KOCKAR u dusi to sam ja....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Bb0 »

Hvala ti.Ma nije to nista posebno pa valjda bi svaka normalna osoba trebala tako da razmislja i ponasa se.Svestan sam da to nije tako u danasnje vreme ali opet za mene je to normalno. Hvala jos jednom puno! A predlog razmotri :D

Naravno da ces se izvuci,i drago mi je da ide na bolje.Do kraja godine je realan cilj.Ovde imas uvek da se ispricas s nekim da dodjes kad ti je tesko i kad mislis da pokleknes.Tad samo dodji,bicu vec tu ja ili neko zapricas se malo,bacis neku foru kao ja gore malo se zezas i zaboravis na to,prodje ti taj crni minut. Jedva cekamo nastavak ispovesti,potrefilo se da je sad o zelenasima ja sam bas teo cuti neko iskustvo o tome ali ne znam puno ljudi u tom krugu (hvala bogu?) pa evo sad cu cuti tvoje iskustvo. Pozz za Sarajevo drug
soleil de minut
Posts: 9
Joined: Mon Mar 20, 2017 11:35 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by soleil de minut »

pozz svima a posebno baš ludom frajeru.

Jbga ljudi meni je neki dan umro stari i sav sam u kurcu , živjeli smo sami on i ja i jbga... uglavnom čim mognem i ja ću pisati jedan poduži post a tebi ću @bašludfrajer pisati na pvt o onom drugom problemu pošto brate u kombinaciji sa kockom je ubitačan , jednostavno uzme ti dušu i mozak i brige i sve. Eto ti sad zamisli da kockaš a da te za pare totalno boli kurac... znači ne postoji grižnja savijest ne postoji ništa jednostavno izgoriš sve i jbga odeš kući , ispečeš jaja gledaš film i tako... Mislim, kad samo kockaš svi kockari znaju da je takvo nešto nemoguće uraditi jer kao što vidite iz samog primjera ludog frajera da njega i dan danas peru neke stvari iz prošlosti o osobama koje je povrijeđivao a ne mogu ni zamisliti koliko si se loše osjećao taj dan... uglavnom uskoro više o svemu... i da ne zaboravim , želio bih vam s malim zakašnjenjem čestitati Uskrs i Vaskrs svima koji ste slavili. samo udrite postove niste sami i ako vam pomaže i 1 posto ovaj forum to je već dobro. Ma ustvari dobro je kad vas samo natjera na razmišljanje o prestanku a kamoli šta drugo.. Ode leći nisam dobro.
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Hustler-37 »

soleil de minut wrote:pozz svima a posebno baš ludom frajeru.

Jbga ljudi meni je neki dan umro stari i sav sam u kurcu , živjeli smo sami on i ja i jbga... uglavnom čim mognem i ja ću pisati jedan poduži post a tebi ću @bašludfrajer pisati na pvt o onom drugom problemu pošto brate u kombinaciji sa kockom je ubitačan , jednostavno uzme ti dušu i mozak i brige i sve. Eto ti sad zamisli da kockaš a da te za pare totalno boli kurac... znači ne postoji grižnja savijest ne postoji ništa jednostavno izgoriš sve i jbga odeš kući , ispečeš jaja gledaš film i tako... Mislim, kad samo kockaš svi kockari znaju da je takvo nešto nemoguće uraditi jer kao što vidite iz samog primjera ludog frajera da njega i dan danas peru neke stvari iz prošlosti o osobama koje je povrijeđivao a ne mogu ni zamisliti koliko si se loše osjećao taj dan... uglavnom uskoro više o svemu... i da ne zaboravim , želio bih vam s malim zakašnjenjem čestitati Uskrs i Vaskrs svima koji ste slavili. samo udrite postove niste sami i ako vam pomaže i 1 posto ovaj forum to je već dobro. Ma ustvari dobro je kad vas samo natjera na razmišljanje o prestanku a kamoli šta drugo.. Ode leći nisam dobro.
druze iskreno moje saucesce tebi i porodici od srca,nemas pojma kako sam se osjecao sinoc kada sam procitao ovo,ne znam zasto ali me je zabolilo( s obzirom da se ne poznajemo malo cudno zar ne ali je tako ) i sinoc kakda sam procitao nisam mogao da komentarisem niti bilo sta napisem na tvoj komentar.Tvom ocu zelim lahku zemlju i da mu dragi Bog da smiraj dzenet( raj ) a tebi i ostatku porodice sabur da to izdrzite i podnesete onoliko koliko se moze u tim teskim trenucima.Tacno znam kako se osjecas jer sam bio u istoj situaciji kao i ti samo sto sam i gore prosao ali otom u mojoj ispovjestu koju cu nadam se danas poceti da pisem ako skupim hrabrosti i snage da izbacim sve iz sebe a da ne preokrenem,slazem,dodam i oduzmem bilo koju rijecu ili recenicu.zelim da to bude iskrena ispovjest od A do Ž bez laganja i napucavanja i dotjerivanja da to vise lici na knjigu "mi djeca s kolodvora ZO " nego na moju licnu ispovjest.Procitao sam puno ispovjesti na ovom forumu i pola njih su "napucane" toliko da kada procitas pola zalis sto si procitao i to pola( to je moje misljenje i ne znaci da je ispravno).zato ja ne zelim da pisem ono sto nije i zelim da napisem od A do Ž onako kako je i bilo.jos jednom moje saucesce tebi i porodici i izdrzi druze.
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

