KOCKAR u dusi to sam ja....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Христос воскресе! Срећан Васкрс свим православцима и католицима на форуму,желим вам све најбоље и да овај срећан дан и велики празник проведете са најближима.И да вас Христос надахне да се изборите са злим помислима.Исте жеље имам и за све остале на овом порталу,и хајде бујрум да се потуцамо да видимо чије је тврђе јаје :)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by sanela »

Samo da te zamolim da ubuduće pišeš na latinici. I od mene svima koji slave sretan Uskrs i Vaskrs!
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Nije problem ti si administrator odredjujes pravila,koja se naravno postuju.Koristio bih je svakako jer sam svjestan da ne poznaju svi cirilicno pismo.Sada sam se posluzio ovim pismom jer je ipak veliki Pravoslavni praznik danas,a znamo da je cirilica oficijalno pismo pravoslavlja.Iako nije prakticno(na internetu) mnogo vise zastupam cirlicu jer iako preuzeto od Vizantije u ovom obliku je nase autohtono srpsko pismo i treba da ga cuvamo. pozz
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:Nije problem ti si administrator odredjujes pravila,koja se naravno postuju.Koristio bih je svakako jer sam svjestan da ne poznaju svi cirilicno pismo.Sada sam se posluzio ovim pismom jer je ipak veliki Pravoslavni praznik danas,a znamo da je cirilica oficijalno pismo pravoslavlja.Iako nije prakticno(na internetu) mnogo vise zastupam cirlicu jer iako preuzeto od Vizantije u ovom obliku je nase autohtono srpsko pismo i treba da ga cuvamo. pozz
vaistinu se rodiiiiii,dobri covjeceeee i pisi u buudceeee nekim normalnim pismomm ne zato sto ne razumijemooo itekakoo razumijemooo ali nemojj da nas provocirasss ,ti sve u sali pa privaliiii od samog tvog provg posta i "zraka" a ti znas kako si ga nazvaoooo..zato deckooo prije smo mi ovde sunceee vidili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mnogi od tebeeeeeee i nemojj da misliss da cess prociii nekaznjenooo ako nastaviss da provocirassss na vjerskoj,rasnoj i bilo kojoj drugoj osnoviiiii...sada jos jednom od mene sretan uskrs i vaskrs svim pravoslavcima i katolicima u citavoj BiH i cijelom vas svijetu od srca zeli Hustler 37 koga boli bre patka za nacionalizmom ali neda svoju vjeru a tudju postuje.nemojjj davise pokusavasss s niskimmm udarcimaa nisam ti ja djokoviccc ja sam fedex vratim odma dobrim jednorucnim pazii jendorucnimm ovo ima snaznu porukuu bekhendom.pozz dravvvvvvv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Hustler-37 wrote:
basludfrajer wrote:Nije problem ti si administrator odredjujes pravila,koja se naravno postuju.Koristio bih je svakako jer sam svjestan da ne poznaju svi cirilicno pismo.Sada sam se posluzio ovim pismom jer je ipak veliki Pravoslavni praznik danas,a znamo da je cirilica oficijalno pismo pravoslavlja.Iako nije prakticno(na internetu) mnogo vise zastupam cirlicu jer iako preuzeto od Vizantije u ovom obliku je nase autohtono srpsko pismo i treba da ga cuvamo. pozz
vaistinu se rodiiiiii,dobri covjeceeee i pisi u buudceeee nekim normalnim pismomm ne zato sto ne razumijemooo itekakoo razumijemooo ali nemojj da nas provocirasss ,ti sve u sali pa privaliiii od samog tvog provg posta i "zraka" a ti znas kako si ga nazvaoooo..zato deckooo prije smo mi ovde sunceee vidili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mnogi od tebeeeeeee i nemojj da misliss da cess prociii nekaznjenooo ako nastaviss da provocirassss na vjerskoj,rasnoj i bilo kojoj drugoj osnoviiiii...sada jos jednom od mene sretan uskrs i vaskrs svim pravoslavcima i katolicima u citavoj BiH i cijelom vas svijetu od srca zeli Hustler 37 koga boli bre patka za nacionalizmom ali neda svoju vjeru a tudju postuje.nemojjj davise pokusavasss s niskimmm udarcimaa nisam ti ja djokoviccc ja sam fedex vratim odma dobrim jednorucnim pazii jendorucnimm ovo ima snaznu porukuu bekhendom.pozz dravvvvvvv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :shock:
