Predstavljanje i moja priča

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by dina_d »

svaka cast vlada ----zelim ti puno uspjeha ---trazi posao i bori se ---bilo sta valjda ce i ta malo bolja vremnea doci …cestitiam i tebi i tvom bratu na apstineciji ….srecno i pisi
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

Hvala takođe,ne mome bratu i meni nego bih želeo svakome da se otarasi tog zla i bolesti.Samo je bitno napraviti barijeru tj.granicu kakav mi je život bio dok sam bio džanki a kakav sada.Pozdrav i srećno.
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by Nicolo b »

Pozdrav Vlado,kakva je situacija sa udruzenjem "Sveti Sava" iz Lazarevca....Oni imaju udruzenje protiv narko dilera i droge generalno,ima bivsih zavisnika,rade legalno,koliko cujem dobro funkcionisu,druze se,treniraju zajedno cak sam i gledao neke dokumentarce i cine se kao najorganizovaniji u zemlji....Mislim da im je dobrodosao svako ko moze da im pomogne,mozda ne bih bilo lose da se raspitas malo i u vezi posla sa njima.Imas na netu dosta,ja nisam toliko upucen oko njih ali znam da su dosta organizovani...
Pozdrav i drzi se,ne ocajavaj,siba zivot preko ledja i sa drogom i bez droge...Ne moze se lako do posla ni ko nije video drogu u zivotu ali je fantastican izgovor da te odbiju..
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

:idea:
Last edited by vlada78 on Thu Feb 18, 2021 12:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by Jajajajaisamoja »

Samo da te pozdravim :)
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

:)
Last edited by vlada78 on Thu Feb 18, 2021 12:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by noel »

vlada78 wrote:Da li je greh prijaviti narko dilera?
Ostavi se toga kolega.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

Hvala ti brate i prijatelju,sve najbolje.
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by Hustler-37 »

vlada78 wrote:Hvala ti druže i prijatelju i sve najbolje u daljem životu.Nego hteo sam da Vas pitam nešto.Da li je greh prijaviti narko dilera?Baš bih voleo to da čujem od Vas?Ja mislim da nije(moje lično mišljenje)E sada nemora da znači da bih ja prijavio nekoga,mislim ocinkario.Cinkaroš nikada nisam bio niti ću biti(mene uopšte neiteresuju više ta g...a i ti ljudi koji drže to po rukama jer su i oni g.....i,jednostavno rečeno to su mrtvaci koji hodaju po zemlji)izvinite na izrazu ali u principu to i jeste tako,kako drugačije da ga nazovem,koji epitet da mu zalepim.Ali videti nekoga ko se bogati na tuđoj nesreći i muci(sami znate kako i šta ste radili da dođete do dnevne doze.Vratite film malo unazad)Npr.jedno moje iskustvo,ja sam tada bio u krizi, raspadam se,dilera jedva vozim u svojim kolima tj.od mojeg pokojnog dede i on me šamara u vožnji i u mojim kolima,ej pa ko si ti,uh samo kada se setim zato što mu dugujem pedeset dinara(3 kune Hrvatske,40 centi itd.),ja kao p...a ćutim umesto kao što bih sada uradio,izveo ga iz kola i polomio na sred ulice,svi da vide(jeste okrutno zvuči ali toliko mrzim te ljude da je to katastrofa)Oprosti mi Gospode Bože,navlačim sam sebe na greh kada se iznerviram.Kakva sam samo ponižavanja doživljavao od tih smradova uh..uh,ja mislim da nije to ništa loše,čak mislim da to uopšte nije ni cinkarenje,već pomoć bolesnim ljudima da konačno preseku jednom sa tim i krenu da se leče a ne da odlažu to i produžavaju tu agoniju i pune dzepove kojekakvom ološu.Postoji i organizacija u mom gradu koja koliko toliko pokušava da tu gamad skloni sa ulica,ali drvo kada hoćeš da ga odsečeš ,moraš i koren da mu izvadiš,jer on ako ostane u zemlji ponovo počinju da izbijaju one grančice,ponovo oživljava.Pozdrav svima,izvinjavam se na ovim vulgarnim i ružnim rečima,nikoga naravno niti imam nameru da uvredim niti da osporim šta će ko i gde da radi i kako,govorim u svoje lično ime.Samo toliko,znači voleo bih da čujem i Vaša mišljenja o tome i sve najbolje svima.Pozdrav.V.
Pozdrav druze napaceni,da te citiram prvo pa cu ti onda odgovriti na pitanje vezano za "GRIJEH" taj neki tvoj (mada mislim da i ovo dok pises si zveknut dobro i da solis nama pamet ovde,to je moje misljenje daj boze da grijesim ali ja imam itekako dobar njuh,samo radi tebe sam se i prijavio na forum a citam ga godinama)o kojem ti pricas.evo da te prvo citiram ovo su tvoje rijeci copy -paste od rijeci do rijeci.