soleil de minut wrote:pozz svima a posebno baš ludom frajeru.

Jbga ljudi meni je neki dan umro stari i sav sam u kurcu , živjeli smo sami on i ja i jbga... uglavnom čim mognem i ja ću pisati jedan poduži post a tebi ću @bašludfrajer pisati na pvt o onom drugom problemu pošto brate u kombinaciji sa kockom je ubitačan , jednostavno uzme ti dušu i mozak i brige i sve. Eto ti sad zamisli da kockaš a da te za pare totalno boli kurac... znači ne postoji grižnja savijest ne postoji ništa jednostavno izgoriš sve i jbga odeš kući , ispečeš jaja gledaš film i tako... Mislim, kad samo kockaš svi kockari znaju da je takvo nešto nemoguće uraditi jer kao što vidite iz samog primjera ludog frajera da njega i dan danas peru neke stvari iz prošlosti o osobama koje je povrijeđivao a ne mogu ni zamisliti koliko si se loše osjećao taj dan... uglavnom uskoro više o svemu... i da ne zaboravim , želio bih vam s malim zakašnjenjem čestitati Uskrs i Vaskrs svima koji ste slavili. samo udrite postove niste sami i ako vam pomaže i 1 posto ovaj forum to je već dobro. Ma ustvari dobro je kad vas samo natjera na razmišljanje o prestanku a kamoli šta drugo.. Ode leći nisam dobro.
Brate primi moje najiskrenije saucesce.Slobodno javi mi se u pp o cemu god zelis da razgovaramo prijatelju tu sam za tebe,kao i svi ovi dobri ljudi sta god zelis da nam otvoris tu smo.Ja cu se potruditi da stignem ovih dana da pisem sto vise postova,nadam se da cu ti tako bar malo pomoci dok citas nekog slicnog sebi kao do sada.....bice sve okej veliki pozdrav za tebe druze nas dobrog srca <3
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