Prvo sam ga sebi privalio nazivajuci se vlahom ako cemo tako druze.Moj post na cirilici nije imao provokativnu namjenu niti je kontekst provokativan.Vec sam objasnio zasto sam ga napisao na cirlici i nemam namjeru ponavljati se i pravdati nekome opet.Da mi je do provokacije pravio bih se lud ovdje u fazonu pa to je zvanicno pismo u ovoj drzavi ne vidim problem blalba medjutim svijestan sam da to ljudi mogu dozivjeti ko provokaciju evo ti prvi i odmah sam rekao adminki da necu vise koristiti to pismo.I ne znam sta ti jos smatras niskim udarcima,ja sam bacao srpdnje i na svoj i svaki narod i bacacu vazda naravno u razumnim granicama bez uvrede za ikoga.I ovo ne kontam satro ja prozivam na vjerskoj i rasnoj osnovi ja nisam slova napisao o ta dva pojma.Mislim da te uvrijedila zajebancija za Djokovica i fiks jbg za to jedino se moze reci da je u sali pa privali al nisam nista zlobno mislio.Ja mnogo dobro znam sta je nacionalna netrpeljivost prosao sam te stvari ko dijete,i dan danas imam oziljak na sljepoočnici koji sam zaradio samo jer sam cetalj.Zavrsio sam i u kontenjeru i razne torture sam prosao.Ali opet i nakon svega toga braca moj od mene nikad niko nece cuti "majku im balijsku da se hoce zapucat sve bi ih poklo da im vratim za sve" ili tako nesto jer nisam budala i mislim svojom glavom.Jer takva su vremena bila nazalost i danas su takva doduse malo manje hvala Bogu opet klinci su klinci.Sve i da sam rodjen kao Nihad u Banjaluci sta znam isto bih letio u kontenjer itd...pozz za tebe i hvala za cestitku procitao sam ti post kod onog decka sto se dvoumi dal probat travu upiso sam se od smijeha na ono vidi mu gloove i idi umij se okupaj se ahhahahah takodje vidim da ganjas da bjezis preko grane srecno ti i puno uspijeha hasleru 37 od bas ludog frajera :))))))))))))))
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:
Hustler-37 wrote:
basludfrajer wrote:Nije problem ti si administrator odredjujes pravila,koja se naravno postuju.Koristio bih je svakako jer sam svjestan da ne poznaju svi cirilicno pismo.Sada sam se posluzio ovim pismom jer je ipak veliki Pravoslavni praznik danas,a znamo da je cirilica oficijalno pismo pravoslavlja.Iako nije prakticno(na internetu) mnogo vise zastupam cirlicu jer iako preuzeto od Vizantije u ovom obliku je nase autohtono srpsko pismo i treba da ga cuvamo. pozz
vaistinu se rodiiiiii,dobri covjeceeee i pisi u buudceeee nekim normalnim pismomm ne zato sto ne razumijemooo itekakoo razumijemooo ali nemojj da nas provocirasss ,ti sve u sali pa privaliiii od samog tvog provg posta i "zraka" a ti znas kako si ga nazvaoooo..zato deckooo prije smo mi ovde sunceee vidili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mnogi od tebeeeeeee i nemojj da misliss da cess prociii nekaznjenooo ako nastaviss da provocirassss na vjerskoj,rasnoj i bilo kojoj drugoj osnoviiiii...sada jos jednom od mene sretan uskrs i vaskrs svim pravoslavcima i katolicima u citavoj BiH i cijelom vas svijetu od srca zeli Hustler 37 koga boli bre patka za nacionalizmom ali neda svoju vjeru a tudju postuje.nemojjj davise pokusavasss s niskimmm udarcimaa nisam ti ja djokoviccc ja sam fedex vratim odma dobrim jednorucnim pazii jendorucnimm ovo ima snaznu porukuu bekhendom.pozz dravvvvvvv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :shock:
