Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by noel »

Stari, zapitaj se zašto ti svakodnevno, još od tinejđerskih dana moraš biti ubijen, koliko sam shvatio bilo čim, samo da si na neko vrijeme promjeniš stvarnost... Malo proispitaj sebe, koji su to problemi ili emocije koje guraš ispod tepiha, najčešće je tu srž problema. Alkohol će te dokrajčiti ako nastaviš, jako si mlad baš je šteta. Dobar psiholog bi tu mogao puno pomoći, razmisli o tome.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by breakdown »

Klasični primjer bijega od života i realnosti.
ostalo je noel napisao
nije život poljem proći
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by Tamara86 »

Sta je tvoj najveci problem trenutno? To sto ti iz lijeve nozdrve ide pomalo krvi, ili sto kockas toliko da si u stanju cini mi se, prokockati kucu i auto pride? Sa nosom ce ti biti sve ok, lijeva strana, desna strana, sluznica nosa ti je ostecena, i trebace vremena da se regenerise, najgore sto mozes pokupiti je rinitis, ali i to je gadno, nos ti zapusen i preko ljeta i zime, po noci moras na usta disati...A ovo za kocku ne kontam, 21 ti je godina, a to primjecujem kod mnogo mladih u danasnje vrijeme, msm ne osudjujem, ko sam ja da osudjujem, ali sta ti je zanimljivo u tome da 800km prokockas za 2min? Zar nije zanimljivije sa tih 800km otici na more? Bubam, ili tebe nista ne cini sretnim? Vidi, znam i znala sam dosta ljudi koji cugaju, i to tako kao ti, da se ujutro ne sjecaju nicega. Neki od tih ljudi, koji su tako cugali su mrtvi sada, medju njima je i moj brat rodjeni, jer kad popiju, nisu znali sta rade, ili ih je bolila briga sta rade. Noel ti je rekao, psihijatar dobar, i to sto prije-to bolje. Tek ti je 21 godina, i imas sansu izvuci se, inace zavrsices iskreno, kao pijanac koji vuce u kesi dvolitru piva, ili ne daj Boze nekako jos gore. Svako dobro, i nadam se da ces javiti sta si uradio i sta namjeravas.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by noel »

Psiholog sam napisao, mislim da je to bolje za početak od psihijatra... jer ta samodestrukcija ima svoje korjene, s tim se treba zabavit.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by Kiki__ »

Pozdrav druze,
Mislim da si sa tih 50e uredno mogao da platis psihologa
E kakvi smo ti mi narkomani, za drogu i poroke se vazda para nadje, a za sve ostalo se nema :D
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Droga, kocka, alkohol, ljubav...

Post by Tamara86 »

U Zenici, jer si napisao ako se ne varam, da zivis u celicnom gradu, msm da postoje i savjetovalista, koja su besplatna, i u koja mozes otici, samo se trebas raspitati, ili ako je neko ovde iz Zenice, da mu napise gdje bi mogao otici. Da tvoji ne znaju da se sa tobom nesto desava, msm da je to tesko, jer si sam napisao da su te vidjeli svakakvog. Msm da ti to i nije najveci problem, i da saznaju, ako vide da se zelis iscupati, pomoce ti. Nadje se nacin, vjeruj mi. Eto, npr prokockao si 50e, a mogao si otici doktoru, je'l tako? Moras prvo sam sa sobom nacisto biti, sta zelis, jer vjeruj mi, trebace mnogo vremena da bi sto se kaze u mozgu sve "leglo na svoje", pa da bi se cist potpuno od svega, nasmijao, obradovao, rastuzio...Da popricas sa nekim koga ne znas i sve mu kazes, nije dovoljno. Pogledaj malo ispovjesti ljudi, ima ih ovde, pisali su po 5-6godina kako se skidaju, pa kako su se nadrogirali i tako u krug. Mozes ti ovde napisati sta god hoces, anonimno je, ali kakva korist od toga, ako ces kad napises otici i prokockati nebitno 20e, 30e...Trebas djelovati, ako je to ono sto zelis, znaci nemas para, pronadji savjetovaliste, ili imas para, ne prokockas, nego stisnes zube (i muda jbg) i pravac doktoru, jer ti je doktor stvarno potreban. Jedan zivot imas, starci ce te kad-tad provaliti( a vec jesu), i dok se okrenes, imaces 30-40god, ni kuceta ni maceta, dok ce svi ti "takozvani drugovi" imati sredjen zivot. Sve je na tebi. Srecno.
Post Reply