Ma ipak nisam ja kriv

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

Ma ipak nisam ja kriv

Post by Pocetak »

Dakle,pisao sam i prije ali malo kao sto su i neki rekli da nemogu trcat hvatat moje misli,evo sad lijepo,znaci kako sam rekao poceo sam tako sto sam koristio vise tableta onih tipa ad,i za smirenje, pri pocetku ove godine poceo sam Koedin znaci kroz Kafetin, imam i imao sam i i dalje imam jelte,problema u obitlji problema s nekim svojim licnim stvarima,al najvise me proslost koci, no nema veze uglavnom skidao sam se vise puta,ali vracao, predugo je trajalo poceli su problemi,kako fizicki tako i sihicki,nervoza i svasta, rekao sam si ma jebote sta ja ima da krijem ovako ce jos gore biti, nemam podrsku nikakvu obitljesko stanje je ....no comment,pa sam otisao u centar za ovisnost opet, rekao joj sve sto sam radio, i trodon, i da sam pusio marihuanu ali s vremena na vrijeme, uradila mi je test na droge i odredila smanjivanje plus detox neki,injekcije ili sta vec,postepeno skidanje pa mjenjanje lijek protiv bolova ali bez opijata, fino sam dosao do toga da uzimam jedan na dan, pa na pola pa na svaka dva dana,izbacim i kazem to je to proslo je prosao sam to ne zanima me vise nista slicno, dok ti moja majka vidi spric i iglu i normalno popizdi do ibara, ja kazem alo alo,pokazem joj da sam testosteron davao sebi, odemo kod ljecnika dobije i dokaz da nije nikakva droga,ali ona idalje meni posto je psihicki ionako nestabilna i kad nema podlogu i razlog stalno vrsi verbalno nasilje, kontroliram se ja ok je to kazem neka je, ulece mi u sobu nakon par minuta baca pare na stol evo ti narkomanu idi kupi sve idi drogiraj se...kaze...pa boze,isuse zasto? taman sam uspio,taman iziso iz tog lafirinta, ali te rijeci njezine su mi se ukopale u mozak,bio sam toliko bijesan na nju, samo sam izletio vani,prvo sam apoteku vidio i kupio kafetin....opet :| evo sad nakon popijenih 3...sjedim...n eznam sta cu...znam da sam ja taj koji je kupio i uzeo ali da nije bilo tih njenih rijeci,sto posto sam siguran da nikad vise ne bih, a ako sam ikad pocinjao bilo je zbog nje... stvarno ne znam dokle u krug, ali gledam da ne pijem vise danas, da se ako mogu natjeram baciti to, uskoro se selim zivjet s curom, i svega mi izvucice me taj zivot oji nije ovdje.... taman sam mogao da se pohvalim da sam prosao sve i da nisam kao sto i nisam vec mjesec dana nista uzeo ni marihuanu,i danas se to desi,cjelo jtro sam slusao o tome kakav sam ja,da je bolje da me nije rodila,da se hoce ubiti,pa zar stvarno sam takav? dosta je...nije istina...smao sam trebao podrsku... stvarno sad sam u sobi a u drugoj majka sa vecim problemima od mene, trebam izdrzati dan,tj 2 tjedna jos pre nego se preselim, nije strasno nista popio sam 3 dakle 30mg kodeina, samo se bojim nekog trigera koji bi me povukao da uzmem vise... ljudi sta mislite? dal ja to mogu...samo mi to recite da mogu, odselicu se od majke i biti cu ok,samo da mi neko potvrdi to...
Ništa ja ne potpisujem!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ma ipak nisam ja kriv

Post by yasujirozu »

kafetin, veliš

suviše je to snažna droga, preporučujem manastir, komunu il metadon, u suprotnom ti nema spasa
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Ma ipak nisam ja kriv

Post by breakdown »

valjda znaš, ne pretjeruj :

Otrovnost paracetamola je najčešći razlog akutnog zatajenja jetre u zapadnim zemljama, i uzrok je najvećeg broja predoziranja lijekovima u SAD-u, Velikoj Britaniji, Australiji i Novom Zelandu.
Pocetak wrote: ...ljudi sta mislite? dal ja to mogu...samo mi to recite da mogu, odselicu se od majke i biti cu ok,samo da mi neko potvrdi to...
ako imaš financijske mogućnosti, zašto ne bi mogao ?
a majku pazi i obilazi u svakom slučaju
nije život poljem proći
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ma ipak nisam ja kriv

Post by yasujirozu »

brrr, paracetamol, najjača gudra poznata čovjeku

preporučujem legiju stranaca, ruske lječnike il metadon, u suprotnom nema spasa
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ma ipak nisam ja kriv

Post by sanela »

@yasujirozu, ne pretjeruj.
Ako nemas momku sta pametno reci, onda ga nemoj ni provocirati.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Ma ipak nisam ja kriv

Post by yasujirozu »

nesamjerljiva je razlika između autoritativnog i autoritarnog tona, razlika koja podrazumeva nijansiranost umnog uposlenja, no, povinovat ću se
Post Reply