Pocetnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

stydent
Posts: 6
Joined: Tue Nov 29, 2016 5:30 pm

Re: Pocetnik

Post by stydent »

Na srecu ili na zalost, nisam vas poslusao. Uzeo sam 3 puta od prvog posta (svaki mesec po jednom). Sledeca tri puta su se definitivno razlikovala od prvog, ali i od drugog puta, verovatno jer je bilo nesto drugacije. Mogu vam reci da se nisam pokajao, obzirom na probleme (ako tako mogu da ih nazovem) koje imam, obzirom na svoju povucenost, ovo me je oslobodilo toga, presao sam preko nekih stvari, shvatio neke stvari, upoznao devojku na drugaciji nacin. Da li cu uzimati ponovo? Mozda, ali neverujem. Scena gde svi oko tebe igraju kao roboti, gde krenes u toalet i vidis lika kako se naslanja na sto da povuce liniju, defitinivno je ostavilo traumu na mene.

Imam neke savete (ako uopste imam pravo da ih dam) za one koji se intetesuju sta i kako, kao i ja sto sam se pitao. Osecaj je dobar, nikad kao prvi put. Ili te pukne da pricas i usput da se klackas levo desno ili te pukne da igras, ako se to moze nazvati igrom. Rejv uz bombone ne ide, bar po meni, ocajna je muzika, ljudi su oko tebe mrtvi nadrogirani ko zna cime. Ako vam je prvi put, ne uzimajte celu, moze da vam pozli. Nemojte da budete okruzeni ljudima koji vam neodgovaraju. Kad jednom probas, tacno mozes da prepoznas nekog ko uzima nesto. Kada se zavrsi veselje, verovatno cete biti jako umorni, spavace vam se. Narednih par dana je sve cudno, savest je totalno ravna, bez ikakvog osecaja. Posle toga, kada se mozak vrati u normalu, sledi 2-3 dana 'jao kad cu opet, kako je dobro bilo', tad kad izdrzis 2-3 dana, posle toga imas ravnodusan osecaj prema tome. Zato se ne vracaj tome, video si, probao si, nemoras vise.

Ovo je moje iskustvo, mozda dobro, mozda lose, ko ce ga znati.
Malo humora:

Code: Select all

https://www.youtube.com/watch?v=v-VUvjGK9vM&t=8s
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Pocetnik

Post by noel »

stydent wrote:... gde krenes u toalet i vidis lika kako se naslanja na sto da povuce liniju, defitinivno je ostavilo traumu na mene.
I na mene bi da nije ponudio lajnu kad već crta frajer.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Adel
Posts: 3
Joined: Wed Mar 01, 2017 1:29 am

Re: Pocetnik

Post by Adel »

Brate covjek te je izlevatio za tu bombonu ali budi mi zahvalan i nemoj vise nikada to ni traziti jer od bombona se ida na dalje.
Ako nastavis sa bombonama VJERUJ MI da ces probati i speed pa onda i LSD...
Bolje se zaustavi i ne "crni" svoj zivot dok jos mozes.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Pocetnik

Post by oxo »

svasta sam procitao do sada, ali evo prvi put da ekstazi i rejv ne idu zajedno. pa ekstazi je napravljen za to...

danasnja omladina.. :lol:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Pocetnik

Post by yasujirozu »

sad i ti sereš - ekstzi trpa u život sreću, osjećaj blagostanja
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Pocetnik

Post by Jajajajaisamoja »

oxo wrote:svasta sam procitao do sada, ali evo prvi put da ekstazi i rejv ne idu zajedno. pa ekstazi je napravljen za to...

danasnja omladina.. :lol:
Garant je tuga pregolema, taj turbo folk na bobi :(

1/2 bobe ostaje i nakon 20 godina previše bez muzike, a čitavu pojesti bez višesatnog seta nekog od top 10 DJeva je ravno bobi bez rejva.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pocetnik

Post by dzankoza »

Vidis da je danas sve otislo dodjavola tako da netreba nista da te iznenadjuje , mozda smo mi matori pa nekapiramosta je in.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Pocetnik

Post by yasujirozu »

možda si ti mator, ja, pak mlađan, okretan ko poletan prolećni vihor

starino
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pocetnik

Post by dzankoza »

oprosti mlado momce :D
Post Reply