NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by Tamara86 »

Hej Nenade. Odmah na pocetku, Interferon i Ribavirin uzimam da zalijecim hepatitis c, evo vec 35 sedmica, ostalo mi 13sedmica, jer imam najtezi genotip, a to je genotip 1. Dalje, jesam zensko, ali iskreno, ne znam kako da sa sigurnoscu znas da je napravila recidiv, osim sto ako nastavi sa tim, to kad-tad mora isplivati na povrsinu, i ljudi moraju saznati. Nisi mi rekao u svemu tome, da li ti jos uvijek mozes vidjati dijete, i koliko je dijete? Vidi, iskreno, smatram da je to jako zeznuta situacija, ako nisi 100% siguran, a ako jesi, opet je zeznuta, ako vec kazes da je Centar za soc. rad na njenoj strani, realno, ne znam sta mozes tu? Mozes jedino biti uz svoje dijete onoliko koliko je moguce, a ovo ti govorim ne iz svog iskustva, ja djece nemam, nego iz iskustva moje rodjene sestre, te cu ti njenu pricu napisati u pp, ona se nikad nije drogirala. E sad za zene na poslu, shvatam da je sad musko odjeljenje, ili sta vec, ali dok ste bili mjesani, msm muskarci i zene zajedno, sigurno si bio ok sa nekim zenama i sprijateljio se. Pokusaj sa nekom od njih popricati, izaci, prijateljski, cisto da ti bude neko s kim mozes izaci. Ili zasto ako si na muskom odjeljenju, ne vidis ima li neko ko ti odgovara od muskaraca, msm za izlaske? Nisi sigurno jedini samac u tolikom kolektivu, i nisi jedini koji ima probleme. Svaki covjek im probleme, tvoj problem je droga, kao i moj, cistim ljudima je nesto drugo. Vidi, ja kad sam bila na 10mg Suboxona, ne znam da li je kod tebe takav slucaj, ali sto kaze Noel, nista mi se nije dalo. Sve bi ja kao izasla negdje, sve bi ja kao nesto, i onda nadjem sebi 101 opravdanje samo da ne idem nigdje. Jednostavno, smatram da te sub izoluje, polako, i ti kad skontas to, vec je kasno, bukvalno ti se ne da pokrenuti. Zato sam misljenja da probas koliko toliko spustiti, pa da vidis kako ce biti. Pozdravljam te :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by preispitivac »

Ne bih komentarisao gudranje sad ali vidim da si opasno navucen na zene, sto je droga prijatelju, i to jedna od najgorih. Vise sam sranja napravio zbog zena nego zbog gudre, i sve sam ih ostavio al zene ne mogu. To je muka ziva, ko razume shvatice
Jurim rep
User avatar
shonezi
Posts: 16
Joined: Fri Nov 04, 2016 11:10 pm
Location: Paraguay
Contact:

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by shonezi »

preispitivac wrote:Ne bih komentarisao gudranje sad ali vidim da si opasno navucen na zene, sto je droga prijatelju, i to jedna od najgorih. Vise sam sranja napravio zbog zena nego zbog gudre, i sve sam ih ostavio al zene ne mogu. To je muka ziva, ko razume shvatice

Augh brate moj, pa ti me potpuno razumeš, izuzev što ja nisam mogao da podnesem rastanke, i tada sam bio to0liko lud, samome sebi sada smešan, da mi je bilo kao ono: ili ona da mi se vrati (ne mislim na žene sa kojima sam bio u braku) ili da se overim od droge...!!!
Neće me baš dugo sa ženama, nisam od onih ko0ji se uvaljuju, prilaze i te fore, nekako sam ranije ja bio taj kome su one prilazile. I velika je istina da dok sam bio u oba braka, imao sam mnogo više udvaračica, nego sada kada sam več nekoliko godina razveden, nijedna mi nije sama prišla... Moram da se vratim . Pisanjem, ako ničim drugim...
...sve je raj u ovom paklu...
User avatar
shonezi
Posts: 16
Joined: Fri Nov 04, 2016 11:10 pm
Location: Paraguay
Contact:

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by shonezi »