."Pazi da Ti kažem,ta organizacija Sveti Sava.Ja sam čak i bio tamo i razgovarao sa tim ljudima oni jesu za svaku vrstu saradnje što se tiče tih dilera droge. Znaš čuo sam da ovaj diluje i oni odmah na spisak a možda je neko prijavio nekoga npr.što mu je preuzeo devojku primer bez ikakvih podataka ko je ta osoba,šta je(koje kakve afere sa vezom još i sa takozvanim zemunskim-klanom,da ovo,da ono)rekla kazala,iskreno da Ti kažem ja živim ovde i znam sve,jer ovo je takoreći selo, samo veliko i svako svakoga poznaje,rudarska provincija gde ima i sa k...a i sa konopca.Oni su kako da kažem na neki način više izreklamirali sebe nego što su nekome pomogli.Razumeš šta hoću da Ti kažem jer to je bila što rekla nekada nekakava budala" mala bara puna krokodila".Tu je došlo do sukoba interesa i kao oni su tu odigrali ulogu nekih spasioca stim što su počeli da bacaju letke iz kola,da pišu po novinama ko su glavni akteri i glumci u tom filmu.Znam isto da su na spisak stavljali i neke ljude koji nisu nikada niti znaju šta je droga a kamo li dilovali.Ali nemože opet ću da iskoristim narodnu poslovicu"Prazna ne pali".Oni su probali prema svojim mogućnostima i svaka im čast što su sklonili sa ulice barem te sitnije dilere kojih je bilo na svakom ćošku.Pola sa onog njihovog spiska su narkomani ili ljudi koji su uhvaćeni sa lutkom ili dve da bih to izmiksali i napravili tri da bih sutra imali dozu,a i taj revolt prema pravim dilerima droge koji su vozili besne automobile ,devojke i sav taj paket što ide uz to ta zavist ih je ja mislim više naterala na to nego briga o tim bolesnim ljudima,mislim na narkomane.Jer narkoman je bolesnik,nemože tamo nekakva organizacija ili neki pop-ubica da izleče bolesnog čoveka"

znaci prvo si doslovice popljuvao to drustvo koje ima u tvom gradu koje se bori protiv narko dilera a sad ih hrabris i podizes u nebesa u ovom postu tako da ili si pukao (nemoj da se uvrijedis) ili si zveknut dobro a mislim da je prije to nego da si pukao.sad sto se tice prijave,jasta nije grijeh to kako ce biti grijeh prijaviti nekoga ko ti pucao samare u tvom autu dok ga ti vozis za 40 dinara,pa to covjece nece niko uraditi nikome osim ako taj neko nije dno dna ili ti ga smeker,ja bi prije rekao da si ti vec cinkao ljude pa da si radi toga dobijao samare a sad ti savjest proradi ponekad kad si dobro odvaljen pa onda lafo pricas o prijavama.sta nas pitas kad si ti vec smeker i vec si prijavljivao..idi i prijavi i tog sto si naumio jer si ljubomoran a ne zato sto mislis dobro nekom.da se razumijemo nisam dler nego sam prosao pakao droge i to cu da napisem jednom ali ne sve jer se spremam izdati knjigu koja je u zavrsnoj fazi i u kojoj ce biti moja ispovjest od a do ž bez kopije knjiga "mi djeca kolodvora zoo" ili neka druga ispovjest koja je pretocena u knjigu.
prema tome vlada prijavi ga jer si vec prijavljivao i nemoj nas pitati za to svega ti..
puno srece zelim i uspijeha u lecenju
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Predstavljanje i moja priča

Post by vlada78 »

Hvala druže na lepim i korisnim savetima.Taman posla da se ljutim niti sam odvaljen ,niti sam pukao,niti sam cinkaroš.(možeš a i nemoraš da veruješ da sam ja čist ne samo od heroina itd.skoro na sve šest godina,jer ja nemam ništa od toga da te slažem)Iskreno,sve najbolje Ti želim od srca i hvala još jedanput.Veliki pozdrav i sve najbolje takođe Tebi u daljem životu. ;).
Post Reply