Pitanje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Vodja
Posts: 1
Joined: Sat Mar 18, 2017 9:41 pm

Pitanje

Post by Vodja »

Zdravo svima.Posto namjeravam da se lijecim vec duze vrijeme interesuju me dva pitanja ako neko moze da odgovori.Koristio sam marihuanu,alkohol,spid,ekstazi i zanima me vase iskustvo sa lijekovima koje ce da mi daju.Nekako imam strah prema tim antidepresivima,moze li covjek ostati ko sasusena biljka posle toga,jer me nimalo ne privlaci ideja da budem umrtvljen po citav dan.Da napomenem spid i ekstazi sam povremeno uzimao,ponekad vikendaski.Vec dva mjeseca nisam uzeo nista.Drugo pitanje,posto sam strani drzavljanin,a moji namjervaju u drzavnu ustanovu da me posalju u Srbiji,pa da se lijecim da li cu biti u mojoj zemlji registrovan ko narkoman,da li to moze izazvati probleme sa zakonom.Hvala i pozdrav od fana Rona Dzeremija :D
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Pitanje

Post by breakdown »

Vodja wrote:Nekako imam strah prema tim antidepresivima,moze li covjek ostati ko sasusena biljka posle toga,jer me nimalo ne privlaci ideja da budem umrtvljen po citav dan.

Antidepresivi imaju sasvim obrnuti učinak, ubrzavaju metabolizam i samim tim i aktivnost.
Česta je (zlo)upotreba u svrhu mršanja.
To njihovo dejstvo je naročito izraženo prvih nekoliko mjeseci upotrebe dok se organizam ne navikne, a i tada ostaje taj njihov efekat ali manje izražen.

Naravno, ovo se odnosi na većinu korisnika i svakako su mogući i drugačiji efekti.

Ovim odgovorom želim i da prenesem mišljenje (onima radoznalima koji prate ovaj forum, a još nisu u paklu droge) da bi dobar dio ovisnika, umjesto raznih ilegalnih supstanci, pravovremenom upotrebom antidepresiva izbjegao iste.
nije život poljem proći
Post Reply