Tamara86 wrote:Hej Nenade. Odmah na pocetku, Interferon i Ribavirin uzimam da zalijecim hepatitis c, evo vec 35 sedmica, ostalo mi 13sedmica, jer imam najtezi genotip, a to je genotip 1. Dalje, jesam zensko, ali iskreno, ne znam kako da sa sigurnoscu znas da je napravila recidiv, osim sto ako nastavi sa tim, to kad-tad mora isplivati na povrsinu, i ljudi moraju saznati. Nisi mi rekao u svemu tome, da li ti jos uvijek mozes vidjati dijete, i koliko je dijete? Vidi, iskreno, smatram da je to jako zeznuta situacija, ako nisi 100% siguran, a ako jesi, opet je zeznuta, ako vec kazes da je Centar za soc. rad na njenoj strani, realno, ne znam sta mozes tu? Mozes jedino biti uz svoje dijete onoliko koliko je moguce, a ovo ti govorim ne iz svog iskustva, ja djece nemam, nego iz iskustva moje rodjene sestre, te cu ti njenu pricu napisati u pp, ona se nikad nije drogirala. E sad za zene na poslu, shvatam da je sad musko odjeljenje, ili sta vec, ali dok ste bili mjesani, msm muskarci i zene zajedno, sigurno si bio ok sa nekim zenama i sprijateljio se. Pokusaj sa nekom od njih popricati, izaci, prijateljski, cisto da ti bude neko s kim mozes izaci. Ili zasto ako si na muskom odjeljenju, ne vidis ima li neko ko ti odgovara od muskaraca, msm za izlaske? Nisi sigurno jedini samac u tolikom kolektivu, i nisi jedini koji ima probleme. Svaki covjek im probleme, tvoj problem je droga, kao i moj, cistim ljudima je nesto drugo. Vidi, ja kad sam bila na 10mg Suboxona, ne znam da li je kod tebe takav slucaj, ali sto kaze Noel, nista mi se nije dalo. Sve bi ja kao izasla negdje, sve bi ja kao nesto, i onda nadjem sebi 101 opravdanje samo da ne idem nigdje. Jednostavno, smatram da te sub izoluje, polako, i ti kad skontas to, vec je kasno, bukvalno ti se ne da pokrenuti. Zato sam misljenja da probas koliko toliko spustiti, pa da vidis kako ce biti. Pozdravljam te :)
Želim ti sve najbolje u lečenju protiv tog sada ne toliko opasnog virusa, kao što je bio pre 10ak godina... Zaista mi je sve to čudno i imao bih milion pitanja za tebe ali ne bih da budem kreten i ta pitanja postavljam ovde... čuj, situacija sa mojim sinom je sledeća, mi se još sudski nismo razveli niti je dete pripalo bilo kome, imam 27.03. novo ročište i suđenje, već zakazano, samo ću ovog puta uzeti advokata... Dete sam do sada mogao da viđam samo kada su njoj potrebni slobodni dani, uredno plaćam neku sumu alimentacije svaki mesec od plate mi skidaju, jer je dete ipak kod nje. Bio je dogovor da provede sa mnom zimski raspust, te sam ja uzeo odmor i radovao se tome što ću konačno sresti nju i videti da li je ok, međutim ona je namestila da idem u školu po njega, sin mi je prvi razred, i ja sam odlučio da sa istinom izađem pred učiteljicom, zapanjeno me je slušala nekih sat i po vremena, jer sam sve rekao... Sve je bilo ok dok nismo stigli u moj mali grad i dok mi sin nije počeo pričati kako se jedne noći probudio i mame nema u stanu, te je ispao pravi haos, kako mama ima druga Mišketa, zbog koga on ne može da spava u dnevnoj sobi, nego ga mama uspavljuje u spavaćoj i kada ona ''misli da je on zaspao'' ona odlazi kod mišketa i on tada sluša kako oni ispuštaju ''čudne zvuke nalik hrkanju, ali i pričaju''.
Tu sam pukao, napisao sam joj sve to, pošto nije htela da se javi, poludela jer je ona dete obrađivala nekoliko dana da to ne kaže meni, baki i deki, jer su to ''njihove stvari i ne treba niko za njih da zna''. Klinac mi je takođe rekao da se svakodnevno svađaju ali da ne zna oko čega. Prošao je doček i ona je jutros dete ubedila da se sutra vrati kući, tj da ga mo0ja sestra odveze kada sutra krene za BG, što uopšte nije bio dogovor. Dete se boji nje, i opisuje tog njenog drugara kao ok čiku, i kaže da mu on ne smeta... Toliko mi je iznervirala danas, pošto se klinac boji samo nje, i plače na telefon kada ga ona pozove, jer on je hteo da ostane ali mu ona ne da, iz nekih trivijalnih razloga... Ja sam popizdeo i rekao njemu: Imaš novog tatu koji ti svašta kupuje, i koga si rekao da voliš, i ja ti više nisam tata i otišao sam na sprat gde sedim sam već nekih 4h, on je za to vreme ušao jednom da mi donese moju svesku... Znam da sam pogrešio, i ne mogu više da se borim sa njom... Zaboravim i na devojke i na sex kada je dete sa mnom, on bi mi bio dovoljan... Ne znam šta da adim. Osećam se užasno...!!!
...sve je raj u ovom paklu...
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by Tamara86 »