Juce sam vas uskratio za obecanu ispovjest,izvinuo bih se svima koji su cekali. Bio sam kod prijatelja gledao ligu prvaka,poslje ovaj snijeg zatrpao sve nije mi se dalo vracati kuci pa sam nocio kod druga odatle pravo na posao...I veceras cu vas takodje uskratiti za tu price,ne zato sto sam kod druga vec zato sto sam juce uspio DA POBJEDIM SAMOGA SEBE...bio sam u samom epicentru mog poroka a uspio sam da odolim svemuu....da istina je gledao sam derbi zvezda partizan u kladionici i nisam prokockao zutog feninga da dobro ste culi zutog feninga,,potrosio sam 3 km na dvije pive i to je to....inace to gledanje velikih utakmica u kladionici je hiljadu puta bilo kobno za mene,jer se tovari na tu utakmicu na lajvu ogromna svota pa kad padne ritam smori utakmica odem na aparat malo,pa usuput se i kerovi prate..ali juce ..JUCE APSOLUTNO NISTA NISAM URADIO a imao sam kesa...znaci sjedim gledam psujem nerviram se jbg gubi zvezda...skace kvota na czv kad nam zavukose grobari gol odma krece rovac da tovarim na zvezdu 200 km i 100 na sljedeci gol ..ali suzdrzim se...pred poluvrijeme onih zadnjih pet min znaci od 40 minute negdje pocne mi se motat aparat po glavi...da ga mlatnem na poluvremenu...i sve do poluvremena sam se lomio u sebi dal da ga mlatnem...sudija svira poluvrijeme...ja udahnem duboko smirim se ....istina stao sam iza poznanika i gledao ga dok lupa sampanjce...i tu sam proveo poluvrijeme gledajuci ga kako se povaljuje...ali bolje i to nego da sam se ja krenuo povaljivati...drugo poluvrijeme...na samom pocetku moja zvezda izjednacuje ...skocio sam od radosti...tada su svi u kladionici krenuli da tovare na pobjedu partizana/zvezde u zavisnosti naravno ko za koga navija...samo sam ja ostao pribran i nastavio gledati i navijati....naravno u sebi sam se lomio toliku sam zelju imao da stavim pare na zvezdu ..neki glas u glavi sugerira da ce mi tako biti zanimljivije gledati...da ce sigurno zvezda da dobije grobare....ali sam se uspio suzdrzati do kraja...nazalost mene kao navijaca ali na srecu mene kao suzdrzalog kockara(jer sam htio na czv gurat) grobari su nam ugurali jos 2 komada i izgubili smo..ali to nije sada bitno..sve i da sam uplatio i prosao jbo to kad bih svakako vratio na ovaj ili onaj nacin u kladionicu ovako sam srecan.sto je bitno je da sam bio 2 sata u kladionici u pravoj onoj kockarskoj atmosferi i uspio sam ostati suzdrzan.....i eto poslje sam kod druga gledao kao sto rekoh ligu prvaka..prije par godina bih uplacivao do nekoliko hiljada maraka utorkom/srijedom kad je na programu ovaj fudbalski spektakl medjutim sinoc sam samo na 4 marke odigrao obicni tiket da bude zanimljivo gledati reala uzeo dvolitru cigare i grickalica i uzivao s drugom gledajuci sinoc onaj izvanredan mec (ko je gledao zna o cemu pricam) ...eto ljudi to je to,,nadam se uskoro da cu vam jos ovakivh postova pisati, kao i da nas drugar soleil de minut ce nam pisati slicna ovakva iskustva koja ce mu se desiti siguran sam <3
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Bb0 »

Eto vidis nije bilo bas toliko tesko.Bravo,u sred si bio opasnosti i ti nista nisi uradio svaka cast. Popio si pivo ispratio tekmu i ajde. Vidis da kad sam verujes u sebe i mi verujemo u tebe da je odma bolje i odupres se tome.Tako i nastavi bravo! Apropo utakmice ja odigrao neki laksi tiket i sve mi nesto govori odigraj na bajern odigraj na bajern,odlicna kvota bila preko 3,20 ja mislim cak al nisam odigro i to me zajebalo. Al sta ces ja isto ponekad odigram tiket ulozim kao i ti juce 100-200 dinara dakle 2-3-4 marke. Ionako svi bace toliko na cigare na neku glupost. Nije to da ne smes. Nego stavljas tako lagane uloge kao 4 km cisto radi zajebancije i da je zajebanije kad gledas tekmu. Sve najbolje brate i bravo sad si se bas odupro ajde cekamo jos prica. Pozz
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

