ima li nade za menr?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by Tamara86 »

Jajajaisamoja I ja se navukla kad si se sa 10km mogao puknuti, dobrim dopom, i da ti bude dobro. Prvih mjesec dana. isto Drina bila marka, mozda cak i 80pf, znam da je Morava bila 60pf, i to znam tako sto je ovaj lik jedan, koji je stalno isao na partije, pa ga sretnes ujutro, pusio Moravu. Sto Moravu? Zato sto sve pare skrsi na ostalo. Ja samo hocu reci, da ne mozes uzimati jednom godisnje ono na sta si bio navucen 10godina, ili vise, ili manje. Kazes da ima dobrog dopa, uzimao bi ga jednom godisnje, ali po mom misljenju, to nije moguce, jer zasto si se onda navlacio, da si mogao tako, uzimati jednom godisnje, jednom u pola godine...Zbog razlicitih faktora i okolnosti koje su se poklopile, navukao si se da heroin, i gotivio si taj osjecaj. Tako i ona na speed, i gotivi taj osjecaj. Ja sam samo to htjela objasniti, iz svog ugla.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by Jajajajaisamoja »

Tamara draga, već 15 godina se zvanično liječim od ovisnosti, a sve radi samo jednom i od sutra... Nije ni meni spid bio uvijek mrzak, doduše nikad drag kao heroin ali odlična osnova za izgubiti par godina života i još barem duplo toliko provesti u depresiji. Lp
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by yasujirozu »

ne znam kako itko može mrkat spid a da ne pije, prosto te samo drži budnim, a bez rada (ok, moguće da veće količine i "djeluju", no je en general, po srijedi koks za siromašne, i najstrašnija kemija)

tko hoće brzine, nek malo više para doda, i kupi mdma (isto kemija, netko će prozborit - jeste, al bolja)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ima li nade za menr?

Post by sanela »

yasujirozu wrote:
tko hoće brzine, nek malo više para doda, i kupi mdma (isto kemija, netko će prozborit - jeste, al bolja)
Vrlo konstruktivan komentar, kao i obično :roll:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by yasujirozu »

pričamo o drogama, sanči, bejbi, nema tu tih praznih tlapnji: idi u komunu/kod šrinka/na bup/... il čovjek hoće il neće; ovaj forum zasigurno nitkog nije odvratio od poroka - za to je potreban kvrc u glavi, i kažeš dosta mi je više, marš u pičku materinu...

no, ok, možda je trebalo na harm reduction
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ima li nade za menr?

Post by sanela »

Kad sanči bejbi poludi pa te banuje onda mozda shvatis sta sam rekla.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by noel »

sanela wrote:Kad sanči bejbi poludi pa te banuje
:D :D :D
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by yasujirozu »

ok, otišao sam, uživaj
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: ima li nade za menr?

Post by yasujirozu »

ja mislio imaš da kukaš: "ostani, molim te, život smisla imat neće bez tebe na forumu", nešto tako, kad međutim...

ponižen sam, razočaran i tužan :(
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ima li nade za menr?

Post by sanela »

Nemam pametnijeg posla.
Post Reply