Želim ti sve najbolje u lečenju protiv tog sada ne toliko opasnog virusa, kao što je bio pre 10ak godina... Zaista mi je sve to čudno i imao bih milion pitanja za tebe ali ne bih da budem kreten i ta pitanja postavljam ovde...
Sve sto te interesuje, pitaj slobodno, meni nije problem odgovoriti na njih, cak je i super sto postoji neko ko se interesuje i zeli da zna, tako da samo ti pitaj, ionako sam stalno kuci, dosadno, i na forumu, imam vremena koliko hoces :) E sad, nije mi jasno sto se tice djeteta, ako se niste sudskim putem jos razveli i ako je tako, ona nema pravo govoriti do konacne presude kada i koliko ce dijete provoditi vremena sa tobom. Iskreno, pisem ti kao sto bi voljela da i ti meni napises ono sto mislis da sam lose uradila, ili ti se nije svidjelo, e meni se nije svidjelo sto kad si cuo da se mora vratiti kod nje, sto kao da si se istresao na njega, a mali je on, nije kriv ni za sta od toga, i pocece imati traume od tih stvari. Znaci, moras dobro da se smislis sta ces ti, da bi mogao pomoci i njemu. Sve najbolje u Novoj, da ti se sve zelje ostvare :)) Pisi, i pisanje pomaze, pa barem meni :)
Supsti
Posts: 2
Joined: Sat Aug 23, 2014 10:38 am

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by Supsti »

procitao sam nenade al da budem iskren nisi mi jasan..
ne mogu da razumem da se pitas sta ce se desiti ako smanjis dozu od 16mg
a onda napises da jedan dan uopste nisi uzeo ili dva dana nesto neki vikend..kako to?
to ti je u startu zloupotreba.. ako postujes sto ti je prepisano nema sanse da neuzmes 2 dana,onda si ili uzeo vise od 16 ili si uzeo nesto drugo pa nisi bup.
cinjenica je da bi trebalo ako manje uzimas da se bolje osecas u smislu da udahnes malo vazduha jer si vec predugo blokiran subom..
al ti napisa da si bio sjeban i i kad nisi nista uzimao 2 godine...
onda to moj druze nema veze dal ti uzimas 16 ili 8 ili 24mg to nema ama bas nikakve veze sa mg.
ostalo ne bih komentarisao a zaista bih ti zeleo da sto vise vidjas svoju decu i da istrajes da se potrudis zbog njih..potrudi se da te sto vise vidjaju da si sto vise prisutan kod njih u zivotu..
ali bih te takodje molio da mi razjasnis ovo sa ne uzimanjem i preskakanjem jer koga god znam da to radi il je speed il je dop il prodaju i tako te stavri..
User avatar
shonezi
Posts: 16
Joined: Fri Nov 04, 2016 11:10 pm
Location: Paraguay
Contact:

Re: NENADOVA PSIHODELIČNA VEČERA

Post by shonezi »

Ponekada bih vikendom preskako dozu jer sam znao da uzmem kada bih rano ujutru popio svoju dozu od 16mg a taj dan bi se desilo nešto ružno ili lepo, ja bi to začinio sa još 8mg... Nisam dugo bio na forumu, nikada nisam ni dao jednu tabletu bupa, a kamo li prodao, od toga se užasavam. Vremenom sam shvatio da je sve to preko 16mg, a i samih 16mg, bespotrebno bacanje tableta i novca i unošenje otrova u svoj organizam... Planiram naravno da se spuštam, i trenutno sam na 12mg, za mesec dana idem na 8mg, a ako budem uspeo do nove godine da se spustim na 4mg, biće to vrhunski...
...sve je raj u ovom paklu...
Post Reply