ni nacin zarade/uvale rulet je za mene bio LJUBAV da dobro si procitao bio sam zaljubljen u tu prokletu malu kuglicu koja mi je unistila zivot,,,taj zvuk te kuglice mi je zujao u glavi ,,,setao bih ulicom cuo ga iz obliznje kockarnice odmah bi utrcavao da je cujem...ispricacu ti jednu pricu....moj prvi rodjak covjek koji mi je jako jako drag se zenio to je bio jedan od 5 datuma u mom zivotu koji bi mi trebali biti najsrecniji datumi u izvotu...covjece sva rodbina na okupu na svadbi svi smo veseli prvi nam se roki zeni od momaka iz porodice....svima srce puno i svi su veseli...a ja sjedim sam u cosku tuzan sto danas nisam ni jednom bio kod svoje kuglice....covjece u sve onom odjelu okicen na prsima sam izletio sa svadbe i takav upao u kockarnicu zadnje pare tu ostavio,,,pa se vratio i uzeo od poljevacine para da bi ih dao svojoj ljubavi...sam me BOg pogledao sto to nije proslo katastrofalno i uspio sam to pod navodnicima neofirno vratiti....jel ti to treba dragi moj prijatelju emotivna dobricino....ma helem nejse mozda je bolje ti i da se manes ovoga foruma ..tebi je ipak 18 godina sve ovo sto citas od mene i ostalih ovisnika bojim se da izaziva kontra efekat u tebi....zelis i ti sve ovo da okusas...bas kao kad se pojavio film RANE s namjerom da omladina vidi sta je kriminal da se mane toga odjednom citav balkan fura dizelaski fazon i tako dalje....iako najiskrenije ja bih volio da se druzis sa nama svima ovdje,,tvoje simpaticne poruke mi ulivaju nadu ulivaju mi snagu osjecam se kao da nisam sam...ja nemam nikome da se otvorim u svom pravom zivotu svi oko mene su hiljadu puta culi od sutra prestajem kockat svi su siti te suplje...tako da ne shvataj me pogresno da ispade da te tjeram odavde ali razumijes sta ti govorim....sto se tice ljudi da ljudi su govna,svako sebe gleda takav je svijet oduvjek bio jednostavno mora se navici i boriti se sam kroz zivot ..porodica je jedini oslonac covjeku na koji se moze racunati....vidio si i kod mene i kod ostalih kako smo i mi prema dobrim osobama prema nama prije svega roditeljima ispadali govna....ali ti si s druge strane ti si taj izradjeni dobar covjek,tuzno ali tako je zivot i iskusvo ce i tebe iskvariti ja se nadam da nece puno tek dovoljno da ne budes naivicna ili sto mi ovdje u sarajevu kazemo levat.....ne bih ovako polujavno da zalazim u te grozne stvari sto su ti se desile i da te ispitujem..ako zelis imas moj inbox mozes podjeliti sa mnom ako imas tu potrebu s nekim da o tome razgovaras.....molim te prijatelju moj dobri od te ustedjevine izvedi djevojku na sok,uplati si preko agencije ljetovanje bilo sta ali bjezi od prokletog ruleta bjezi od te proklete stvari apsolutno ti se nista dobro tu nece desiti...toliko ti mogu reci za sada ti nastavis da nam pises i puno pozdrava za tebe !!
hahahhahh kralju moj dobri,jel vjerujes da isto osjecam prema ovom momku kao i ti..nekako kao da sjedi pored mene i kao da je dobricina ona koja daje ljudima sansu za bolje sutra a dijete mi moze biti..i dodje onda neki papak i kaze sta ce on balavac..eeee moji ljudi nikada neznate ko ce da vam da trunku snage i slamcicu spasa(ali ne onu sto mi je moj drug mahir iz moje price pokazao hahhaahh da se malo nasalim) zato druze svaka tebi cast i ovog momka treba podrzati jer se vidi da je dobrica ne iskvarena a zivi u gradu u kojem i vukodlaci jedva opstaju normalni..znam bio sam dugo u BG i prelijep grad ali dzngla brate tamo moras da se rodis da bi zivio,ja sam obisao vise od pola evrope ma sta pola cjelu nisam nikada samo preko bare bio a evropa hahhaah smijesno....pozdrav i tebi frajeru pa se citamo opet..
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: Pomesane misli

Post by Bb0 »

Drugari evo opet mene malo na forumu.Hvala na podrsci prvo eto tacno mi je bas drago previse.Moram iskreno da se zahvalim posebno vama dvojici.Dugo vremena nisam cuo da sam dobar ili tako nesto a eto sad od vas dvojice bas me nahvaliste :D Tacno sam zaboravio kako zvuci tako nesto :D Normalno da vam dajem podrsku i davacu idalje volim kad su oko mene srecni,volim da ulivam nadu i jako podrzim ljude.Vas dvojica ste izuzetno dobri momci ubedjen sam sta ubedjen znam samo eto jebiga zivot je.Valjda da nije tesko ne bi bilo ni zanimljivo niti bi znali kad je dobro.