ljudi mene treba U B I T I da U B I TI ,...zapravno ne treba,treba me kastrirati,sterilizovat sta vec samo da se ne razmozavam vako cu biti koristan da se ljudi ugledaju kakav ne treba u zivotu biti...pa ja ne znam vise dokle ovo u pm !!23 ja ne znam jel sam djavo mene iskusava zajbava il sam ja toliki imbecil.....skoro 10 dana citv 10 dana izbjegavam kockanje,bjezim od belaja..rkeo sam vam da sam i mulio u kladari....bjezim aparatu bjezim ruletu bingo kerovima...prepsvam zeljo sarajevo zvezda partizan liga prvaka sve velike derbije.....pocne mi lova kapat sa strane,,,uradio sam trojici maturanata maturske radove,malo copy paste ukrasio sve to kapne stoja sa strane,,,poslje posla konobariso 2 dana nakupim i tu dvije dnevince baksisa..jos neke love sa strane nagrebem...danas zavrsim ranije s poslom citav dan mi se kocka al citav dan...svaki put pridjem kladionici skupim ta mu da ne udjem odem pojedem nesto,sjednem na kafu sam zovnem rendom osobu sa 20 ljudi sam kafu pio danas znaci samo das e manem kladionice...i sta se desi ....kolega me ubaci na neku zurku u stanu vcrs...banem ja sam tamo znaci samo tog kolegu poznajem tu treba kolko hos a ja dosao s namjernom da spopadnem neku jel de....ssta se desava....u jednoj sobi bleje cure s nekim likovima cuga se ovo ono ,druga soba likovi pucaju sonija a u dnevnom boraku u jbmon dnevnom boraku 5 nekih budala studenata pucaju poker bez ikakvog uloga,,i ja djikann konj majmun debilicna egocentrica kazem smijete li u pare::r.qrq cuj smiiiiiijete li u pare,,satro ja manga igram samo u lovu fol ja se dokazujem...hajd sjednem s budalama prvu igrmao u 20 markaa...razvale me ko budalu,,ja poludim aj sad po 40 ulog pobjednik nosi sve,,,popusim foru i tu,,a tu jedan drama drama drama iritantan lik nekakav mrsavi hinjavac pederkasti pobjeduje 2 puta zaredom ja hocu da ga zakoljem pucam od nervoze izazivam ga po 100 maraka on i ja..dobio sam ga..i vratio se iz minusa digo se i naravno neko predlaze ajmo jos u lovu a djes odibt...evo igrali smo sve do prije nekih sat vremena...znaci donji sam preko 400 maraka i jos sam sra nje napravio,,,znaci ja vec los drama kesa ostali ja i taj iritantni zgoljo u finalu,,imao je prednost u cipovima stiskao me znaci morao sam dobiti dobule up da bi ostao u igri jer je blind bio prevelik,,,,dobijam AA naravno zovem all in lik me prati sa JJ...i pogodite sta je izaslo na riveru? jebeni zandar izlazi citavo drustvo urla navija skace raduje se jbg to je njegova raja mene niko ne zna tu...sva ta atmosfera me ispizdila do bola u tom trenu histericno sam izvrnuo sto oborisvis sve prosuh i pive i polomih case neke....svi mi krecu srat alo ovo ono ja se ne obazirem pogledam direkt u oci lika i tako mi se hinjski nasmijao da sam poludio u trenu sto mi je uzeo lovu kloc..skocio sam na njega oborio ga na kaucu i kreno ga sakama po faci lupat on je samo pokusavao zakloniti lice ..naravno nakon 4 sekunde skinuli su me s njega..smiri se ovo ono....i ajd kao vrijeme ti je kuci dza ba idi spavaj novi dan nova nafaka ono kulturica me odjebase...to je sve bilo prije nekih sat evo sad sam usao u kucu nervozan lud bijesan na sebe,,,sta sam uraido,sto sam se tako ponasao,iskreno i sto sam popusio foru od nekog sklj lika koji prati raise s preglupim kartama i sere ga sreca maksimalno....mogao sma ko sav normalan svijet cugat po malo,,bacat fore trebama pokusat kod neke al ne budala s vrata kaze smijete li po pare......najgore sto ce me ujutru ovo prat znam sebe kad mi se vrati film u glavi,,,,vec imma zelju zadnje pare sabrat i pokusat ruletom vratiti sto mi budala uze na pokerici,,,,,da zaspacu vcrs s tom zeljom i mastom,,,i evo cijepam se nadam se da cu biiti miran sutra,da ce se nesto lijepo desiti i da ce fino krenuti dan i da cu zaboraviti na sve vise u pm,,,,a ovaj forum i ovo mi toliko znaci jer da nemam gdje podjeliti ove misli i ovo iskustvo vecerasnje sad bih se po sobi vrtio u krug ludio,,gledao kako sutra lvoe skontat za kockanje da se vracam,,,,jos bi dodao da mi je na vrh jezika bilo kad se smirila situacija nakon tuce da kazem evo stavljam telefon stavi 2 ipo glave ti i ja heads up 1 na 1..kolko sam ja jadan lik ,,,znaci na smamom vrhu jezika ne znam ni ja kako sam se suzdrzo da to ne kazem,,valjda ponos je to zaustavio sta li je,,,cak sam i krenuo da kazem to al me neko prekinuo kad jekrenuo nesto da kaze...ma jbt ga odoh slusat ziku dok me san ne prebaci ,,,,najveca zelja mi je u ovm trenu da sutra zaboravim na ovo vece....toliko...pozzzzzzzz za sve sto ovo citaju..........bice bolje jebemu misa
