Predstavljanje i moja priča

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by Nicolo b »

Uh Vlado brate mili,opasne muke tebe muce ako si ti cist 6 godina...Pusti cinkarose neka cinkare a i sam si sebi odgovorio,sam znas kako si se snalazio za pare za gudru,sto znaci da su zbog tvog drogiranja ispastali skroz nevini ljudi sto veze nemaju sa gudrom...I tebe kao narkomana je sa istom savesti neko mogao da namesti da ti nadju par lutki i eto te na mardelju,zato sto neko misli da to nije greh "Narkoman je ko ga j..e" Bar ko je iz istog pakla to treba da zna...A o samaranju za 50 din,sta reci,to nije do dilera vec do musterije,imam X situacija u secanju gde likovi narkomani navuceni kao zmajevi nemaju 50 kila a uzimaju od "velikih" dilera potkovanih za pojasom sta im treba za dz uz izvrtanje dzepova....Istina ti navuceni likovi su proslost ali poenta je da ce da te samara i za dzabe ako mu dozvolis i tako se postavis,i kasirka u marketu ce da te redovno klempa ako joj precutis prvi put....
Ali opet ti kazem ako si cist 6 godina,nema tebe sta da pogadja sta je bilo dok je bilo....E sad za Svetog Savu detalje ne znam,znam da su jedni od prvih po tom pitanju organizacija,igrom slucaja ja ih nisam zakacio dok sam svracao tamo,mada vidim i na Fb vise nisu aktivni kao nekad pa nemam pojma...
Kada bih se samo dileri bogatili na tudjoj nesreci svet bi bio jedan skoro pa raj,naravno,ne opravdavam ih ali vise me bole ovi sto se useravaju od para na tudjoj nesreci i to zasticeni zakonom ali to i nije bitno...Nego ako ti ne pipas nista vec 6 godina,vidi zaboravi celu pricu,nadji nesto za sebe,nemoj sebe muciti ovako,nadji bilo kakav posao za pocetak bice lakse,nadji bilo kakav hobi,sport,bilo sta,cak i obicna bicikla zna da vadi iz bedaka...
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

:arrow: v.
Last edited by vlada78 on Thu Feb 18, 2021 12:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by Nicolo b »

Vidis i sam,ne postoji zavisnik koji nihe trpeo necija sranja od cekanja dan i noc do ispaljivanja za kes ili robu.....
Evo rodjena za tene 8-) da te malo oraspoloszi,pogledaj u spotu sta je diler dusa od coveka..
I okreni se malo na vedriju stranu,predi prko tih sranja sto su trpao,pa sutra mozes da sretnes tvog bivdeg dilera sjeban,navucen a ti pored njega strejt,pun sebe....Sve se vrati i plati u ovom zivotu pre ili kasnije....
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
Post Reply