@basludfrajer Neces verovati al kako mi prodje kroz um taj rulet pomislih na tebe(ne negativno normalno) nego si mi pao na pamet.I tacno sam pomislio da ako odem i stavim da cu te razocarati(znam glupo deluje nit me znas niti smo bliski) ali sam opet pomislio da cu te razocarati.Onda sam pomislio ko sto rekoh gore da ce problemi idalje biti tu i odustadoh odma.Ove dve tvoje price samo su potvrdile da sam dobro odlucio.Dosta sam razmisljao svasta mi pada na pamet u skladu sa nazivom teme hahaha i o zelenasima sam razmisljao mada mislim da nema leba od toga cak i da se nadam i sedim mi je bolja solucija.Cekam i ti da napises ta svoja iskustva pa da vidim al ko i za rulet nesto mi ne izgleda da je to dobro resenje.Hvala na podrsci brate.I nisam shvatio pogresno ovo za druzenje i forum kapiram na sta mislis al sad jebiga ja sam sad navikao da priicam s tobom i hustlerom i stvarno ste mi postali ortaci tako da ja moram ostati da vas podrzim do kraja pa kud puklo da puklo :D

Hustler hvala brate na toplim i lepim recima.Ma ne osvrcem se mnogo sta drugi misle nikad nisam dao da mi neko odredjuje zivot nego nekad puknem ne mogu vise da izdrzim sve prepreke i jebiga.Slazem se s tobom jebiga places places sta da se radi nit je to neka slabost niti nesto nego moras neki ventil da se oslobodis.I ti si dobar covek vidi se drzi se greske se prave ali iskupices se vidim ja na tebi da nisi los covek kad pisemo ne bi neko los se tako ponasao.Veliki pozdrav i za tebe drzi se cekamo nastavak ispovesti i javljaj sta se desava redovno.

Gledam tako citam forume trazim neka resenja razmisljam i tako.Imam devojku inace juce sam je iznenadio nekim ruckom za koji sam stedeo dobre 2-3 nedelje(sta cu) i tako :D Mislim da cu vama napisati kroz pp moju celu pricu i dileme i sve samo se nekako dvoumim idalje ali mislim da hocu.Pa sta bude da bude bice mi malo lakse.Previse je tu licnih osobenosti da bi pisao javno ali ovako moze. Pozdravim svima ovde i drzite se nikad se ne predajte nebitno u vezi cega kao ni ja!!!
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Pomesane misli

Post by basludfrajer »

hahaha ja ba to je ta prica bravo brate svaka cast za tebe,,,,nema ljepseg osjecaja nego izgotivit trebu sestre mi znaci kad puknem na rulet ma 10 maraka jedem se poslje,,,a na trebu trositi pare uvjek je halal i nikad ne treba zaliti marke na gotivljenje djevojke....drug sad imam vremena sad cu tamo kucati jos neke moje momente s ruletom i zelenasima opsirnije tamo,, helem nejse drago mi je da si zivno i da imas trebu to je prava prica ..ljubav pobjeduje sve to je istina...kad budem imao vremena(i dovoljno rakije) ispricacu i ljubavni brodolom basludogfrajera i basludogfrajera dok su mu se vrtili leptirici u stomaku a ne dolari i sampanjci :D i ti si meni drug drag internet haver,,sto kazes sjetis me se pa sjetio se braco i tebe kad je prolazio pored kladionice ono prazna kladionica vako drama me vuce (ajdee ba glaj prazna maksuz se ubilo za aparata,nema dosadnih srednjoskolaca da ti navijaju iznad glave i malerisu) i sjetio se braco prijedloga s cevapima haha slatko sam se nasmijo :D naravno inbox je uvjek tu nemas frke ispricati sta god bilo,ja sam tu da ti pomognem koliko god sam u mogucnosti iza ove tastature i misa :))))) odoh braco kucati sada na svom topiku pa se cujemo zzzzzzzzzzzzz
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomesane misli

Post by sanela »

A jeste se shaverili...
Moje komšije Dobrinjci i Bg dečko. Ja sam Al'pašinac 8-)
Hustler, blizu ti je kancelarija Terapijske zajednice Kampus tu na Dobrinji, malo u komunu da dođeš, jesi o tome razmišljao?
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomesane misli

Post by Hustler-37 »

sanela wrote:A jeste se shaverili...
Moje komšije Dobrinjci i Bg dečko. Ja sam Al'pašinac 8-)
Hustler, blizu ti je kancelarija Terapijske zajednice Kampus tu na Dobrinji, malo u komunu da dođeš, jesi o tome razmišljao?
Sanela pozdrav veliki,za tebe,i hvala na preporuci,trenuto guram svim silama i odlican sam hvala bogu i iam jaku volju cist sam nista ne uzimam.komuna je opcija koja je dobra i ja podrzavam svaku komunu mada ih ima svakakvi ali ako ti odlucis da se skines svaka je dobra..tako da sto se tice komuna ja nikada necu reci lose protiv njih mogu reci sta mi smeta ali to je opet do mene..
pozdrav tebi sanela i ovoj dvojici mojih havera :D :D :D koji se bore ko lavovi..pozzz veliki pa se citamo i jos jednom ti hvala sto si se javila i ponudila pomoc..
MIKAINA1993
Posts: 5
Joined: Fri Feb 10, 2017 10:48 pm

Re: Pomesane misli

Post by MIKAINA1993 »

....
Last edited by MIKAINA1993 on Thu Apr 23, 2020 9:07 pm, edited 1 time in total.
Post Reply