KOCKAR u dusi to sam ja....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

milena1997
Posts: 3
Joined: Fri Feb 15, 2019 6:13 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by milena1997 »

>Interesuju me iskustva sa odvikavanja od kocke?
gavran66
Posts: 3
Joined: Sat Aug 15, 2020 5:41 pm

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by gavran66 »

Nov sam ovde, ali sam isto tako prolazio pakao kockanja skoro 10 godina i pokusao sam na sve moguce nacine i onda po klinikama, sa lekovima i sve je to pomoglo na kratko. Onda sam sam poceo da pretrazujem sam i naisao na videa Dejana Stankovica na youtube koji se bavi problemom kocke, prvo sam kupio edukaciju a onda sam posle i krenuo kod njega na tretmane u Srbiji. Herc time se zove kanal. To je ono sto je meni promenilo zivot na nacin na koji nisam mislio da je moguce posle tih 10 godina gde sam se samo vrteo u krug i mislio da nikad necu moci da prestanem. Najbolje je kada vas neko razume iz licnog iskustva, neko ko je i sam bio kockar. Pogledajte imate i na google svasta mozda vam pomogne.
Zelim vam svu srecu i verujte moguce je.
zoceviveloco
Posts: 1
Joined: Wed Jan 11, 2023 2:35 am

Re: KOCKAR u dusi to sam ja....

Post by zoceviveloco »

cao braco moj, najpre napravio sam ovaj nalog cisto da ako je ikako moguce da znam kakav si jesi dobar i ako te ne znam ova prica me je bas dirnula majke mi... znaci emotivni rolerkoster sam doziveo dok sam citao, hvala bogu pa se u ovakvom problemu ne nalazim trenutno, a i cisto sumnjam da hocu, tek mi je 18 i ne kockam uopste toliko puno, s obzirom da konobarisem radim zurke neke i to, nocu izlazim sa 70-80€, mada zivim sam sa majkom s ocem i ne pricam od kad sam napunio 18. godinu, tako da smo keva i ja sami, pomazem u kucu unosim po koji dinar ugl vise u kucu nego za sebe medjutim ne da mi mira taj slot, kako udjem u kladzu namirim se da odem za aparat mada evo ruku na srce nikad u zivotu vise od 1000-2000 dinara nisam stavio (8-18€) i samo bonuse igram ugl stavim za 500-1000 din ako me usere usralo me ako ne idem kuci nastsvkjam ko da se nista nine desilo, jako bih voleo da cujem kako si ako si ziv uopste (daj boze) i to je to, pozdrav iz Srb!
Post Reply