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:ljudi mene treba U B I T I da U B I TI ,...zapravno ne treba,treba me kastrirati,sterilizovat sta vec samo da se ne razmozavam vako cu biti koristan da se ljudi ugledaju kakav ne treba u zivotu biti...pa ja ne znam vise dokle ovo u pm !!23 ja ne znam jel sam djavo mene iskusava zajbava il sam ja toliki imbecil.....skoro 10 dana citv 10 dana izbjegavam kockanje,bjezim od belaja..rkeo sam vam da sam i mulio u kladari....bjezim aparatu bjezim ruletu bingo kerovima...prepsvam zeljo sarajevo zvezda partizan liga prvaka sve velike derbije.....pocne mi lova kapat sa strane,,,uradio sam trojici maturanata maturske radove,malo copy paste ukrasio sve to kapne stoja sa strane,,,poslje posla konobariso 2 dana nakupim i tu dvije dnevince baksisa..jos neke love sa strane nagrebem...danas zavrsim ranije s poslom citav dan mi se kocka al citav dan...svaki put pridjem kladionici skupim ta mu da ne udjem odem pojedem nesto,sjednem na kafu sam zovnem rendom osobu sa 20 ljudi sam kafu pio danas znaci samo das e manem kladionice...i sta se desi ....kolega me ubaci na neku zurku u stanu vcrs...banem ja sam tamo znaci samo tog kolegu poznajem tu treba kolko hos a ja dosao s namjernom da spopadnem neku jel de....ssta se desava....u jednoj sobi bleje cure s nekim likovima cuga se ovo ono ,druga soba likovi pucaju sonija a u dnevnom boraku u jbmon dnevnom boraku 5 nekih budala studenata pucaju poker bez ikakvog uloga,,i ja djikann konj majmun debilicna egocentrica kazem smijete li u pare::r.qrq cuj smiiiiiijete li u pare,,satro ja manga igram samo u lovu fol ja se dokazujem...hajd sjednem s budalama prvu igrmao u 20 markaa...razvale me ko budalu,,ja poludim aj sad po 40 ulog pobjednik nosi sve,,,popusim foru i tu,,a tu jedan drama drama drama iritantan lik nekakav mrsavi hinjavac pederkasti pobjeduje 2 puta zaredom ja hocu da ga zakoljem pucam od nervoze izazivam ga po 100 maraka on i ja..dobio sam ga..i vratio se iz minusa digo se i naravno neko predlaze ajmo jos u lovu a djes odibt...evo igrali smo sve do prije nekih sat vremena...znaci donji sam preko 400 maraka i jos sam sra nje napravio,,,znaci ja vec los drama kesa ostali ja i taj iritantni zgoljo u finalu,,imao je prednost u cipovima stiskao me znaci morao sam dobiti dobule up da bi ostao u igri jer je blind bio prevelik,,,,dobijam AA naravno zovem all in lik me prati sa JJ...i pogodite sta je izaslo na riveru? jebeni zandar izlazi citavo drustvo urla navija skace raduje se jbg to je njegova raja mene niko ne zna tu...sva ta atmosfera me ispizdila do bola u tom trenu histericno sam izvrnuo sto oborisvis sve prosuh i pive i polomih case neke....svi mi krecu srat alo ovo ono ja se ne obazirem pogledam direkt u oci lika i tako mi se hinjski nasmijao da sam poludio u trenu sto mi je uzeo lovu kloc..skocio sam na njega oborio ga na kaucu i kreno ga sakama po faci lupat on je samo pokusavao zakloniti lice ..naravno nakon 4 sekunde skinuli su me s njega..smiri se ovo ono....i ajd kao vrijeme ti je kuci dza ba idi spavaj novi dan nova nafaka ono kulturica me odjebase...to je sve bilo prije nekih sat evo sad sam usao u kucu nervozan lud bijesan na sebe,,,sta sam uraido,sto sam se tako ponasao,iskreno i sto sam popusio foru od nekog sklj lika koji prati raise s preglupim kartama i sere ga sreca maksimalno....mogao sma ko sav normalan svijet cugat po malo,,bacat fore trebama pokusat kod neke al ne budala s vrata kaze smijete li po pare......najgore sto ce me ujutru ovo prat znam sebe kad mi se vrati film u glavi,,,,vec imma zelju zadnje pare sabrat i pokusat ruletom vratiti sto mi budala uze na pokerici,,,,,da zaspacu vcrs s tom zeljom i mastom,,,i evo cijepam se nadam se da cu biiti miran sutra,da ce se nesto lijepo desiti i da ce fino krenuti dan i da cu zaboraviti na sve vise u pm,,,,a ovaj forum i ovo mi toliko znaci jer da nemam gdje podjeliti ove misli i ovo iskustvo vecerasnje sad bih se po sobi vrtio u krug ludio,,gledao kako sutra lvoe skontat za kockanje da se vracam,,,,jos bi dodao da mi je na vrh jezika bilo kad se smirila situacija nakon tuce da kazem evo stavljam telefon stavi 2 ipo glave ti i ja heads up 1 na 1..kolko sam ja jadan lik ,,,znaci na smamom vrhu jezika ne znam ni ja kako sam se suzdrzo da to ne kazem,,valjda ponos je to zaustavio sta li je,,,cak sam i krenuo da kazem to al me neko prekinuo kad jekrenuo nesto da kaze...ma jbt ga odoh slusat ziku dok me san ne prebaci ,,,,najveca zelja mi je u ovm trenu da sutra zaboravim na ovo vece....toliko...pozzzzzzzz za sve sto ovo citaju..........bice bolje jebemu misa
sta da ti kazem rbate moj napaceni( isti sam ti napacen) zao mi je sto si izgubio ali mi je drago sto si im frku napravio,najgore od papka kada dodbijes po usima ja taj osjecaj vrlo dobro znam.ali glavu gore i neka nisi dao telefon ja sam za drogu davao sve osim guzice samo jos nju nisam dao i ne bi za milione maraka..tako da znam sta je ovisnost vrlo dobro jer se ne zna sta je gore kocka ili droga vjeruj mi.puno pozdrava od mene i samo pisi znam da je lakse jer je i meni lakse puno kada izbacim iz sebe sve to.
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by Bb0 »