Prvo sam ga sebi privalio nazivajuci se vlahom ako cemo tako druze.Moj post na cirilici nije imao provokativnu namjenu niti je kontekst provokativan.Vec sam objasnio zasto sam ga napisao na cirlici i nemam namjeru ponavljati se i pravdati nekome opet.Da mi je do provokacije pravio bih se lud ovdje u fazonu pa to je zvanicno pismo u ovoj drzavi ne vidim problem blalba medjutim svijestan sam da to ljudi mogu dozivjeti ko provokaciju evo ti prvi i odmah sam rekao adminki da necu vise koristiti to pismo.I ne znam sta ti jos smatras niskim udarcima,ja sam bacao srpdnje i na svoj i svaki narod i bacacu vazda naravno u razumnim granicama bez uvrede za ikoga.I ovo ne kontam satro ja prozivam na vjerskoj i rasnoj osnovi ja nisam slova napisao o ta dva pojma.Mislim da te uvrijedila zajebancija za Djokovica i fiks jbg za to jedino se moze reci da je u sali pa privali al nisam nista zlobno mislio.Ja mnogo dobro znam sta je nacionalna netrpeljivost prosao sam te stvari ko dijete,i dan danas imam oziljak na sljepoočnici koji sam zaradio samo jer sam cetalj.Zavrsio sam i u kontenjeru i razne torture sam prosao.Ali opet i nakon svega toga braca moj od mene nikad niko nece cuti "majku im balijsku da se hoce zapucat sve bi ih poklo da im vratim za sve" ili tako nesto jer nisam budala i mislim svojom glavom.Jer takva su vremena bila nazalost i danas su takva doduse malo manje hvala Bogu opet klinci su klinci.Sve i da sam rodjen kao Nihad u Banjaluci sta znam isto bih letio u kontenjer itd...pozz za tebe i hvala za cestitku procitao sam ti post kod onog decka sto se dvoumi dal probat travu upiso sam se od smijeha na ono vidi mu gloove i idi umij se okupaj se ahhahahah takodje vidim da ganjas da bjezis preko grane srecno ti i puno uspijeha hasleru 37 od bas ludog frajera :))))))))))))))
hehehe malo moras da se opustis i zezas,svako ja tebi dobro zelim dobri covjece,nadam se da ces ako bog da se "skinuti" skorz s kocke i da ces i ti uspijeti zapaliti preko pa poceti neku novi zivot,pun dobrih vibri i prije svega zdravog zivota i razmisljanja..veliki pozdrav za tebe ludi covjece pa se citamo opet nadam se :),jedino ako nas onaj gore ne uzme onda necemo a sve ostalo nas nece sprijeciti da se cujemo ponovo..pozzz

ps.ono je od onog damira niksica "klepljeno" IDI BOLAN UMI SE UMI SE,,OKUPAJ SE OPERI SE DOLE HEHE lud lik pravo,imas negdje na youtube ukucaj njegovo ime Damir Niksic i klip je mislim idi bolan ili tako nesto ali snaces se sigurno ne sumnjam u tebe..
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Hahah prepoznaje se dobrinjska prica iz tebe. :lol: Hvala braca na lijepim zeljama,i ja se nadam da cu se iscupati.Krenulo je na bolje kako sam poceo ovdje se kucati s ljudima,u zadnjih par dana uspio sam da potisnem onaj "treba na apaaarate" osjecaj.U subotu vako ispred fast fooda jedem hamburger i sve vrijeme dok ga jedem razmisljam o aparatu posto direkt gledam od fast fooda u kladionicu,i razmisljam koliko da stavim koliko da udjem kako cu se iskontrolisati ovo ono...medjutim kad sam spuco hambasa i presao cestu odjednom mi sinulu "ma koji ce mi to kurac" i produzio sam dalje..iako prije toga dok sam jeo nisam imao ni jedne pomisli one racionalne sa strane tipa "nemoj ba bit debil jebo te aparat" vec sav tok misli je bio kako odo gemblat...i eto samo odjednom sijevnu misao koji ce ti to kurac 4 metra ispred kladionice.Samo se bojim tzv "okidaca" koji me pokrene i baci u stanje u kojem bi mater rodjenu zamjenio za cipove.A okidaci su mi razni faktori...pad na lajvu u zadnjoj minuti...ker izgubi za pola sape...aparat ne da 4 prolazaa itd.....A znam za Damira drug hahah kralj ..bas je neki dan imao stand up nastup u Lukavici bio sam prisutan..TAAA CE ONNN TA CEE ON BA ZNAM GA KAD JE VOLKI BIO SVE GA MATI VODALA HOOODAT NIJE ZNAO BA TAA CEEE ON :lol: :lol: pozzzzzzzzzzzz za peticu
