Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
recover39
Posts: 1
Joined: Thu Oct 27, 2016 10:22 pm

Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by recover39 »

Ćao društvo, prije 3 mjeseca sam prvi put konzumirao ecstasy i to 2 dana zaredom po 2,5 red bulla. Iza toga mi je nastupila teška depresija, tjeskoba, derealizacija depersonalizacija itd. Možete li mi reći koliko red bullovi sadrže mdma, dali sam možda doživio nekakva moždana oštećenja s obzirom da se još nisam oporavio. Znam da san pretjerao i ušao naivno u sve to dobro sam se opekao. Molio bih da mi date neke opservacije. Dobro se hranim,treniram itd.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by yasujirozu »

2 dana ekseri?! pobogu čovječe... ima ovde hevi narkomana i teških priča, no ovo je odista ispovjest koja me najviše dodirnula borbom od 2 dana

2 dana za redom :o

drži se - znam da je poslje čitava 2 dana, to zajebano, al vjerujem u tvoju snagu volje
asdfdsa
Posts: 1
Joined: Sun Oct 30, 2016 1:33 pm

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by asdfdsa »

Nisam sigurna koliko ima MDME u njima, ali se nadaj sto vise. Do sada je vec sve trebalo da te prodje, ja sam jednom prilikom 3 dana zaredom uzela, ali me sva depresija i to sto dolazi poslije njih proslo u roku od nekoliko dana. Meni pomaze cijedjeni limun i supa, pa probaj sto vise toga.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by noel »

Ili je bilo nekog smeća u tom "Red bullu" ili je neki "adverse reaction" na MDA/MDMA ili si jednostavno popušio psihozu (koju si trebao što prije lječiti) što je česta stvar ali uglavnom kod dugoročnog/pretjeranog korištenja, nakon tone nespavanja i često kombiniranja s ostalim pizdarijama. Uglavnom nisi dobio nikakvo oštećenje mozga, excstasy nije toksičan posebno samo dvije tablete.

ALI... na tvom mjestu ja bih uzrok svojih problema pronašao negdje drugdje a ne u pillsevima koje si uzeo prije 3 mjeseca (da ne govorim ako prijatelji što su uzeli isti pills nisu imali nikakvih problema, jel?).

Da zaključimo, droga je zlo, nemojte :mrgreen:
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by ChupaChups »

Evo da i ja pitam. Nije vezano za exere ali je u pitanju dnd. Uzimam ga vec 3 mjeseca , na poslu najvise :lol: pravim pauze od 4-5 dana prije nego sto uzmem sljedeci put. Na pocetku nisam primjetila nikakve promjene ali sada svaki put kad uzmem to, odmah sljedeci dan na rukama mi se pojave crvene fleke, koza bude suha i pocne pucati i krvariti, 4-5 dana je potrebno da nestane , to je od prilike vrijeme kad ne uzimam nista, i evo prije dva dana sam ponovo uzela i ponovo se pojavilo to na rukama. Znaci nije toga bilo od samog pocetka, nego se pocelo pojavljivati od nedavno. Da li je moguce da je to neka reakcija, slicno nekoj alergiji ?
User avatar
dioda_cenerka
Posts: 24
Joined: Mon Aug 29, 2016 10:02 pm
Location: BiH

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by dioda_cenerka »

Spid loš i nikakav... :-) Bog dragi zna kakvu ti pavlaku vučeš.
Srećo, mani se toga i nađi nešto korisno da radiš, javi mi se ako hoćeš, dat ću ti milion prijedloga i ideja. Sve sam isto prošao i 100 puta gore, i još prolazim. Opet, kad sabereš stvari skontaš ove rekreativne droge nisu ozbiljna stvar u odnosu na ono sa čim ljudi kubure ovdje.
Evo sad će mjesec kako sam sve izbacio, osim pive i čistog zraka.

Što se tiče pokretača teme, plavih i crvenih RB-ova je bilo na sve strane prije 3 mjeseca, "neko koga znam" ih je testirao i probao, solidne su. Vjerovatno je nešto drugo po srijedi. Imao sam prijatelja, isti slučaj kao ti: prvi put, odma progutao 3 komada na pijanu glavu, miješao sa svim i svačim, dva mjeseca nije bio dobar, mislio da ga policija prati, stalno neki loši tripovi i strah. Sad je dobar, ali ne vjerujem da će više.

Kad vidim kako se djecurlija lupa, fakat skontaš da ti tu nije mjesto.

Sa srećom, biće to OK.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Oštećenja prouzrokovano ecstasyem?

Post by noel »

dioda_cenerka wrote:Spid loš i nikakav... :-) Bog dragi zna kakvu ti pavlaku vučeš.
:mrgreen: Ljudi se baš truju spidom, kad mi netko priča da je za vikend povukao pet grama ostanem zatečen. Ulični speed ima svega 6-7-8% amfetamina, ostalo je kofein, efedrin i ostali stimulansi što trgaju organizam i nedaju ti spavat niti jest, da ne govorim kad prođe kroz još koju ruku pa tu bude i drugog smeća (svega sam se nagledao, ljudi su rezali s mrvljenim (na jetru toksičnim) paracetamolom. Kao da nije dovoljno to što je i sami amfetamin već u rekreativnim količinama neurotoskičan.... izuzetno potentan, ako ste se ikad susreli s bazom speeda drugim očima gledate te enormne količine praha kojeg ljudi snifaju.

@ChupaChups promjeni dilera ili još bolje, napravi dužu pauzu sa speedom... radiš si veliku štetu tako čestim uzimanjem (i ja sam nekada pretjerivao, s vremenom se mozak toliko navikne da comedown postane minimalan, apetit normalan, spavanje normalno... kao da kavu piješ, samo se ispravljaš... ali kad tom pohodu jednom dođe kraj onda nastane sranje, jer za amfetamine ne postoji supstitucija (teoretski masivne doze Ritalina ili Adderala ali niti jedan liječnik to ne bi prepisao) a mozgu treba dugo vremena da se oporavi + nastane i određena nepopravljiva šteta, što ovisi od slučaja do slučaja.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Post Reply