Pomesane misli

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomesane misli

Post by Hustler-37 »

MIKAINA1993 wrote:Samo napred Hustler-37! ;) Ne odustaj nikako i ne vraćaj se nazad!
Kloni se lošeg društva i nevolja, a vremenom će se jedna po jedna stvar sređivati..videćeš. Samo budi uporan i ne daj se!
Želim ti sve najbolje, kao i ostalim ljudima na forumu! ;)

hvala ti puno na tvojoj podrsci,guram iz dana u dan i svaki dan je prica za sebe.sinoc nisam spavao nikako evo me ko zombi ali vjeruj ne pada mi na pamet da uzmem eto samo da odspavam jer kako cu izdrzati a da ne spavam 24 h.ma ako bude trebalo necu spavati nikako ali cu uraditi ono sto sam zacrtao...,takodje ti zelim sve najbolje u zivotu i veliki pozdrav za tebe ;) i ostalu raju.
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Pomesane misli

Post by basludfrajer »

to lave moj !! ne daj djavolu da te nadmudi ni ovaj put i nikad vise ..puno podrske i pozdrava za tebe drug moj
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomesane misli

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:to lave moj !! ne daj djavolu da te nadmudi ni ovaj put i nikad vise ..puno podrske i pozdrava za tebe drug moj
buraz sta ima,dobar sam ide odlicno ne smijem da se ne bi ureklo da se hvalim hahahahha,dan za danom odlicno ,nego mi se neda nekada pisati tako da ako odma ne odgoorim razumi hebi ga znas i sam kako to ide.nadam se da si mi i ti dobar i da si batalio sve one glupe vocke i slotove i masine i da si dalje dobar..veliki pozdrav za tebe i sve ostale pa se citamo druze..
Post Reply