Moje predstavljanje i mala kratka pricha

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Butters Stoch
Posts: 1
Joined: Wed Nov 16, 2016 10:13 pm

Moje predstavljanje i mala kratka pricha

Post by Butters Stoch »

Moja prica ide ovako,poceo sam da idem na EXITE,konzumirala se hemija,kasnije se moj najbolji tadasnji drug navukao,pa je tako i mene uvukao u tu prichu na desetak dana,madjutim ja to izdrzim kuci lagano,bez ikakvih problema.Zovu me Miki,necu da pishem puno ime i prezime jer radim jedan ozbiljan i idgovoran posao,Normalno od tada totalno strejt.Desilo se po neki put da popijem bup,da nebih gledao ljude sta rade oko mene.Nisam ga cesto koristio,ali u zadnjih 3-4 meseca koristio sam 3mg-a dnevno jedna dvojka+jedna polovina i tako sve dok sam obavljao te fizicke poslove oko kopanije.Sada sam resio da budem totalno strejt,i nisam pio bup nekih 8-9 dana,medjutim uhvati mene neki gadan stomacni virus,ja pomislim to je kriza i vratim se da pijem ponovo jednu dvojku,koja meni ne znaci nista,ne osecam rad,niti sam ikada zloupotrebljavao bup,Moje pitanje glasi,ja bih krenuo od sutra da pijem malo manje od pola dvojke,pa pola dvojku i da za nekoliko dana to prekinem skroz,jer mi je stvarno vishe dosadilo,da kupujem lek na crno,da me deru,a i da se vidim sa tim "polu ljudima" jer radim ozbiljan posao,Neki savet kroz kakvu cu krizu da prodjem kada odbacim dvojku??? Da li ce lek lirika da mi ublazi malo tu krizu? Ili kakva ce to kriza biti i da li ce je biti.Radim mnogo odgovoran posao i zelim da sam skroz strejt

Ovo je kroz lajt varijanta sta sam vam napisao jer se ne ponosim time sto sam radio,ali se ponosim da nikada nisam ukrao dinar od kuce,niti prodao auto,niti pozajmljivao pare.Kao sto sam napisao,uvuchem se ja 8-9 dana u to pa popijem nekolika dana bup,i tako dalje,a kada sam skroz prestao sa zezanjem pre godinu i jache..poceo sam povremeno da pijem bup dok 3-4 meseca konstanto 3mg-a,sad sam spustio na 2,sta da ocekujem.Da li ce lek lirika da mi malo ublazi teskobu??? Veliki pozdrav sa clanove foruma,pratim forum i naucio sam mnoge dobre stvari! Ps ocekujem barem neki odgovor do sutra jer sutra idem na kontrolu,pa doktorka moze da mi prepishe Riliku,kucna prijateljica kaze da ce ona da dosta olaskha...Vashe misljenje?
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Moje predstavljanje i mala kratka pricha

Post by noel »

Nije mi jasno, koliko si ti zapravo dugo na buprenorfinu? 3-4 mjeseca? Kako to kažeš "pijem bup", valjda ga otopiš pod jezikom? Buprenorfin uzet oralno ima izuzetno malu biodostupnost, mislim da je ispod 10%.

U svakom slučaju, neće ti bit problem skiniti se, nisi ga dugo uzimao.... treba izgurati nekih 7-10 dana. Traži doktora catapresan, florimidal, apaurin i liriku.

Ako želiš proći (gotovo) posve bezbolno, imaš opciju postepenog skidanja doze, recimo svakih dva tjedna po mrvicu....

Koji detalji te zanimaju? Jesi li prošao već koju krizu od opijata?
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Post Reply