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:Hahah prepoznaje se dobrinjska prica iz tebe. :lol: Hvala braca na lijepim zeljama,i ja se nadam da cu se iscupati.Krenulo je na bolje kako sam poceo ovdje se kucati s ljudima,u zadnjih par dana uspio sam da potisnem onaj "treba na apaaarate" osjecaj.U subotu vako ispred fast fooda jedem hamburger i sve vrijeme dok ga jedem razmisljam o aparatu posto direkt gledam od fast fooda u kladionicu,i razmisljam koliko da stavim koliko da udjem kako cu se iskontrolisati ovo ono...medjutim kad sam spuco hambasa i presao cestu odjednom mi sinulu "ma koji ce mi to kurac" i produzio sam dalje..iako prije toga dok sam jeo nisam imao ni jedne pomisli one racionalne sa strane tipa "nemoj ba bit debil jebo te aparat" vec sav tok misli je bio kako odo gemblat...i eto samo odjednom sijevnu misao koji ce ti to kurac 4 metra ispred kladionice.Samo se bojim tzv "okidaca" koji me pokrene i baci u stanje u kojem bi mater rodjenu zamjenio za cipove.A okidaci su mi razni faktori...pad na lajvu u zadnjoj minuti...ker izgubi za pola sape...aparat ne da 4 prolazaa itd.....A znam za Damira drug hahah kralj ..bas je neki dan imao stand up nastup u Lukavici bio sam prisutan..TAAA CE ONNN TA CEE ON BA ZNAM GA KAD JE VOLKI BIO SVE GA MATI VODALA HOOODAT NIJE ZNAO BA TAA CEEE ON :lol: :lol: pozzzzzzzzzzzz za peticu
hehheh jes jes damir je kralj..
sto se tice aparat dobar si ako si upsio to svaka cast, samo naprijed i to je to..kocka je opasna ljudi se varaju a ne znaju da je kocka u nekim segmentima gora do droge ako ne i u svim ali bar kod nje nemas problem s hepatitisima raznih vrsta i ostale prenosive viruse.
uzivaj drug u zivotu kada mozes i bog ti dao hebo kocku,toliko toga dobrog i lijepog mi se ufatimo ovisnosti i tek kada popusimo foru onda kao kuku majko sta cu sada..bar je tako kod ovisnika o heroinu ali mislim tj.citajuci tvoje postove isto je to u par grama kod svih ovisnosti kada te opuca onaj osjecaj krivnje i toga kako nikada vise neces i bla bla bla,samo zanimljivo je kako krivnja nestane cim prvi put uzmes dop ili odes na aparate..pozdrav druze veliki,evo ganjam neki film da se zavalim jer nista pametnije nemam da uradim :)...
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Bb0 »

Ejj basludfrajer samo da se i ja "prijavim" na temu.Procitao sam sve,dobra ispovest i lepo je da si iskren prema sebi to je prvi korak ka izlecenju.
Naravno da ces se izvuci,evo ja znam da ces se izvuci sta znam ma 100% sam siguran.Vidi se da si pozitivan momak,dobar,iskren i prema sebi i nama sto se ti ne bi izvukao. Bravo sto si se iskontrolisao svaka cast. Taj trigger moras odrediti eto sam si shvatio neke i pokusaj minimalizovati to. Nego slusaj ti mene. Zivis u Sarajevu,znaci svi znamo sta to znaci samo rokaj cevape. Kad pomislis na slot a ti cevape i kazes ne,kad pomislis na trke pasa a ti cevape kad pomislis na vockice a ti duplu porciju.I videces ima za sekund da prodje. A najesces se :D Sve najbolje drugar evo i ja sam podrska imamo i pm nisi sam ne daj se.
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Bb0 wrote:. Zivis u Sarajevu,znaci svi znamo sta to znaci samo rokaj cevape. Kad pomislis na slot a ti cevape i kazes ne,kad pomislis na trke pasa a ti cevape kad pomislis na vockice a ti duplu porciju.I videces ima za sekund da prodje. A najesces se :D Sve najbolje drugar evo i ja sam podrska imamo i pm nisi sam ne daj se.

Iz ovog tvog prijedloga sto sam citirao se vidi da si ti jedan dobrocudan i neiskvaren mladic,i velika bi bila steta da krenes losim putem... POzdrav jos jedan za tebe hvala za podrsku idem ka boljem...nadam se da cu do kraja ove godine skroz se rijesiti svog poroka ;)) Sada sam na poslu,veceras nastavljam pisati ispovjest pisacu vam iskustvo sa zelenasima...pozz jos jednom za tebe drug i sve koji prate ovu temu :))
Post Reply