Pocetnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Pocetnik

Post by Tamara86 »

Cekajte, je'l sad raspravljamo koliko u "cijem kraju" ima kvalitetnih droga?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pocetnik

Post by sanela »

Izgleda. :shock: :roll:
Nemojte da moram ja reagovati.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Pocetnik

Post by yasujirozu »

ja kao renomirani i respektabilni SEOSKI DILER, tvrdim u mom :mrgreen:
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Pocetnik

Post by Tamara86 »

ja kao renomirani i respektabilni SEOSKI DILER, tvrdim u mom :mrgreen:
Tvrdis, a? Ja ne bih znala reci koliko ima u mom, mada bih mogla sprovesti online anketu, ili tako nesto, i pitati koliko stavljate droge u eksere. Ili koliko stavljate droge u to sto zovete drogom. :D
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Pocetnik

Post by noel »

U mom kraju su stvari postale toliko gadne da kad izađeš van netko ti ubaci piće u drogu a ne obrnuto :mrgreen:
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Pocetnik

Post by yasujirozu »

pobit će nas sanela :D
alternativa
Posts: 1
Joined: Thu Jan 05, 2017 8:05 pm

Re: Pocetnik

Post by alternativa »

Zdravo svima, istrazujuci malo o bonama, naleteh na ovu temu pa imam jedno pitanje.Uzeo sam prvi put pre mesec dana,nakon toga jos 2-3 puta.Prvi put je bilo super,ostala dva puta sam bio potpuno trezan, jedino sto sam pricao kao lud i bio dobro raspolozen, ni nalik prvom putu, al dobro. Ono sto mene muci su halucinacije.Desava mi se da vidim nesto ili zamislim na sekund,ne znam kako da objasnim, neko desavanje koje se nije desilo.Jednom mi se desilo dok sam uzeo to, video sam kako devojka tapka nekog po ramenu, drugi put kuci, 5-6 dana posle uzimanja, video sam siluetu ispred sebe. Nisam nasao na netu negde je neko pisao o halucinacijama, pogotovu posle par dana.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Pocetnik

Post by Tamara86 »

Alternativa, dobro dosao. Desilo se meni jednom, da haluciniram dan poslije, i to od jednog eksera, a znala sam ih za noc popiti po 7-8, ali tad je bila nepredvidjena situacija, tj. uhapsili su nas u Budvi, mene i pokojnog druga, uspjeli smo popiti po jedan ekser prije toga, i onda su nas cijeli dan i noc drzali u stanici, tukli, nisu dali u vc da idemo, a vjeruj mi da nema nista gore nego kad te crnogorska policija tuce. Uglavnom, mi smo maloljetni bili, i oni su nas poslije dana citavog, noci i sledeceg citavog dana na bus stavili, kao deportuju nas, i mene su halcevi tu opalili, u busu. Ali nisam jela, spavala, itd. Nikad prije i nikad poslije od eksera nisam imala halucinacije nekoliko dana poslije uzimanja.
Vizionar
Posts: 5
Joined: Thu Feb 09, 2017 1:25 am

Re: Pocetnik

Post by Vizionar »

Tamara86 wrote:Alternativa, dobro dosao. Desilo se meni jednom, da haluciniram dan poslije, i to od jednog eksera, a znala sam ih za noc popiti po 7-8, ali tad je bila nepredvidjena situacija, tj. uhapsili su nas u Budvi, mene i pokojnog druga, uspjeli smo popiti po jedan ekser prije toga, i onda su nas cijeli dan i noc drzali u stanici, tukli, nisu dali u vc da idemo, a vjeruj mi da nema nista gore nego kad te crnogorska policija tuce. Uglavnom, mi smo maloljetni bili, i oni su nas poslije dana citavog, noci i sledeceg citavog dana na bus stavili, kao deportuju nas, i mene su halcevi tu opalili, u busu. Ali nisam jela, spavala, itd. Nikad prije i nikad poslije od eksera nisam imala halucinacije nekoliko dana poslije uzimanja.
Jesi sigurna da je mdma bio. Prije da je mda ili pma bila ta boba, a vjerujem da je i policija odradila tu svoj dio vjerujem da ti nije bilo lako.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Pocetnik

Post by Tamara86 »

Sto posto sam sigurna sta je bilo, jer sam ja i odradila te eksere, i jer prije hapsenja policije sam ih vec pila. Ali sto kazes, zato me i jeste tako odradio, taj jedan, jer nisam jela, spavala, i policija me tukla, pa od iscrpljenosti one. I prije nego ce nas uhapsiti, druga pokojnog i mene, mi smo gorili jedno 4-5dana, nismo spavali, jeli, ma hodali, more. Sve je lako kad si mlad :) Sad da to uradim, msm da bi mi otkazao neki organ :) Ali eto, samo tad mi se desilo, i sjecam se toga jako zivo, inace se svega sjecam, jer sam vodila i dnevnike, a i pamcenje mi takvo, ali znam da su te halucinacije, u tom busu, bile jace i nekako realnije nego od svih tripova koje sam popila prije ili kasnije.
Post Reply