....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Lucifer
Posts: 6
Joined: Mon Mar 06, 2017 4:22 am

....

Post by Lucifer »

..
Last edited by Lucifer on Sat May 13, 2017 10:25 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Put u pakao stazama praha

Post by noel »

Nešto ti mnogo voliš taj amfetamin... pusti "lekiće", proći će te samo od sebe, mislim da nema osobe kojoj se ds nije zgadio s vremenom (samo pazi da se ne prešaltaš na nešto drugo, što je lako moguće jer će te speed ostaviti baš u "stanju za popravak"). Napravi odluku i snagom volje to izguraj, tako se to radi kad su amfetamini u pitanju.... jer ne znam što si imao u planu, prebaciti se na Ritalin kako bi održavao u balansu sjebani rad dopamina? Nejde to tako.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Lucifer
Posts: 6
Joined: Mon Mar 06, 2017 4:22 am

Re: Put u pakao stazama praha

Post by Lucifer »

...
Last edited by Lucifer on Sat May 13, 2017 10:26 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Put u pakao stazama praha

Post by noel »

Lucifer wrote:Kazu ljudi da se to uglavnom zavrsava tako sto krenes da se spustas dopom, ne verujem nesto u tu pricu, bar ja to ne bi nikad sebi dozvolio :)
Hehe.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Lucifer
Posts: 6
Joined: Mon Mar 06, 2017 4:22 am

Re: Put u pakao stazama praha

Post by Lucifer »

Zašto se uopšte i spuštati :twisted: na silu, nema smisla
:twisted:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Put u pakao stazama praha

Post by yasujirozu »

ja bih ipak preporučio da se baciš na dop: smiruje, aktuelan je međ mondenskim svjetom, te je cjena otprilike ko za ds

bićeš faca kad na netkom hepeningu, lokalnoj manekenki ponudiš mrkanje u wc-u ;)
Lucifer
Posts: 6
Joined: Mon Mar 06, 2017 4:22 am

.,...

Post by Lucifer »

....
Last edited by Lucifer on Sat May 13, 2017 10:27 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Put u pakao stazama praha

Post by yasujirozu »

baš si osjetljiv, a?

imat ću to u vidu dok ti otimam užinu na velikom odmoru :D
Lucifer
Posts: 6
Joined: Mon Mar 06, 2017 4:22 am

Re: Put u pakao stazama praha

Post by Lucifer »

....
Last edited by Lucifer on Sat May 13, 2017 10:27 pm, edited 1 time in total.
:twisted:
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Put u pakao stazama praha

Post by Nicolo b »

Uhh kao da sebe gledam...Godinama (nazalost najboljim) isto sam se radio samo brzinama,tada je jos i vredela cemu i prvi put se na Exit,u 01 spustio dopom...Ostatak price znamo svi...A toliko sam mrzeo dop kao pojavu,ljude na njemu,stanje u kojem se nalaze i BUM jedno jutro pokusavas da se setis dana kad je sve poslo naopako i prosto nemas pojma,dal prvi put kada se uradila brzina,dal prvi put kada se spustio dopom.jednostavno pojma nemas kada si se sam sebi ukenjao u zivot....A naravno bio sam najpametniji,ja da se navucem,ma nema sanse,to se samo narkomanima dogadja,hehe
Hvala bogu pa si nasao forum,imas svasta da procitas i zakljucis da bacis taj ds i lagano naucis da funkcionises i provodis se bez tih gluposti,bice tu usranih praznina i bedaka ali najteze je promeniti navike,ekipu i same akcije na duze staze...
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
Post Reply