Brate desavace se takve stvari.Ne mozes odjednom reci ne kockam i nikad vise to ne raditi,ili bilo sta pa cak ni kafu piti.To se dogodi jednom u mozda 100 hiljada ljudi i vecinom ako je zivot ugrozen,kao moj cale naprimer.Onda nikad vise ne uzmu dodje im u dupe sta su vec proziveli i da je kraj.
Bice uspona i padova jebiga nemoj sad odustajati.Svaki put je tezak.Napravis korak unapred zivot te vrati dva unazad.Veruj mi znam kako je to,trpim to 18 godina vec.Malo pateticno znam al jbg ranije sam sazreo znao sam sta znaci nemati biti skroman biti posten raditi teske poslove sve to.Dosta stvari koje sam radio i jos radim protiv svake sudbine protiv svih.Pa ipak znam da cu uspeti.Jednog dana cu uspeti jer sam uporan.Tako i ti.
Jebiga izgubio jebes ga.Papku se posrecile karte i ko ga jebe nek se najede.Zaboravi to odma i ajde.Ja te potpuno razumem i primetio sam kod dosta kockara izrazen takmicarski duh jer ga i ja imam.Ja cak i kad hodam do prodavnice hocu da budem prvi i da pobedim.Cak i ako nema nikakvog uloga. E to sam video u kockarima tako da kapiram. A ti se drzi imas i pp tako da uzivaj u zivotu i ne daj se tu smo!
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by basludfrajer »

https://www.youtube.com/watch?v=VCQBgFBqqS8 Preporucio bih svima da pogledaju ovaj film.Kao i da isprate rad ove organizacije.I meni je ovaj simpaticni debeljuca djelovao ko dalabu vidi mu glave lik,ko neznalica koja o kocki zna samo s wikipedije...medjutim ovaj gospodin se izvukao iz ovoga pakla i pred njim se ubio najbolji drug zbog jebnog ruleta i itekako ima sta da kaze pametno...
Post Reply